زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من با این شرایط میتونم برا ارشد قبول شم؟؟؟؟

ارسال:

SHahr-Zad پرسیده:

سلام
الان ک اخره تابستونه منم دانشجویه علوم کامپیوتر دانشگاه پیام نور هستم هیچ وقت درستو حسابی درس نخوندم برا همین یه ترمم مونده برای گرفتن مدرکه کارشناسیم ینی ترم ۱۱ Sad(((
هنوز ثبت نام نکردم برای این ترم اما تقریبن ترمه سنگینی خاهم داشت چون هم باید معدلمو بالا تر بکشم هم دوتا درس شبیه سازیو امار ۲ ک سنگین هستن موندن مدیریت پروژه ک خورشم حجیم هستو اینا
من واقعن تمرکز ندارم اصن زود درس خوندنی سر درد میگیرم حواسم پرت میشه تورو خدا برا این موضوع راه حلم هس؟؟؟؟
سواله اصلیه من اینه من باید امسال ارشد قبول شم یه داشگاه خوب انتخاب اولمم شبکس بعد امنیتو بعدش ام ای اس و اخریم مهندسی فناوری اطلاعات حالا جا به جام مبتونن بشن من هنوز انتخاب واحد نکردم ولی همیشه ک شروع میکنم وسطا ارادمو از دس میدم شلو ول میخونم به نظرتون شدنیه و ارزششو داره ک من این ترمو مرخصی بگیرم و بخونم برا ارشد؟جدن باید قبول شم....و اینکه من همه ی کتابارو نمیتونم بخونم میشه الویت دار هارو بگین نه از لحاظه ضریب ها ضریب هارو میدونم از نظره اینکه بخونی و بتونی جواب بدی کلی منظورمه درسته هر کس تو یه مبحث قوی هستش ولی مثلن درس سیستم عامل برای من خیلی سنگین میاد چون استاد نداشتم براش خودمم اونقد عمیق نتونستم بخونمو یادش بگیرم الان برام خیلی سخته...میخام بعضی درسارو بخونم فقط ولی زیاد بخونمشونو درصدشونو بالا بزنم
و یه سواله دیگه..خوب خوندن ینی چی؟من برا کارشناسی زیاد خوندم حسم میکردم بلدم خیلی برا هر مبحث تست میزدم اما گویا حفظ میشدم فقط اما حس میکردم بلدم سره ازمونایه دوره ای میموندم اصن رویه سوالم متوجه نمیشدم با وجوده هم تکرار هم تست...خیلی ادمه کم هوشی نیستم اما نمیدونم منظور از خوبو عمیق خوندن ینی چی؟؟؟چجوری باید بخونم ک درست باشه؟از کجا بفهمم اره خب من اینو فهمیدم؟؟مرورمو چجوری تو برنامم بزارم؟؟؟؟
وااای اگه من برایه همه این سوالام جواب پیدا کنم عالی میشه من عاشقه درس خوندنم اما هیچ وقت توش موفق نبودم تمرکز نداشتم این عصبیم میکرد تهش ۵ دیقه تمرکز میتونم بکنم واقعن اعصابمو خورد میکنه و یواش یواش کلن بیخیال میشم و درسو میزارم کنار نتیجش میشه این.....
یا به نظرتون به ریسکش نمی ارزه و من انتخاب واحدمو بکنم؟؟؟؟ینی یا باید حتمن قبول شم یا باید انتخاب واحد کنم؟؟؟
کلن خیلی نیاز به نظراته ارزشمندتون و پیشنهاداتون دارم
مرسی پیشاپیش برا هر کی میخونه نوشته هامو و نظر میزاره برام
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

رتبه۱سال۹۴ پاسخ داده:

