تالار گفتمان مانشت
روال کنکور ۹۴/// - نسخه‌ی قابل چاپ

روال کنکور ۹۴/// - پریسا - ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ

سلام محندسین محترم من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...Confused

RE: روال کنکور ۹۴/// - kingmax - 10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام محندسین محترم من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...Confused
سلام اینجوری که قبلا اعلام کردن از هفته آینده باید ثبتنام شروع شه شه دیگه همراهش دفترچه ثبتنامم میاد توی اون همه چی را کامل توضیح داده و آزمون ای تی هم تا جایی من میدونم جمعه صبح ۱۷ بهمن فکرکنم باشه
اره فکر نکنم محدودیتی در تعداد ثبتنام در رشته باشه ولی زمان امتحاناشون احتمالا نباید تداخل داشته باشه
دیگه ببخشید کامل نیست معلوماتم در همین حده
و یه سوالم خودم داشتم دوستان کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه توی کنکور ارشد مثل سراسری سهمیه منطقه ۱و۲و۳ نداره؟

RE: روال کنکور ۹۴/// - ziba.O - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)پریسا نوشته شده توسط:  سلام محندسین محترم من تو این انجمن گم شدم تازه عضو شدم اگه سوالمو تو تایپیک مناسب ننوشتم عذرخواهی میکنم.ببخشید من یه سوال دارم من بعد چند وقت میخوام کنکور کارشناسی ارشد بدم و مدرک کارشناسیم کامپپیوتر نرم افزار هست البته واسه ارشد هم میخوام هم نرم افزار بخونم هم ای تی ایا میشه . و اینکه اصلا روال کنکور دان به چه شکله منظورم کی دفترچه میاد کی ثبته نامه . خلاصه از اول تا اخر مراحا به چه شکله.جسارتا یه سوال دیگه اونم این که من کارنامه کنک.ره های ۹۳ رو دیدم نوشته بودن هوش ۵۰ نرم افزار ۲۱۵ معماری ۸۷ مگه هر نفر نباید یه رشته انتخاب کنه یا کلا روال کار به چه شکله.ممنون میشم ج بدین...Confused
سلام اینجوری که قبلا اعلام کردن از هفته آینده باید ثبتنام شروع شه شه دیگه همراهش دفترچه ثبتنامم میاد توی اون همه چی را کامل توضیح داده و آزمون ای تی هم تا جایی من میدونم جمعه صبح ۱۷ بهمن فکرکنم باشه
اره فکر نکنم محدودیتی در تعداد ثبتنام در رشته باشه ولی زمان امتحاناشون احتمالا نباید تداخل داشته باشه
دیگه ببخشید کامل نیست معلوماتم در همین حده
و یه سوالم خودم داشتم دوستان کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه توی کنکور ارشد مثل سراسری سهمیه منطقه ۱و۲و۳ نداره؟

آزمون آیتی پنجشنبه صبح ۱۶ بهمنه. شما میتونین یه رشته اصلی + یه رشته شناور شرکت کنین. آیتی شناوره