زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مشاوره: نظر شما در مورد حذف سیستم عامل و مهندسی نرم افزار؟

ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
سلام
من تازه می خوام استارت خوندن رو بزنم
نمی تونم ادعا بکنم که پایه ی قوی دارم ولی با شناختی که از خودم دارم می دونم می تونم به قدر مکفی درسها رو بخونم ولی باز ترس از تموم نشدن درس ها را دارم به همین خاطر تصمیم به حذف یک یا دو درس گرفتم با اینکه می دانم حذف درس خبط بزرگی است!
در ابتدای امر علاقه به گرایش شبکه داشتم به همین خاطر تصمیم به مطالعه ی معماری گرفتم ولی با توجه به ضیق وقت نظرم را به سمت گرایش ۱ و ۴ تغییر دادم حال تصمیم به حذف دروس زیر و به علل واضح ذیل دارم:
مهندسی نرم افزار: علت اینکه رشته ی من علوم کامپیوتر بود در این درس مهارت چندانی ندارم و صد البته علاقه ی بسیار کمی نسبت به این درس دارم و روحیاتم به این درس نمی خورد!!!
* از دو درس زیر یکی را حذف کنم:
۱- سیستم عامل: به علت حجم زیاد می خواهم از شما مشاوره بگیرم که آیا این درس را می شود با مطالعه ی نسبتا خوب درصد خوبی گرفت یا در شرایط من حذف این درس عاقلانه است؟
۲-هوش مصنوعی: از این درس بیشتر می ترسم با اینکه در دانشگاه نمره ی خوبی از این درس گرفتم البته چیزی که من در دانشگاه خواندم بیشتر تئوری بود، آیا برای کنکور هم به همین منوال است؟
و با شرایط فوق حذف کدام یکی بیشتر به صلاح است؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط mcse2010.)
به نظرمن بین این۳ تا درس،سیستم عامل را حذف کن.
بچه ها من تقریبا یه دور درهارو تموم کردم.توی برنامه من دروس معماری و گسسته نبود.راستش حذف کرده بودم
ولی الان میبنم میتونم و وقتشو دارم بخونم.میخواستم بدونم بین معماری و گسسته کدومشو بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)atropak نوشته شده توسط:  سلام
من تازه می خوام استارت خوندن رو بزنم
نمی تونم ادعا بکنم که پایه ی قوی دارم ولی با شناختی که از خودم دارم می دونم می تونم به قدر مکفی درسها رو بخونم ولی باز ترس از تموم نشدن درس ها را دارم به همین خاطر تصمیم به حذف یک یا دو درس گرفتم با اینکه می دانم حذف درس خبط بزرگی است!
در ابتدای امر علاقه به گرایش شبکه داشتم به همین خاطر تصمیم به مطالعه ی معماری گرفتم ولی با توجه به ضیق وقت نظرم را به سمت گرایش ۱ و ۴ تغییر دادم حال تصمیم به حذف دروس زیر و به علل واضح ذیل دارم:
مهندسی نرم افزار: علت اینکه رشته ی من علوم کامپیوتر بود در این درس مهارت چندانی ندارم و صد البته علاقه ی بسیار کمی نسبت به این درس دارم و روحیاتم به این درس نمی خورد!!!
* از دو درس زیر یکی را حذف کنم:
۱- سیستم عامل: به علت حجم زیاد می خواهم از شما مشاوره بگیرم که آیا این درس را می شود با مطالعه ی نسبتا خوب درصد خوبی گرفت یا در شرایط من حذف این درس عاقلانه است؟
۲-هوش مصنوعی: از این درس بیشتر می ترسم با اینکه در دانشگاه نمره ی خوبی از این درس گرفتم البته چیزی که من در دانشگاه خواندم بیشتر تئوری بود، آیا برای کنکور هم به همین منوال است؟
و با شرایط فوق حذف کدام یکی بیشتر به صلاح است؟