RE: من با این شرایط میتونم برا ارشد قبول شم؟؟؟؟

(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط:  سلام
الان ک اخره تابستونه منم دانشجویه علوم کامپیوتر دانشگاه پیام نور هستم هیچ وقت درستو حسابی درس نخوندم برا همین یه ترمم مونده برای گرفتن مدرکه کارشناسیم ینی ترم ۱۱ Sad(((
هنوز ثبت نام نکردم برای این ترم اما تقریبن ترمه سنگینی خاهم داشت چون هم باید معدلمو بالا تر بکشم هم دوتا درس شبیه سازیو امار ۲ ک سنگین هستن موندن مدیریت پروژه ک خورشم حجیم هستو اینا
من واقعن تمرکز ندارم اصن زود درس خوندنی سر درد میگیرم حواسم پرت میشه تورو خدا برا این موضوع راه حلم هس؟؟؟؟
سواله اصلیه من اینه من باید امسال ارشد قبول شم یه داشگاه خوب انتخاب اولمم شبکس بعد امنیتو بعدش ام ای اس و اخریم مهندسی فناوری اطلاعات حالا جا به جام مبتونن بشن من هنوز انتخاب واحد نکردم ولی همیشه ک شروع میکنم وسطا ارادمو از دس میدم شلو ول میخونم به نظرتون شدنیه و ارزششو داره ک من این ترمو مرخصی بگیرم و بخونم برا ارشد؟جدن باید قبول شم....و اینکه من همه ی کتابارو نمیتونم بخونم میشه الویت دار هارو بگین نه از لحاظه ضریب ها ضریب هارو میدونم از نظره اینکه بخونی و بتونی جواب بدی کلی منظورمه درسته هر کس تو یه مبحث قوی هستش ولی مثلن درس سیستم عامل برای من خیلی سنگین میاد چون استاد نداشتم براش خودمم اونقد عمیق نتونستم بخونمو یادش بگیرم الان برام خیلی سخته...میخام بعضی درسارو بخونم فقط ولی زیاد بخونمشونو درصدشونو بالا بزنم
و یه سواله دیگه..خوب خوندن ینی چی؟من برا کارشناسی زیاد خوندم حسم میکردم بلدم خیلی برا هر مبحث تست میزدم اما گویا حفظ میشدم فقط اما حس میکردم بلدم سره ازمونایه دوره ای میموندم اصن رویه سوالم متوجه نمیشدم با وجوده هم تکرار هم تست...خیلی ادمه کم هوشی نیستم اما نمیدونم منظور از خوبو عمیق خوندن ینی چی؟؟؟چجوری باید بخونم ک درست باشه؟از کجا بفهمم اره خب من اینو فهمیدم؟؟مرورمو چجوری تو برنامم بزارم؟؟؟؟
وااای اگه من برایه همه این سوالام جواب پیدا کنم عالی میشه من عاشقه درس خوندنم اما هیچ وقت توش موفق نبودم تمرکز نداشتم این عصبیم میکرد تهش ۵ دیقه تمرکز میتونم بکنم واقعن اعصابمو خورد میکنه و یواش یواش کلن بیخیال میشم و درسو میزارم کنار نتیجش میشه این.....
یا به نظرتون به ریسکش نمی ارزه و من انتخاب واحدمو بکنم؟؟؟؟ینی یا باید حتمن قبول شم یا باید انتخاب واحد کنم؟؟؟
کلن خیلی نیاز به نظراته ارزشمندتون و پیشنهاداتون دارم
مرسی پیشاپیش برا هر کی میخونه نوشته هامو و نظر میزاره برام
سلام دوست عزیز
قبل از هر چیزی روحیه رو شارژ کن این شکلیBig Grin
خوب خوندن یعنی بتونی بی کم و کاست مبحثی رو که خوندی برای یکی دیگه تحویل بدی(یاد بدی)میتونه یکی دیگه خودت باشهBig Grin
خوب خوندن یعنی بتونی به تست ها پاسخ صحیح بدی
از ظواهر امر پیداست شما اضطراب یا استرس دارید که تمرکزتون ۵ دقیقه ای.اونم حل میشه.راه حل های زیادی هست یکیش تمرین چند دقیقه مدیتیشن در روزه.یا خیلی ساده تر چند تا نفس عمیق کشیدن.تکرار عبارات تاکیدی مثبت و ...
شما هدفتون گرفتن پذیرش از دانشگاه خوبه(چقدر خوب نمیدونم!Tongueپس نیاز به تلاش زیادی داری و مهم تر از همه خودباوری و روحیه بالا و برنامه ریزی صحیح
اگر پایتون ضعیفه احتمالا برای سال اول به نتیجه دلخواهتون نرسید ولی به نظر من :
انتخاب واحد کنید و معدلتون رو ببرید بالا و در عین حال زمان هایی که فرصت دارید به دروسی که در اونا پایه ضعیفی دارید مفهومی و تحلیلی بپردازید(بخونید)حفظ نکنید .
بعدکه پایتون تا تابستون تقویت شد از تابستون شروع کنید به خوندن برای ارشد به ویژه دروس اصلی با ضریب بالاتون و مثلا تقویت زبان
ببینید به نظر من باید واقعیت رو پذیرفت ومنطقی عمل کرد نه از روی فقط احساسات.Cool
امیدوارم کمکی کرده باشم.

