زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران

ارسال: #۳۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
RE: دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران
موفق باشید اقای جهان
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iApp , مورتن , m.mosallaei , anika
ارسال: #۳۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط arminjahan.)
RE: دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران
پذیرش دانشجو در ۴۹ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

همزمان با آغاز سال تحصیلی، ۴۹ رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، این رشته‌ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی اضافه شده‌اند که در مقطع کارشناسی؛ ۳ رشته مهندسی رباتیک، ارتباط تصویری و تربیت مترجم زبان انگلیسی جدید هستند.

در مقطع کارشناسی ارشد نیز دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در ۲۰ رشته جدید دانشجو می‌پذیرد که عبارت هستند از: رشته‌های مترجم زبان انگلیسی، حسابرسی،‌ مهندسی مالی، مهندسی فناوری اطلاعات- سیستم چند رسانه‌ای، علوم کامپیوتر، مهندسی عمران- سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی، آینده پژوهی، مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی، نانو فیزیک، مهندسی صنایع- لجستیک در زنجیره تامین، مهندسی پزشکی- بیوالکتریک، علوم اقتصادی- اقتصاد نظری، مهندسی عمران- مکانیک خاک و پی، علوم مهندسی- مهندسی محاسباتی، آمار بیمه، مهندسی معماری- منظر، مهندسی مواد و طراحی صنایع غذایی، مدیریت امور شهری،‌ ریاضی محض و جامعه شناسی ورزشی.

همچنین در مقطع دکتری تخصصی ۲۶ رشته جدید به رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اضافه شده که شامل ‌رشته‌های معماری، مدیریت صنعتی، مهندسی معماری- طراحی مجموعه‌ها، علوم اقتصادی- اقتصاد نظری، مدیریت- مدیریت مالی، مدیریت- مدیریت تولید و عملیات، حسابداری، تربیت بدنی و علوم ورزشی- مدیریت ورزشی، مدیریت دولتی- تصمیم‌گذاری و خط مشی‌گذاری عمومی، مدیریت دولتی- رفتار سازمانی، مدیریت دولتی- مدیریت تطبیقی و توسعه، مدیریت بازرگانی- مدیریت بازاریابی، مدیریت بازرگانی- مدیریت سیاستگذاری بازرگانی،‌ مدیریت بازرگانی- رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی، مهندسی مکانیک، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر- سیستم‌های نرم‌افزاری، مهندسی کامپیوتر- معماری کامپیوتر، مهندسی عمران- مهندسی سازه، مهندسی عمران- مهندسی زلزله، مهندسی صنایع- اتوماسیون، مهندسی صنایع- تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم، مهندسی صنایع- مدیریت تولید در برنامه‌ریزی، مهندسی برق- الکترونیک، مهندسی برق- مخابرات و مهندسی برق- کنترل است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  موفق باشید اقای جهان

شما هم همینطورCool
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: parpar , m.mosallaei , npour , anika
ارسال: #۳۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
لیست و زمان کلاس های شبکه علوم و تحقیقات را از کجا آوردید ؟ اگه آخر هفته نباشه که افراد شاغل مشکل پیدا می کنند !!! تراز شبکه علوم و تحقیقات حدود ۶۳۰۰ و قزوین حدود ۵۹۰۰ بود جالب این که سال قبل با این که علوم تحقیقات نبوده تراز قزوین همین بوده !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ali0281
ارسال: #۳۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ)ali0384 نوشته شده توسط:  لیست و زمان کلاس های شبکه علوم و تحقیقات را از کجا آوردید ؟ اگه آخر هفته نباشه که افراد شاغل مشکل پیدا می کنند !!! تراز شبکه علوم و تحقیقات حدود ۶۳۰۰ و قزوین حدود ۵۹۰۰ بود جالب این که سال قبل با این که علوم تحقیقات نبوده تراز قزوین همین بوده !
از اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۳۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
دوستان یه سوال
من علوم و تحقیقات قزوین - شبکه قبول شدم. شنیدم که علوم و تحقیقات با واحد ادغام شده .
آیا درسته؟؟
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ
سلام بچه ها راستش من یه چیزی رو متوجه شدم و اینکه هیچ کی نمیگه دانشگاهی که قبول شده بده برای مثال من همه قسمت ها رو چک کردم یکی می گه فردوسی اینه و یکی می گه شیراز یکی می گه اصفهان یا تهران یا یکی میگه اصفهان بهتر از تهران نمیدونم چند درصد درست میگن یا نمی گن خدایش هم اصلا مهم نیست در کل هر دانشگاهی که باشی دو تیب دانشجو نهایتش خارج میشن یا موفق یا ناموفق یا اونایی که از استادان و وقتشون نهایت استفاده رو بردن یا نبردن غیر این نیست اما اینم قبول دارم که جو دانشگاه خیلی تاثیر داره اما تاثیرش شمشیر دو لبه است شاید ادم رو ببره از درس شایدم موفقترش کنه درهرصورت بهتره گوش ندید به این مشاوره ها همه بشینیم درسامون رو بخونیم و توکل کنیم و برای موفقیت کشورمون دعا کنیم چون نهایتا به یه جایی هم برسیم به احتمال زیاد شاید از کشوربریم چون این کشور مهم نیست شریف هستی یا ....فعلا بودجه نداره استخدام کنه برای استخدامی هم که باید پارتی داشته باشی پس اینقده ....
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network
ارسال: #۳۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط parpar.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)reza037 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال
من علوم و تحقیقات قزوین - شبکه قبول شدم. شنیدم که علوم و تحقیقات با واحد ادغام شده .
آیا درسته؟؟

