زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم گرایش و کدوم درس ( انتخاب بین معماری یا مدیریت )

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
سلام به مانشتی ها عزیز
شهریور رسید و حالا ماهم یکم جدی تر میشیم تو درس خوندنو آمادگی ارشد، من امروز صبح یهو یه سوال مغزمو قفلونده و نذاشته درسمو بخونم
به نظر شما کدوم گرایشا بهتره؟؟ یعنی سوال اصلی ( معماری یا مدیریت کدومو بخونم و یا کدومو سفید بذارم ؟ هردو یا فقط یکی؟ )
سوالمو کلی می پرسم اما شما در نظر بگیرید که من به همه ی گرایش ها علاقه دارم ( اینو واقعا می گم اما مدیریت و شبکه بیشتر) و از طرفی فرض کنید من تازه از اول شهریور جدی جدی شروع کردم به خوندن، از طرفی تو خوندن درسایی مثه معماری یا مدیریت مشکل ندارم و اگه بخوام انتخاب کنم، معماری رو انتخاب می کنم، ولی از طرفی خودم شخصا میخوام ( ینی شاید ) معماری رو سفید بذارم و درسایه دیگه رو بترکونم ( خواهیم دید Tongue) و نکته ی آخر زیر ۲۰ شم... همین

Full of nothing but me!
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
با این رتبه جایی قبول نشدی؟ اگه میخوای گرایش امنیت یا شبکه بخونی معماری را باید بزنی.
۰
۰
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
RE: کدوم گرایش و کدوم درس ( انتخاب بین معماری یا مدیریت )
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)arostami نوشته شده توسط:  با این رتبه جایی قبول نشدی؟ اگه میخوای گرایش امنیت یا شبکه بخونی معماری را باید بزنی.
نه بابا همینطوری رفتم سره جلسه، آخه کیک میدادن، انتخاب رشته با این رتبه؟؟؟!!Big GrinBig GrinBig Grin

Full of nothing but me!
۰
۱
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
سلام همکلاسیCool
مطمئن باشید با توجه به توانایی هاتون زیر ۲۰ میشید ایشالا حالا چه معماری جواب بدید چه مدیریت
موفق باشیدWink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmirzay
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ)d.samira نوشته شده توسط:  سلام همکلاسیCool
مطمئن باشید با توجه به توانایی هاتون زیر ۲۰ میشید ایشالا حالا چه معماری جواب بدید چه مدیریت
موفق باشیدWink
سلام هم کلاسی Big GrinBig GrinBig Grin

Full of nothing but me!
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۳۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۷۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۳۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close