زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۲۲۵۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  دلم میخواست برم با جفت دست و جفت پا بیام تو صورتش.ولی خودمو کنترل کردم.
به به بچه های مانشت حرکات یه ته پرنده میزنن
نکشی بدبختو حالا ???
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۲۲۵۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  اینم فامیل نزدیک ماستSad منم عین شمام ....کلافه شدم از دسش....اصا هیچ حسی بهش ندارم....نمیتونم ببینمش....خو منم ادمم دلم میخواد لااقل یکیو دوست داشته باشم بعد باهاش ازدواج کنم.....دلم میخواد عین دوتا رفیق باشیم....
الان زندگی شما چه جوربه مگه؟پشیمونید از اینکه بااون ازدواج نکردید؟
منم خیلی وقتا فکر میکنم کسی عین این نمیتونه دیگه عاشق من باشه..... واقعا تعجب برانگیز برام این سطح از عشق.....
دقیقا عین اتفاقات منه خدایی واقعا موندم
زندگیم بدنیست نه اصلا پشیمون نیستم فقط ب این فکرکردم کاش یه فرصتی میدادم نمیدونم...
یبار دلت بزن ب دریا وببینش...
راستش به نظرم این دوستیهایی که دوطرف سنشون بالاست مثلا دوسال دوست میمونن که علاقه ا ایجادمیشهواینا الان توی این زمونه جوابگو نیست زیاد..بیشتردخترضربه میخوره الان خود یکی ازدوستای من همین حالته پسره هربار یه بهونه ای مییاره از خواستگاری در بره ذوستم واقعا خییلی اذیت میشه این دوستیها واقعااذیت کنندس..البته بعضی ازین دوستها هم هست که به ازدواج ختم میشه اما خب ادم میترسه...
اینکه پسربیشترعاشق باشه تا دختر یا فقط پسر عاشق باشه و دختر دوسش داشته باشه این برای دختر بهتره..چون ما دختراوقتی عاشق بشیم خییلیی اذیت میشیم.اماپسرابراشون راحتره...من ک دوست دارم باکسی ازدواج کنم که فقط دوسش داشته باشم اون هم کم اما اون عاشقم باشه.. اگه خواستگار سنتی داشتی که به دلت نشست حتما قبول کن ینی این دراولویت باشه، تاااینکه بخوای با پسری دوستشی علاقمندشی بعد ازدواج.. اکثر پسرا هم میرن بادختری ازدواج میکنن که باهاش دوست نبودن .. متاسفانه خصلت پسرای ایرانی.
این مطلب را دیدم یکمی دلم سوخت راستش. البته به من ربطی نداره ولی ای کاش قبل ازدواج دختر خانم به آقا پسر بگه که "فقط کمی دوستت دارم".
آخه میدونید زیاد میبینیم که اونقدری که از سمت پسر به عشق بها داده میشه از طرف مقابل بیشتر ویژگی های مختلف پسر با هم جمع و ضرب میشه و میره روی ترازو. من زیاد دیدم که خانم در حالی که هیچ علاقه ای به مرد نداره به خاطر پولش و موقعیتش و یا حتی موقعیت زندگی خودش که ازش راضی نیست رضایت به ازدواج میده. این به نظرم منصفانه نیستش و ظلم در حق پسری هست که با کلی آرزو دوست داره ازدواج کنه. البته اصلا و ابدا منظورم شما نیستید چیزی را که در جامعه میبینم گفتم صرفا....
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , Saman , Skyrim , Menrva
ارسال: #۲۲۵۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط salam5.)
(19 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  اینم فامیل نزدیک ماستSad منم عین شمام ....کلافه شدم از دسش....اصا هیچ حسی بهش ندارم....نمیتونم ببینمش....خو منم ادمم دلم میخواد لااقل یکیو دوست داشته باشم بعد باهاش ازدواج کنم.....دلم میخواد عین دوتا رفیق باشیم....
منم خیلی وقتا فکر میکنم کسی عین این نمیتونه دیگه عاشق من باشه..... واقعا تعجب برانگیز برام این سطح از عشق.....
زندگیم بدنیست نه اصلا پشیمون نیستم فقط ب این فکرکردم کاش یه فرصتی میدادم نمیدونم...
راستش به نظرم این دوستیهایی که دوطرف سنشون بالاست مثلا دوسال دوست میمونن که علاقه ا ایجادمیشهواینا الان توی این زمونه جوابگو نیست زیاد..بیشتردخترضربه میخوره الان خود یکی ازدوستای من همین حالته پسره هربار یه بهونه ای مییاره از خواستگاری در بره ذوستم واقعا خییلی اذیت میشه این دوستیها واقعااذیت کنندس..البته بعضی ازین دوستها هم هست که به ازدواج ختم میشه اما خب ادم میترسه...
اینکه پسربیشترعاشق باشه تا دختر یا فقط پسر عاشق باشه و دختر دوسش داشته باشه این برای دختر بهتره..چون ما دختراوقتی عاشق بشیم خییلیی اذیت میشیم.اماپسرابراشون راحتره...من ک دوست دارم باکسی ازدواج کنم که فقط دوسش داشته باشم اون هم کم اما اون عاشقم باشه.. اگه خواستگار سنتی داشتی که به دلت نشست حتما قبول کن ینی این دراولویت باشه، تاااینکه بخوای با پسری دوستشی علاقمندشی بعد ازدواج.. اکثر پسرا هم میرن بادختری ازدواج میکنن که باهاش دوست نبودن .. متاسفانه خصلت پسرای ایرانی.

