زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا درس نظریه زبان و ماشین را حذف کنم؟

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
آیا درس نظریه زبان و ماشین را حذف کنم؟
سلام دوستان
من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار هستم و توی درس های ما نظریه زبان و ماشین اصلا وجود نداشت تا حالا هم سمتش نرفتم ببینم چی هست
به نظر شما حذفش کنم؟
آیا درس سختی هست یا نه میشه اون رو به آسانی یاد گرفت؟
متشکرم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
RE: آیا درس نظریه زبان و ماشین را حذف کنم؟
سلام.ب نظر من ک اصلا حذفش نکنید چون نظریه یکی از درساییه ک تو کنکور خیلی روش میشه حساب کرد سوالاشم خوبه .همون لینز رو بخونید و برای مبحث تورینگ هم وویس های دکتر کارگهی دیگ فک نکنم مشکلی داشته باشید
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ
سلام. این درس یه پایه ای از ریاضیات گسسته میخاد. پیشنیاز کامپایلر هم هست. اگه قصد ادامه تحصیل در گرایش نرم افزار رو دارید به نظرم نباید حذفش کنید.
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ
حذفش اشتباهه

Ayyy ya ya ya
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
اتفاقا یکی از درسایی که می شد خوب زد همین نظریه اس نمی گم درس آسونیه ولی می شه خوب یادش گرفت
علاوه براینکه بعضی مفاهیم همنجوری که بچه ها گفتن تو خیلی درسا کاربرد داره سر بعضی درسا اذیتت می کنه
خود کتاب لینز نسبتا روونه ولی من یکی دوفصل از کتاب شاپوری رو خوندم خیلی قابل فهم تر بود.
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ق.ظ
این درس تفکر برنامه نویسیت رو قوی میکنه بهتره باهاش دست و پنجه نرم کنی

...Let it Go
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ق.ظ، توسط milad12321.)
دوستان با تموم صحبت هاتون موافقم اما من تاحالا چندین دور از تابستون تا الان این درس رو خوندم اما تست نمیتونم بزنم مخصوصا منظما و تشخیصشون میگین چکا کنم ؟Sad
منم مثل دوستمون تو فکر اینم که همینجوری ولش کنم ....
نظرتون چیه ؟
چکارش کنم ؟
اینارو خوندم
پارسه
مدرسان
پوران محقق و اون یکی نویسنده
جبل عاملی
یکی دوتاش البته جسه گریخته .
واقعا منو به سطوح اورده شما میگین چکا کنم ؟
تمربنای لینزم تقریبا میتونم حل کنم .
و الان هم هنوز کامپایلرم به این نظربه گیر کرده و واقعا نمیدونم چکارش کنم .
یه راهنمایی توپ و تمیز بکنید.
انشالا شریف میبینم همه همو .
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط negar.v.)
من هم با این درس مشکل داشتم اما کتاب راهیان ارشد رو خوندم و از جزوه و ویس کلاس دکتر کارگهی استفاده کردم،خیلی مفید بود برام.اگه از روی اینا بخونید مطمئن باشین هم علاقه مند میشین هم خوب میفهمین

Sent from my C5302 using Tapatalk

(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  من هم با این درس مشکل داشتم اما کتاب راهیان ارشد رو خوندم و از جزوه و ویس کلاس دکتر کارگهی استفاده کردم،خیلی مفید بود برام.اگه از روی اینا بخونید مطمئن باشین هم علاقه مند میشین هم خوب میفهمین

کتاب نظریه مدرسان هم افتضاحه

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۷۸ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۶۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۶۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۴۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close