زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای سرفصل های هوش کتاب راهیان ارشد

ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
Question راهنمایی برای سرفصل های هوش کتاب راهیان ارشد
نمیدونم جاش اینجاست یا نه, دوستانی که کتاب راهیان ارشد هوش رو مطالعه میکنن اگه ممکنه بگن سرفصل های زیر دقیقاً کدوم قسمت ها(و فصل ها) از کتاب راهیان میشه:
جستجوی ناآگاهانه- عامل های هوشمند-جستجوی اولین عمق و اولین پهنا و اولین بهترین

اگه صفحاس=تش رو بگید ممنون میشم
(اینا سرفصل آزمون مدرسان واسه ۲۵% اول هم هست )

چون ترتیبش عقب جلو هس دچار تردید شدم! Huh
help me pleaseBlush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: راهنمایی برای سرفصل های هوش کتاب راهیان ارشد
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  نمیدونم جاش اینجاست یا نه, دوستانی که کتاب راهیان ارشد هوش رو مطالعه میکنن اگه ممکنه بگن سرفصل های زیر دقیقاً کدوم قسمت ها(و فصل ها) از کتاب راهیان میشه:

help me pleaseBlush

هربار سر سوالای این مدلی به بچه ها میگم: کنکوریای عزیز، شما باید کتابو قورت بدید،یعنی بعدا یکی میگه فلان چیز کجاس شما سریع بگین اون فصلهBig Grin همین هوش راهیان با اینکه قطرش زیاده باید نابودش کنین، خب با این حرفا منظورم اینه بهتر نیس لااقل ورق بزنینش؟ توو کنکور که نمیگن فلان تست از فصله فلانه، شما باید انقدر مسلط بشین که بدونین
حالا من میگمش، فصل ۱ ۲ ۳ این آزمونتونو پوشش میده، این ۳ فصلو باز کنین تمام سرتیتراش معلومهBig Grin
امیدوارم حرفمو دوستانه بپذیری، خودمم کنکوری ام و درکتون میکنمHeart

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  نمیدونم جاش اینجاست یا نه, دوستانی که کتاب راهیان ارشد هوش رو مطالعه میکنن اگه ممکنه بگن سرفصل های زیر دقیقاً کدوم قسمت ها(و فصل ها) از کتاب راهیان میشه:

help me pleaseBlush

هربار سر سوالای این مدلی به بچه ها میگم: کنکوریای عزیز، شما باید کتابو قورت بدید،یعنی بعدا یکی میگه فلان چیز کجاس شما سریع بگین اون فصلهBig Grin همین هوش راهیان با اینکه قطرش زیاده باید نابودش کنین، خب با این حرفا منظورم اینه بهتر نیس لااقل ورق بزنینش؟ توو کنکور که نمیگن فلان تست از فصله فلانه، شما باید انقدر مسلط بشین که بدونین
حالا من میگمش، فصل ۱ ۲ ۳ این آزمونتونو پوشش میده، این ۳ فصلو باز کنین تمام سرتیتراش معلومهBig Grin

ممنون آوا جان , من هوش رو تا الان نخوندم به همین خاطر مشکل دارم ولی شما که قورت دادی Big Grinبگو ببینم مگر آیا جستجوی اولین بهترین جزو جستجوی ناآگاهانه هست؟؟؟ من تا اونجا که یادم میاد (البته شایدم اشتباه یادم بیادBig Grin) جزو جستجوی آگاهانه هست, ازون طرف هم آگاهانه میشه فصل ۴, اینجاس که منو درگیر میکنه دوسته من Big Grin
البته در مورد حرفت کاملاً صحیـــــــــــــــــــــــــح میفرماییاBig Grin قبول دارم
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  نمیدونم جاش اینجاست یا نه, دوستانی که کتاب راهیان ارشد هوش رو مطالعه میکنن اگه ممکنه بگن سرفصل های زیر دقیقاً کدوم قسمت ها(و فصل ها) از کتاب راهیان میشه:

help me pleaseBlush

ممنون آوا جان , من هوش رو تا الان نخوندم به همین خاطر مشکل دارم ولی شما که قورت دادی Big Grinبگو ببینم مگر آیا جستجوی اولین بهترین جزو جستجوی ناآگاهانه هست؟؟؟ من تا اونجا که یادم میاد (البته شایدم اشتباه یادم بیادBig Grin) جزو جستجوی آگاهانه هست, ازون طرف هم آگاهانه میشه فصل ۴, اینجاس که منو درگیر میکنه دوسته من Big Grin
البته در مورد حرفت کاملاً صحیـــــــــــــــــــــــــح میفرماییاBig Grin قبول دارم
صفحه ی ۴۸ رو بیار، خط ۱۸: در ادامه ی این فصل روش های جستجوی نا آگاهانه را بررسی میکنیمBig Grin
اولین بهترین، اگاهانه هست و صفحه ی ۷۹ ه. که بهش BFS هم میگن که مخففه اینه best first search
اما صفحه ی ۴۸ که BFS زده توو پانوشت نوشته چی؟ breadth first search یعنی اون با این فرق داره
اینم نشانه های قورتیدنTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  

help me pleaseBlush

صفحه ی ۴۸ رو بیار، خط ۱۸: در ادامه ی این فصل روش های جستجوی نا آگاهانه را بررسی میکنیمBig Grin
اولین بهترین، اگاهانه هست و صفحه ی ۷۹ ه. که بهش BFS هم میگن که مخففه اینه best first search
اما صفحه ی ۴۸ که BFS زده توو پانوشت نوشته چی؟ breadth first search یعنی اون با این فرق داره
اینم نشانه های قورتیدنTongue

آوا جان منم متوجه هستم ولی واقعاً مشکل چیز دیگ های هستاااااا
الان سرفصل های امتحان ۲۵% اول مدرسان دقیقاً به ترتیب اینطوری نوشته:

اولین بهترین حالا همون صفحه ۷۹ شماBig Grin به گفته ی شما BFSچی میشه؟؟؟ جزو جستجوی آگاهانه دیگه! من الان سوالمو یجور دیگه بگم: ۱-۲-۳ که هیچی هستن, اماااااااا گویا باید ۴ هم خوند! "چون اولین بهترین" جزو سرفصل ها هست! ولی تا کجای فصل ۴ بایدخوند؟؟ مسئله این است!Big Grin
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط A V A.)
آهاااااااااااان من سوالتو جوره دیگه برداشت کردم اوه اوهBlush
بودجه ی مدرسانو ندیدم، چه مهندسی ای داره این بودجه ههSmile)))))))
۲۵% دومش چیه؟ از من میشنوی ۴ فصلو کامل بخونBig Grin فیلمای رهنمون رو هم نگاه کن در کنارش

ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  آهاااااااااااان من سوالتو جوره دیگه برداشت کردم اوه اوهBlush
۲۵% دومش چیه؟ از من میشنوی ۴ فصلو کامل بخونBig Grin فیلمای رهنمون رو هم نگاه کن در کنارش

ممنون آواجانBig Grin خوده فصل ۴ ۱ هفته وقت میخواد کهBig Grin زیاااااده, در مورد فیلم ها ی دکتر رهنمون بپرسم شما همشو نگاه کردی؟؟ من ازشون استفاده نکردم وقت زیادی میطلبه؟؟
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  آهاااااااااااان من سوالتو جوره دیگه برداشت کردم اوه اوهBlush

ممنون آواجانBig Grin خوده فصل ۴ ۱ هفته وقت میخواد کهBig Grin زیاااااده, در مورد فیلم ها ی دکتر رهنمون بپرسم شما همشو نگاه کردی؟؟ من ازشون استفاده نکردم وقت زیادی میطلبه؟؟

خواهش میکنم، رووم به دیوار کلاCool
۳ فصل اولو خیلی سریع میخونی، لااقل۲ تای اولو مطمعنم چون تعریفیه
راستش من گرایشم هوش نبود و چند هفته ای هست تغییر دادم، برای همین رهنمون رو کامل نگاه نکردم، اما طبق کتاب هر قسمتیو میخونم فیلمشم میبینم، چون کوتاهه هر کدومش، زیاد وقت گیر نیس، من که کلی پسندیدمBig Grin تعریفشو زیاد شنیدم

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۸۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۱۴۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۵۸ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۳۴ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close