همیشه در رابطه یک نفر عاشق تر است، امیدوارم آن یک نفر من نباشم(یادم رفته این جمله رو کجا خوندمBlush)

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , *tarannom* , Iranian Wizard , همیلا , ele , Menrva
ارسال: #۲۲۵۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ
عاشق شدن خیلی درد داره خیلی
واقعا همه مسیرهای زندگی آدم رو ممکنه تغییر بده
البته که خیلی خوبه که عشق دوطرفه و عاقلانه باشه که یه زندگی عاشقانه و خوب بعدش شکل بگیره نه اینکه یه زندگی پر از استرس و ناراحتی باشه
تو ایران همه چیز فرق داره، دلیلی نمیشه با کسی که دوسش ندارید ازدواج کنید. و این اصلا پشیمونی نداره
اما کسی که تو ذاتش عشق و خوبی باشه سعی میکنه عاشق بشه، یعنی این نیست که حتما یه نفر رو تو یک نگاه ببینی و بگی که واییی این همونه که من میخواستم و این عشق منه. نه!
دوستی هم به شکلی خوب و درست هست به نظر من که با شرط و برای ازدواج باشه، چون تو ایران رابطه محدوده و ممکنه یه دختر با چندتا پسر دوست بوده باشه حالا بخواد ازدواج کنه ، با پسری که تاحالا رابطه ای نداشته. خب این پسر اگر بفهمه!؟ یا اینکه دختر خودش میگه که قبلا دوست داشته؟! و برعکسشم هست، دختری که تاحالا دوستی نداشته با یه نفر ازدواج کنه که با صد تا دختر دوست بوده. آیا میگه که بوده؟
آیا انصاف هست تو این قضیه؟
متاسفانه فرهنگ ما بسیار متفاوت هست و بسیار ضربه میزنه به زندگی خیلی ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Innocence , *tarannom* , Saman , Iranian Wizard , همیلا , mostafaheydar1370 , ele , Skyrim
ارسال: #۲۲۵۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۴:۱۱ ب.ظ
چند وقت پیش عموم اینا برای پسرشون میخواستن بیان خونه صحبت کنن
اما من تمایلی نداشتم واقعا
واقعا هم پسر خوبیه شغل و درآمدش عالیه ظاهر و اخلاقشم خوبه خلاصه همه چیزش واقعا خوب بود اما من حسی نداشتم بهش
وقتی به داداشم گفتم ک اینجوریه حسم بهم حرف قشنگی زد
گفت با کسی ازدواج کن ک وقتی میبینیش صدای ضربان قلبت رو بشنوی و واقعا از ته دل دوسش داشته باشی
من ب همین خاطر رد کردم پسرعموم رو و عموم اینا هم خیلی ناراحت شدن ک پسر ما همه چی تموم بود و چرا حتی نزاشتی بیاد حرف بزنین الانم در قهر ب سر میبرن خخخ