درسته ولی اساتید و محل تشکیل کلاس ها متفاوت است
شبکه قزوین در باراجین کلاس ها تشکیل میشه و اکثر اساتید دولتی تهران
و علوم تحقیقات قزوین در دانشکده فنی و حرفه ای نواب و اکثر اساتید هیئت علمی دانشگاه آزاد در داخل شهر می باشد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط samanft.)
سلام دوستان،من کارشناسی کامپیوتر خوندم،زدم مدیریت صنعتی حالا قبول شدم،ِیکی از گرایشهای مدیریت صنعتی مدیریت فن اوری اطلاعاته کسی اشنایی داره با این رشته؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
چه ها من واقعا موندم چه کنم...
کسی راهنمایی نداره یا کسی رو نمی شناسه بتونه کمکی کنده
الان در حال حاضر من تجارت قزوین آوردم(البته من خودم علاقمندیم شبکه بود که متاسفانه قزوین شبکه نیاوردم)
حلا با این رشته شهر های جدید چه کنم؟
بخودم یه همچین فکری دارم...
اینکه تکمیل تهران بزنم شبکه (حلا اینکه کدو بشه اونم نمی دونم مثلا مرکز - شمال - جنوب)
بعدش به حول قوه الهی قبول که شدم برم ثبت نام تا بهمن که تکمیل بدن بزنم قزوین و بعدش از ترم دو برم قزوین
تازه تو این یه ترم معلوم می شه واحد دانشگاهی تهذان(حالا هر کدوم که شد)چند مرده حللاجن شاید خوب بوو راضی بودمو اصلا قزوین نرفتم
این فکریه که کردم
ولی بازم که فکر کردم می گم تجارت الکترونیک علوم تحقیقاتو بزنم بالای همه
کلا قاطی کردم...
کسی پیشنهادی داره یا مثلا می شه سطح جنوب و شمال و مرکز رو سنجید؟
یه کی بهم گفت اینجوری بزن:
۱-تجارت علوم
۲- شبکه تهران مرکز
۳-شبکه تهران جنوب
۴-شبکه تهران شمال
۵-تجارت مرکز
۶-تجارت جنوب
۷-تجارت شمال
بعد از تکمیل ظرفیت قزوین ایشالا
البته بعضی ها هم می گن قزوین درس خوندن سخت و مشکله اینم رفته رو مخم...
کسی از بچه ها تو ارشد شبکه قزوین هست یا می شناسه ببینیم این مشکل واقعا هست
بدون شک تو این واحد های جدید نمی تونه همچین مشکلی باشه...
حالا نظر شما چیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
آقای جهان با این بحث ها چه چیزی رو می خوان ثابت کنن مشخص نیست...

من خودم پارسال بدون اینکه اصلا بخونم با تراز ۷۰۰۰ هوش مصنوعی قزوین قبول شدم...

با اینکه قطعا هوش قزوین دیگه واقعا بهتر از آی تی قزوین هست... معروفه دیگه...