سیستم عامللللللللللللللللSmile

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atropak
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ
در مورد گسسته هم می شه بحث کرد!
حذف گسسته به صلاح هست؟
بین گسسته ، نرم افزار ، سیستم عامل و هوش مصنوعی اگر قرار به حذف دوتا درس باشه کدوم به صلاحه؟
حذف گسسته به علت اینکه پیشنیاز یه سری دروس هست آیا به صلاح هست؟ چون به هر حال سیستم عامل یا هوش یا نرم افزار پیشنیاز درسی نیست!!!
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
RE: درخواست مشاوره: نظر شما در مورد حذف سیستم عامل و مهندسی نرم افزار؟
(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)atropak نوشته شده توسط:  در مورد گسسته هم می شه بحث کرد!
حذف گسسته به صلاح هست؟
بین گسسته ، نرم افزار ، سیستم عامل و هوش مصنوعی اگر قرار به حذف دوتا درس باشه کدوم به صلاحه؟
حذف گسسته به علت اینکه پیشنیاز یه سری دروس هست آیا به صلاح هست؟ چون به هر حال سیستم عامل یا هوش یا نرم افزار پیشنیاز درسی نیست!!!

از نظر من همه ی درسایی که فرمودین اگه روش وقت بزارین میتونین نتیجه بگیرین اللا گسسته، حذف کردنه گسسته رو من ترجیح میدم به بقیه.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
در مورد سیستم عامل یا هوش نظرتون چیه؟
کدام یک حذف معقول تری داره؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)atropak نوشته شده توسط:  در مورد سیستم عامل یا هوش نظرتون چیه؟
کدام یک حذف معقول تری داره؟

اگه قطعا میخوایی حذف کنی هوش یا سیستمو کلا حذف نکن مباحثی رو از هر کدوم بخون که به نظرت جالبتر میاد،مباحث نچسبشو حذف کن.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
ممنون از صداقت شما آقای دادخواه و ممنون از لطف شما خانم Ziba.O
قطعا من هم از اشتباه بودن حذف آگاهم و قصد قطعی برای حذف درسی ندارم!
تلاشم را بیشتر کردم تا بتوانم تمام درسها را بخوانم ولی یک سری درس ها را در اولویت آخر گذاشته ام در صورتی که وقت کمی برای خواندن داشته باشم بتوانم از آن ها صرف نظر کنم به سمت دوره ی دروسی که خواندم بروم مبادا که مطلبی فراموش شود!
خیلی ممنون از راهنمایی شما عزیزان
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
من میگم هیچکدومو حذف نکن. اینو میگم چون خودم این سه درسو از صفر شروع کردم به خوندن. آخرشم درصدای این سه درسو بهتر از بقیه زدم.
با تلاش بخون موفق میشی.
پیشنهاد میکنم برای سیستم عامل کتاب پورانو بخونی و تستاشو از روی پارسه حل کنی.
هوش راهیان ارشد و نرم افزار مدرسان.
موفق باشی

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atropak , عزیز دادخواه
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
این درس ها مباحث غیرقابل فهمی ندارن ک بخواید حذفشون کنید حذف نکنیدشون

Sent from my iPad using Tapatalk

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
سلام. پیشنهاد من اینه که موقتاً سیستم عامل رو بیخیال بشید. با توجه به حجم مطالب و نحوه سوالات به نظرم الآن سراغ این درس نرید بهتره. روی سوالای گسسته و هوش میشه خوب حساب کرد ولی سیستم عامل خیلی قابل اطمینان نیست. ممکنه خیلی خوب درس رو بفهمید ولی نتونید تستاشو بزنید. به نظرم بهتره الآن بقیه درسا رو بخوندی و اگه درسا رو کامل خوندید و احساس کردید وقت برای خوندن سیستم عامل خواهید داشت میتونید این درس رو هم شروع کنید.
۱
۱
ارسال: #۱۱
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ
من همین چیزی که آقای جویباری فرمودن را پسندیدم
درس سیستم عامل رو حذف کردم چون هم حجم بیشتری داره هم سرمایه گذاری روی دروس مشترک با ارزش تره (البته اگر وقت اضافی داشتم که می خونم)!
البته گسسته رو هم گذاشتم آخرین درس بخونم که اگر وقت کم نیاوردم و وقت مناسب برای دوره داشتم اون را هم کامل بخونم در غیر اینصورت حتی اگر شده ۴ تا فصلش رو هم بخونم ، بخونم!
ممنون از دوستان
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۰۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۴۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۳۰۷ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۷۹۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۸۰۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close