میخواستم بگم الان مامانم یا حتی اطرافیان گاهی وقتا همش بهم میگن اشتباه کردی باید فرصت میدادی و کیس خوبی بود و از این حرفا

اما من اصلا از تصمیمی که اون زمان گرفتم پشیمون نیستم چون به ندای قلبم گوش دادم و از حالا ب بعد هم همین کارو میکنم
شاید یه پسر هیچی نداشته باشه اما به دل من بشینه
به نظرم مهم همینه حالا یکی فوق پولدار باشه ب دل من نشینه ب چ دردم میخوره خخخ بماند ک مامانم هنوزم از دستم عصبانیه و غر میزنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , crevice , Left Behind , *tarannom* , saeidkhan , همیلا , ele , Menrva , pioneer01
ارسال: #۲۲۵۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ
عشق یعنی خیابان به خیابان همه را رد کنی و ...
سر یک کوچه کمی مکث کنی ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Left Behind , Innocence , *tarannom* , همیلا , Menrva
ارسال: #۲۲۵۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  دلم میخواست برم با جفت دست و جفت پا بیام تو صورتش.ولی خودمو کنترل کردم.
به به بچه های مانشت حرکات یه ته پرنده میزنن
نکشی بدبختو حالا ???

حقشه Undecided زبون منو نمیفهمهConfused

من این دوستیای مسخره ای که این بچه ها دراوردنو اصلا قبول ندارم.اصا سر و تهش معلوم نیست.ولی دو نفر ادم عاقل که ازهم خوششون اومده خیلی خوبه یه ۶ ماهی باهم باشن برن و بیان تا یکم باهم اشنا شن بعد ازدواج کنن....اینجوری هم شناخت پیدا میکنن که اگه به درد هم نخوردن میفهمن و ادامه نمیدن..... من اصا تو کتم نمیره یکی همینجوری بیاد خواستگاری یه ۴ بارم بیاد حرف بزنیم بعد فرداش عقد کنیم.اینجوری احساس میکنم با سررفتم تو چاه حتی اگه بهترین پسر دنیا هم باشهBig Grin یکم رفت و امد و حرف و اینا میخواد چندماه که ادم اخلاق و رفتار طرفش دسش بیاد.....من دوس میدارم خودمم طرفمو دوس داشته باشم نه اینکه اون تنها منو دوس داشته باشه ، اینجوری احساس حروم شدن میکنم احساس میکنم خودمو وقف کردم واسه یکی و به خودم احترام نذاشتم Sad
اقا شما چیجوری نجات یافتی؟؟؟چرا من نجات نمیابم خسته شدم همش استرس دارمHuh

