زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند

ارسال: #۲۵۶
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ
RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  ظاهرا شاد بودن بچه های علوم تحقیقات به مزاج باراجینیها خوش نیومدهDodgy

مثل این که تشریف اوردن تو تایپک و بهشون خوش نگذشتهTongue

بعله نفوذی ها بهمون منفی دادن. اشکال نداره باراجینی ان دیگه Wink

اگه مردید خودتونو نشون بدینBig Grin

در اندیشه آنچه کرده ای مباش
در اندیشه آنچه نکرده ای باش...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , mori_1696
ارسال: #۲۵۷
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین خبر:

سایت برای همه در صبح پنجشنبه فعال خواهد شد. اگر ورودی مهرماه باشد که ثبت نام خواهید نمود و اگر ورودی بهمن ماه باشید امکان ثبت نام برای شما برقرار نخواهد گشت. ضمنا اگر کسی نخواهد ترم بهمن بیاید و کلا بیخیال دانشگاه شود انصراف میدهد و شهریه ثابت خود را پس خواهد گرفت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , bahar_engineer , persianccie , mori_1696
ارسال: #۲۵۸
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط ehsan69.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  آخرین خبر:

سایت برای همه در صبح پنجشنبه فعال خواهد شد. اگر ورودی مهرماه باشد که ثبت نام خواهید نمود و اگر ورودی بهمن ماه باشید امکان ثبت نام برای شما برقرار نخواهد گشت. ضمنا اگر کسی نخواهد ترم بهمن بیاید و کلا بیخیال دانشگاه شود انصراف میدهد و شهریه ثابت خود را پس خواهد گرفت.

این خبر موثقه؟
خیلی لطف کنن شهریه ثابتو پس میدن ولی باید ۱/۵ برابر شهریه ثابت به خاطر انصراف پرداخت کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , persianccie , mori_1696
ارسال: #۲۵۹
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
الان بعدی ۴ روز اومدم...
چه جنگی بودس اینجااااااااااا...Smile

همینه دیگه... ایران یعنی این..!!!

اصن باراجینم خب نیس.. هی را میری هی پول میدی..باز هی را میری هی پول میدی.. هی هرچی پول میدی میگن نه این برا فلان جاشه این برا بهمان جاشه...

خلاصه که خیلیییییی پول میدی..Big Grin
۱
۰
ارسال: #۲۶۰
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)ehsan69 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  آخرین خبر:

این خبر موثقه؟
خیلی لطف کنن شهریه ثابتو پس میدن ولی باید ۱/۵ برابر شهریه ثابت به خاطر انصراف پرداخت کنیم

انصراف زمانی که کلاسها شروع نشده کل شهریه ثابت و درصورتیکه کمتر از سه جلسه ازکلاسها گذشته باشه نصف شهریه مسترد میشود. اون زمانی است که شما دو ترم رفتی و میخواهی انصراف بدی.
۰
۰
ارسال: #۲۶۱
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
ای بابا عجب وضعیتی داریمااااااااااااااااا
منو باش با چه شور و شوقی میومدم پست میذاشتم همش تو پست هام خخخخخخخخخخخخخخ مشاهده میشد
حالا دیگه حسش نیست !! دمارمونو درآوردن ... والا به غرعااااااااااااااااان Sad

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , sand , persianccie , mori_1696
ارسال: #۲۶۲
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ
بچه ها ازتون خبری نیست چراااااااااااDodgy
نکنه امروز دانشگاه بودین برای امکاناتDodgy
خبری نیست از انتخاب واحد همچنانCool