البته پایین تراز قبولی پارسال در هوش مصنوعی ۶۵۰۰ بود در قزوین... حالا نمی دونم در تکمیل ظرفیت چه قدر پایین اومد ولی اولش این بود... ولی با این وجود این رو همون موقع همه می دونستند که از لحاظ ترازی اکثریت بچه ها نسبت به علوم تحقیقات پایین تر هستن... و بیس علمی دانشجوها خیلی مهم هست...
به هر حال من تصمیم گرفتم که نرم و امسال دولتی و آزاد رو بدم که دولتی هم شهرستان قبول شدم و
آزاد رو نرم افزار علوم تحقیقات...

به هر حال هر کسی برای انتخابش دلایلی داره...

به نظرم هر دو دانشگاه خوب هستن و این تعصب بیجا اصلا درست نیست...

قزوین هم همه شنیدیم سخت گیر هستن و امکانات خوبی داره... من از نزدیک اونجا رفتم... اما تنها چیزی که توش شاید خوب نیست همین تراز پایین ترشه که باعث میشه علاوه بر یک سری از دانشجوهای خوب... تعداد قابل ملاحظه ای هم افرادی که بیس خوبی ندارن پذیرفته بشن...

همین... وگرنه دانشگاه قزوین خوب هست...

علوم تحقیقات هم همین طور...

هر کس هر جایی رو قبول شده ان شاءالله موفق باشه...

و اینو بدونین که چند سال دیگه اصلا مهم نیست قزوین خوندین... تهران یا هر جای دیگه ای... اصلا این دفاع کردنا از دانشگاه رو نمی پرسه کسی از ما...
سعی کنیم هر جا هستیم برای دفاع از خودمون نه دانشگاه چیزی داشته باشیم... برای موفقیت چیزای ارزشمندی رو یاد بگیریم... این طوری بدون دفاع هم شان دانشگاهمون رو بالاتر می بریم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh , neda_Network , pershang , hnarghani , mori_1696
ارسال: #۴۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  آقای جهان با این بحث ها چه چیزی رو می خوان ثابت کنن مشخص نیست...

من خودم پارسال بدون اینکه اصلا بخونم با تراز ۷۰۰۰ هوش مصنوعی قزوین قبول شدم...

با اینکه قطعا هوش قزوین دیگه واقعا بهتر از آی تی قزوین هست... معروفه دیگه...

البته پایین تراز قبولی پارسال در هوش مصنوعی ۶۵۰۰ بود در قزوین... حالا نمی دونم در تکمیل ظرفیت چه قدر پایین اومد ولی اولش این بود... ولی با این وجود این رو همون موقع همه می دونستند که از لحاظ ترازی اکثریت بچه ها نسبت به علوم تحقیقات پایین تر هستن... و بیس علمی دانشجوها خیلی مهم هست...
به هر حال من تصمیم گرفتم که نرم و امسال دولتی و آزاد رو بدم که دولتی هم شهرستان قبول شدم و
آزاد رو نرم افزار علوم تحقیقات...

به هر حال هر کسی برای انتخابش دلایلی داره...

به نظرم هر دو دانشگاه خوب هستن و این تعصب بیجا اصلا درست نیست...

قزوین هم همه شنیدیم سخت گیر هستن و امکانات خوبی داره... من از نزدیک اونجا رفتم... اما تنها چیزی که توش شاید خوب نیست همین تراز پایین ترشه که باعث میشه علاوه بر یک سری از دانشجوهای خوب... تعداد قابل ملاحظه ای هم افرادی که بیس خوبی ندارن پذیرفته بشن...

همین... وگرنه دانشگاه قزوین خوب هست...

علوم تحقیقات هم همین طور...

هر کس هر جایی رو قبول شده ان شاءالله موفق باشه...

و اینو بدونین که چند سال دیگه اصلا مهم نیست قزوین خوندین... تهران یا هر جای دیگه ای... اصلا این دفاع کردنا از دانشگاه رو نمی پرسه کسی از ما...
سعی کنیم هر جا هستیم برای دفاع از خودمون نه دانشگاه چیزی داشته باشیم... برای موفقیت چیزای ارزشمندی رو یاد بگیریم... این طوری بدون دفاع هم شان دانشگاهمون رو بالاتر می بریم