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
این مطلب را دیدم یکمی دلم سوخت راستش. البته به من ربطی نداره ولی ای کاش قبل ازدواج دختر خانم به آقا پسر بگه که "فقط کمی دوستت دارم".
آخه میدونید زیاد میبینیم که اونقدری که از سمت پسر به عشق بها داده میشه از طرف مقابل بیشتر ویژگی های مختلف پسر با هم جمع و ضرب میشه و میره روی ترازو. من زیاد دیدم که خانم در حالی که هیچ علاقه ای به مرد نداره به خاطر پولش و موقعیتش و یا حتی موقعیت زندگی خودش که ازش راضی نیست رضایت به ازدواج میده. این به نظرم منصفانه نیستش و ظلم در حق پسری هست که با کلی آرزو دوست داره ازدواج کنه. البته اصلا و ابدا منظورم شما نیستید چیزی را که در جامعه میبینم گفتم صرفا....
والا منم همین نظرو دارم.دوطرف باید همو بخوان.و واقعا اونقدر بخوان که اول از همه جرات گفتن دوست دارمو بهم داشته باشن. به خدا این فامیل ما همه چی تمومه تو فامیل، عام و خاص ازش میتعریفن، ولی واقعا وقتی من هیچ حسی بهش ندارم و اصا نمیتونم یه جمله دوست دارمو بهش بگم ،واقعا خودمو اونو بدبخت کردم اگه جواب مثبت بهش بدم.من اصا تو کتم نمیره با کسی ازدواج کنم که اوکی اوکی باشه منم هیچ حسی بهش نداشته باشم.Sad بعضی وقتا میشینم با داداشم تمرین میکنم میگم تو جا اون من میخوام فقط بگم "عزیزم" بهت؛ به جون خودم ده بارت تلاش میکنم که یه کلمه عزیزم ساده رو بگم اصا نمیتونم میگم ول کن من نمیتونم بگم بهشConfused

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  عاشق شدن خیلی درد داره خیلی
واقعا همه مسیرهای زندگی آدم رو ممکنه تغییر بده
البته که خیلی خوبه که عشق دوطرفه و عاقلانه باشه که یه زندگی عاشقانه و خوب بعدش شکل بگیره نه اینکه یه زندگی پر از استرس و ناراحتی باشه
تو ایران همه چیز فرق داره، دلیلی نمیشه با کسی که دوسش ندارید ازدواج کنید. و این اصلا پشیمونی نداره
متاسفانه فرهنگ ما بسیار متفاوت هست و بسیار ضربه میزنه به زندگی خیلی ها
واقعا حرف دل منو زدید.تو این ایران از بس تفکرات راجع به ازدواج سنتی و اشتباهه اصا من یکی ترجیح میدم مجرد بمونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , saeidkhan , Menrva , sss
ارسال: #۲۲۵۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  واقعا حرف دل منو زدید.تو این ایران از بس تفکرات راجع به ازدواج سنتی و اشتباهه اصا من یکی ترجیح میدم مجرد بمونم.
شما حتما پیش مشاور برید، چون ناپختگی عجیبی در حرفاتون وجود داره، اینم یه توصیه برادرانه Big Grin
ارسال: #۲۲۵۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  واقعا حرف دل منو زدید.تو این ایران از بس تفکرات راجع به ازدواج سنتی و اشتباهه اصا من یکی ترجیح میدم مجرد بمونم.
شما حتما پیش مشاور برید، چون ناپختگی عجیبی در حرفاتون وجود داره، اینم یه توصیه برادرانه Big Grin
رفتم حقو به من میدهBig Grinدوس میدارم این ناپختگیو.پختن زیادی ادمو له میکنهWink
من کلا بحث های اینطوریو زیاد دوس نمیدارم حضوری بهتر میتونم منظورمو برسونم.چون ممکنه من یه چیز بگم برداشت دیگه ای ازش بشه که اصا منظور من نبوده....
منظور از تفکرات اشتباه خیلی چیزا هست که اینقدر زیاده که از حوصله من خارجه فعلاUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۲۶۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط blx.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
همیشه در رابطه یک نفر عاشق تر است، امیدوارم آن یک نفر من نباشم(یادم رفته این جمله رو کجا خوندمBlush)
ما یک نفر بودیم!
و آن یک نفر
تو بودی...

از ما یک نفر،
یکی
عاشق‌تر بود
و آن یک نفر
تو نبودی...!