۰
ارسال:

hamid1989 پاسخ داده:

تمام جواب شما یه کلمه می شه!
خواستن!!!

۰
ارسال:

hamid88 پاسخ داده:

کار نشد نداره
میتونی بخدا

۰
ارسال:

SHahr-Zad پاسخ داده:

خب خوب ینی دانشگاه تهرانو میخام
اگه بخام بخونم میشه در مورد ارزشو الویته درسا هم توضیح بدین برام؟؟؟که میتونم چه قدر از کتابارو بیخیال شم اما باز نتیجه خوب بگیرم و اینکه با کدوم درسا میتونم نتیجه بگیرم؟؟؟؟
بعد من مثلن یه مبحثیرو تستشو زدم و به جواب نرسید میرم جوابشو میخونم و یاد میگیرم اما ایا واقعن یاد گرفتم یا فقط شرایطه سواله اون تستو حفظ شدم؟؟؟دوس ندارم چندتا کتاب بخونم پوران پژوهشو اینا ک معرفی شدن برا هر درس گرفتم اما برا اینکه مطمئن شم واقعن یاد گرفتم همون یه کتاب کافیه تستاش منظورمه هاا؟؟؟دلم نمیخاد اشتباهایه کارشناسیرو تکرار کنم میخام مطمئن بشینم پایه سوالا
بعد میشه بگین برنامه درسیه روزانه خودتون چطور بود؟؟مرورو چجوری گزاشتین تو برانامتون ک به نتیجه رسیدین ؟؟؟
شمام از صفر خوندین یا یه تسلطه نسبی داشتین ک نتیجه گرفتین؟؟؟
یه پیشنهاده برنامه درسیه کلی میخام ک برناممو باهاش بسنجم...

۰
ارسال:

SHahr-Zad پاسخ داده:

میدونم این سوالایی که میپرسم جوابه همشون با یه سرچ داخل همین فروم و سایت پیدا میشه اما من اونقدا فرصت ندارم
میشه یه چکیده از سایت نه برنامه خودتونو مشاورتون به من بدین؟؟؟؟؟
از همه مهتر برا من اینه ک کدوم درسا ارزشه وقت گزاشتن دارن و با حذف چه تعدادو چقدر از درسا بازم میشه نتیجه گرفت؟؟؟
مثلن من گسسته چون خیلیا ازش شاکی بودن ک نمیشه نتیجه گرف ولی خب خوده من پاییم توش خوب بود قبلن ک میخوندم و سیستم عامل و زبان رو و شایدم معماری رو اگه بیخیال شم نتیجه میگیرم؟؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۸۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۲۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۳۰۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۳۰۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۳۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۱۳ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۴۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۴۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close