بسیار موافقم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۴۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  با اینکه قطعا هوش قزوین دیگه واقعا بهتر از آی تی قزوین هست... معروفه دیگه...
متوجه نمیشم هوش چه ربطی به آی تی داره که ازش بهتر باشه یا نه؟ اصلا مربوط به دوتارشته جدان HuhCool
۲
۰
ارسال: #۴۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)marria نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد از علوم تحقیقات و قزوین بگیرید تا واحد های معمولی، خیلی خوبه...ولی فقط برای کسایی که دوست دارن یه مدرکی داشته باشن حالا یا برای کار یا برای هر چیز دیگه ولی کسی که می خواد از لحاظ علمی پیشرفتی داشته باشد (مخصوصا خارج از ایران که شرایط پارتی و حالا یه مدرک بگیر فلانی کارتو درست می کنه و اینا مطرح نیست) ۱۰۰% ازاد نه..... یعنی تو دیپلم باشی بهتر از اینه که دکتری از علوم تحقیقات داشته باشی... یه دیپلمه می دونه تو درس نباید ادعایی داشته باشه ولی یه دکتری دانشگاه ازادی نمیدونه نباید تو مسایل علمی صاحب نظر باشه....
البته متاسفانه من خودم کارشناسی رو علوم تحقیقات تهران خوندم
دوست خوبم آزاد و دولتی نداره شما خودت ببین چند نفر از قزوین یا علوم تحقیقات برای بهترین دانشگاهای خارج از کشور بورسیه شدن یا اینکه دکتری دولتی آوردن سطح یه نفر پایینه نباید همه بمیرن که من که سیستم عامل ۱۰۰ زدم کنکور دولتی میتونم دکتری دولتی برم نه اونی که هیچی بلد نیست همش به عرضه ی خودت بستگی داره

کاملا صحبتت درسته...به خود دانشجو خیلی بستگی داره ولی زمینه ای که دانشگاه دولتی و اساتیدش برای دانشجو فراهم می کنند، بار علمی که دانشگاه دولتی از دانشجو ها می خواد واقعا قابل قیاس با ازاد نیست، البته این زیاد تو کارشناسی ملموس نیست ولی تو ارشد و دکتری کاملا معلوم میشه... من صحبتم کلی بود راجع به استثناها نگفتم، بله، اگه اشتباه نکنم تنها سردبیر ایرانی تو isi از علوم تحقیقات هست، ولی اکثر هئیت علمی های خود علوم تحقیقات از دانشگاه ازاد نیستند، در واقع خود دانشگاه ازادم خودش و قبول نداره...ولی در کل این بحث ها هیچ وقت به جایی نمی رسه و فقط هدف از ادامه تحصیل مشخص می کنه کدوم دانشگاه بهتره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , yahyazahedi , npour
ارسال: #۴۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  با اینکه قطعا هوش قزوین دیگه واقعا بهتر از آی تی قزوین هست... معروفه دیگه...
متوجه نمیشم هوش چه ربطی به آی تی داره که ازش بهتر باشه یا نه؟ اصلا مربوط به دوتارشته جدان HuhCool

دوستان وقتی کم میارند از رشته و اون رشته حرف میزنند! یا دانشجو خودش باید فلان باشه!
هوش علوم تحقیقات و قزوین در یک سطحه
اما آی تی زمین تا آسمون با هم تفاوت داره، سال ۸۱ قزوین این رشته را راه اندازی و با دانشگاه امیرکبیر که این رشته را در ایران تاسیس کرده ۱سال تفاوت داره، الان امیرکبیر بهترین رتبه را در آی تی در ایران داره، و تمام رتبه های ممتاز، امیرکبیر را انتخاب می کنند نه شریف!
بله دوست عزیز قدمت رشته را شما نمی توانید نادیده بگیرید،
و از همه مهمتر شما به دانشگاه می روید تا استاد درست و حسابی داشته باشید که یه چیزی ازش یاد بگیرید نه اینکه صرفا مدرک بگیرید
شما می دونید دکتر دهقان را در امیرکبیر اصلا نمی توانید پیداش کنید دائما در جلسات دفاع هست، و اکثر دانشجوهاش مقطع دکتری هستند،
این اساتید، اساتید کم نظیری هستند که خیلی ها دنبال کار کردن با این اساتید برای مقاله و استاد راهنما شدن هستند،
حالا انشالله دوستان در هر دانشگاهی هستند موفق باشند
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , m.mosallaei , yahyazahedi , shahsavarrasht
ارسال: #۴۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
یه سوال میپرسم نخندینBig Grin
دروس جبرانی الان چه نقشی دارن؟ (نخندین خب Undecided)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close