"کامران رسول زاده"
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Menrva , نارین
ارسال: #۲۲۶۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۵ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  عشق دو طرفه خیلی خوبه....واقعا من درمونده شدم....چطوری میشه با یه نفر همه چیت حتی اهدافت فرق کنه و طرف نفهمه و هرروز بیشتر عاشقت شه؟ .میخوام برم مشاوره بگم تو رو خدا یه کار کن من نجات پیدا کنم....خسته شدم ۴ ساله....هرچی بی محل تر باشی طرف فکر میکنه ناز میکنی ولی نه والا اگه ادم یکیو بخواد همراهش میشه باهاش میگه میخنده باهم خوشن نه عین برج زهرمار باشی طرفت نفهمه... خوبه قبولم نمیکنم برم بیرون باهاش....کلا از خواستگار فامیل اونم از نوع زبون نفهمش متنفر شدم....
سلام
بی محلی می کنید؟
این کار درستی نیست
اگر شما طرف رو نمیخاین باید خیلی صریح و قاطع بگید نه و اجازه ندین هیچ گونه ارتباطی با شما داشته باشه که بره دنبال زندگیش هر چند که سخته اما وقتی امیدی نباشه خیلی بهتره و راحت تره تا اینکه ادم حتی یک درصد هم امید داشته باشه.
شمارتون رو عوض کنید تا بهش ثابت بشه که نمیخاید.
نباید وقت خودتون و اون رو بگیرید
به خدا من اصا باهاش حرف نمیزنم.یه سلام و یه خداحافظ.اصا ارتباطی در کار نیست نمیدونم چرا اینطوری میکنه.کلافه کرده منو.لا مصب فامیل نزدیکم هسیم هر حرکت اشتباهی باعث میشه فامیل بریزه بهم آبروی من بره.....اصا بیزار شدم از این وضعیت.نه راه پس دارم نه راه پیش.....صد بار گفتیم نه.من نمیدونم این به چی امید بسته انقدر.۴ ساله زندگی منو رو هوا نگه داشته کوتاهم نمیاد. به خدا یه بار صریح گفتم نه... فرداش مامانش زنگ زد گریه و زاری که گفته خودمو میکشم.وای داشتم روانی میشدم از دسش.خواهرش زنگ زده بود التماس میکرد برو باهاش حرف بزن. دلم میخواست برم با جفت دست و جفت پا بیام تو صورتش.ولی خودمو کنترل کردم.

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  عشق دو طرفه خیلی خوبه....واقعا من درمونده شدم....چطوری میشه با یه نفر همه چیت حتی اهدافت فرق کنه و طرف نفهمه و هرروز بیشتر عاشقت شه؟ .میخوام برم مشاوره بگم تو رو خدا یه کار کن من نجات پیدا کنم....خسته شدم ۴ ساله....هرچی بی محل تر باشی طرف فکر میکنه ناز میکنی ولی نه والا اگه ادم یکیو بخواد همراهش میشه باهاش میگه میخنده باهم خوشن نه عین برج زهرمار باشی طرفت نفهمه... خوبه قبولم نمیکنم برم بیرون باهاش....کلا از خواستگار فامیل اونم از نوع زبون نفهمش متنفر شدم....
دقیقا برای من هم همین مورد پیش اومده بود همین رفتارای شمارو داشتم و خیلی بدتر یکی از فامیلامون بود حدود ۵ سال شده بود واقعا کلافه شده بودم ازش کل فامیل فهمیده بودن کلا ابرو نذاشته بود برام خیلی اذیتم میکرد من هر چقدر بی محلی میکردم اون دیوونه ترمیشد وای به خدا الان یادم افتادا خیلی ناراحت شدم براش، من حتی دو بار خطم عوض کردم باز خطم پیدا کرد خیلی ماجراها بود رابطه فامیلی بهم خورد خیلی اتفاقاافتاد.. ...دیگه یروز به کل رفت و پیداش نشد هیچوقت..کلا ناپدیدشدا..
واقعا توی عمرم عشق واقعی رو توی اون دیدم اما متاسفانه من حتی ازش خوشمم نمیومد حتی یذره کلا انگار یه سدی بود جلوی چشمام اصلا نمیدیدمش..دوران دانشجویییم بود فکرکنم بخاطر سنمم بود یا اخلاقای بچگیم...نمیدونم کلا زمان دانشجوییم خیلی دیوونه بودم:-)))حتی به پسرای کلاسمون سلامم نمیکردم :-))))یادم میوفته ازاخلاقاوکارای اون زمانم خندم میگیرهBig Grin
ولی میدونی یه فرصت بهش بده به نظرم اگه یه کوچولو هم به دلت نشسته....
الان عشق واقعی پیدا نمیشه کسی که واقعا عاشق باشه...فکرکنم اگه اون زمان من بهش فرصت میدادم الان زندگیم یجور دیگه بود..
اینم فامیل نزدیک ماستSad منم عین شمام ....کلافه شدم از دسش....اصا هیچ حسی بهش ندارم....نمیتونم ببینمش....خو منم ادمم دلم میخواد لااقل یکیو دوست داشته باشم بعد باهاش ازدواج کنم.....دلم میخواد عین دوتا رفیق باشیم....
یه بار هم به خودت و هم به اون اقا فرصت بده ببین شاید تو هم بهش علاقمند شدی
زندگی بدون عشق و دوست داشتن واقعا بده ولی وقتی عاشق شدی هی سعی میکنی همه بدی های طرف رو نادیده بگیری دست خود ادمم نیست
کاری رو بکن چند سال بعد یه حسرت کوچک تو دلت نمونه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom* , Menrva , نارین
ارسال: #۲۲۶۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ ب.ظ
حتی یک نفر را نداشتم که با او دردودل کنم...
بعضی وقتا حس میکنم خفه میشم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Menrva , نارین
ارسال: #۲۲۶۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ ب.ظ
راه حل مشکل ازدواج هست !

ازدواج کنید ازش فرار نکنید یکی هست اینو به من بگه !!!

فعلا نمیشه به قول پسرا شرایط نیست راه حل جایگزین هم عوارض داره پس فرار فعلا !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , نارین
ارسال: #۲۲۶۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  راه حل مشکل ازدواج هست !
ازدواج کنید ازش فرار نکنید یکی هست اینو به من بگه !!!
فعلا نمیشه به قول پسرا شرایط نیست راه حل جایگزین هم عوارض داره پس فرار فعلا !
بفردا چه میافکنی کار امروز *** بخوان آنکسی را که مشتاق اوئی
بد اندیشه گیتی بناگه بدزدد *** ز بلبل خوشی و ز گل خوبروئی
"پروین"
ارسال: #۲۲۶۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ ق.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  عشق دو طرفه خیلی خوبه....واقعا من درمونده شدم....چطوری میشه با یه نفر همه چیت حتی اهدافت فرق کنه و طرف نفهمه و هرروز بیشتر عاشقت شه؟ .میخوام برم مشاوره بگم تو رو خدا یه کار کن من نجات پیدا کنم....خسته شدم ۴ ساله....هرچی بی محل تر باشی طرف فکر میکنه ناز میکنی ولی نه والا اگه ادم یکیو بخواد همراهش میشه باهاش میگه میخنده باهم خوشن نه عین برج زهرمار باشی طرفت نفهمه... خوبه قبولم نمیکنم برم بیرون باهاش....کلا از خواستگار فامیل اونم از نوع زبون نفهمش متنفر شدم....
لزومی نداره اهداف متفاوت نباشه فقط کافیه اهدافتون متضاد نباشه. به نظرم قاطع با طرف برخورد کنید خیلی بهتره تا اینکه زمان جلو بره و زندگی ایشون هم داغون بشه

راهی به انتها هست؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۲,۹۴۶,۶۴۷ دیروز ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۹۵۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۴۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۹۶۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۱۶ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۴۲ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۹۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close