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , bahar_engineer
ارسال: #۲۶۳
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
ای آقا من فکر کردم چون ما نرم افزاریم و پسر، این بلا سرمون اومد
نگو دوران تبعیض جنسیتی به سر اومده ، خدارو شکرSmile
آقا من اصلان تو این شلوغ بازی ها دوست دارم ورودی بهمن شم شاید یه فرجی شه
ولی یه سوال دارم، این الگوریتم مهری یا بهمنی کردنشون رو بدن ببینیم چه جوریهHuh
ثبت نام کردنشون که خیلی خنده دار بود، به جای این که ثبت نام رو بر اساس تراز بزارن
بر اساس اسمش کرده بودن، احتمالان اینجا هم همون کار رو کردن مثلا تو کلاس ورودی مهری ها
فقط فامیلی از الف تا صاد و ورودی بهمنی ها از صاد تا ی Big Grin احتمالان هم در راستای یک دست
کردن کلاس ها بوده مثلا خیلی ناراحت کننده است که من که فامیلیم با عین شروع می شه
با یکی که فامیلیش با الف شروع میشه کنار هم بشینیم اصلا خدا رو خوش نمی آد AngelSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , mori_1696 , sand , momonia , bahar_engineer
ارسال: #۲۶۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ب.ظ
بچه وقتی من رفتم برای ثبت نام یه نفر ورودی بهمن اومده بود که ثبت نامش نکردن گفتن بهمن می آیی ثبت نام میکنی
حالا ما که مهر قبول شدیم هم حقمونو میخورن میگن بهمن بیایین هم پولمونو تنبیه مون میکنن چون مهر قبول شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
یه چند تا از بچه ها بودن به خاطر ظرفیت ارشد کاری کردن بیست و سی خبرشو پخش کنه! اونا چه طوری این کارو کردن ما هم این کارو بکنیم این بی احترامی به خدا حق ما نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , مورتن , bahar_engineer
ارسال: #۲۶۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط persianccie.)
از روز اول هم مشخص بود سرکاریم و خودشونم نمیدونن چکارمیکنن !!!!!
این واقعا توهین به دانشجوهاست چند روز که دانشجوها رو سرکار گذاشتن!!!!
کدوم حرف و اطلاعیه رو باید قبول کرد!!!!
من رتبه ام خوب شده ولی هنوزم شهریه ام رو واریز نکردم که مطمئن باشم نیمسال اولیم چون واقعا اعتماد ندارم به حرفاشون!!!!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , bahar_engineer
ارسال: #۲۶۶
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط mori_1696.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  این جور بگم که خیلی فخر میفروشن با دانشگاشون. میگن دانشگاشون نمیدونم بوستان و پارک داره و چرخ و فلک داره و این حرفا....Big Grin
اونا هم مثل ما تصمیم گرفتن از امکانات دانشگاه استفاده کننBig Grin

بچه ها خودتونو ناراحت نکنین. بهمنی شدیم رفت دیگه.. Smile))

ظاهرا شاد بودن بچه های علوم تحقیقات به مزاج باراجینیها خوش نیومدهDodgy

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  این جور بگم که خیلی فخر میفروشن با دانشگاشون. میگن دانشگاشون نمیدونم بوستان و پارک داره و چرخ و فلک داره و این حرفا....Big Grin

آها بوستان باراجین Smile) که البته ربطی هم به دانشگاه نداره Wink
خوش به حالشون که انقد خفنن. والاااااا Big Grin

من نمیدونم اصلا میان تو محل ما که چی بشه؟! برین تو کوچه ی خودتون توپ بازی کنین بابا Dodgy

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  بچه وقتی من رفتم برای ثبت نام یه نفر ورودی بهمن اومده بود که ثبت نامش نکردن گفتن بهمن می آیی ثبت نام میکنی
حالا ما که مهر قبول شدیم هم حقمونو میخورن میگن بهمن بیایین هم پولمونو تنبیه مون میکنن چون مهر قبول شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
یه چند تا از بچه ها بودن به خاطر ظرفیت ارشد کاری کردن بیست و سی خبرشو پخش کنه! اونا چه طوری این کارو کردن ما هم این کارو بکنیم این بی احترامی به خدا حق ما نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از کجا فهمیدین و فهمیدن که طرف ورودی بهمنه؟!
موقع ثبت نام که اصلا حرفی از مهر و بهمن نبود! که اگر بود شاید به تکمیل ظرفیت هم فکر میکردیم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , sand
ارسال: #۲۶۷
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط مورتن.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  

من نمیدونم اصلا میان تو محل ما که چی بشه؟! برین تو کوچه ی خودتون توپ بازی کنین بابا Dodgy

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ)uouo نوشته شده توسط:  بچه وقتی من رفتم برای ثبت نام یه نفر ورودی بهمن اومده بود که ثبت نامش نکردن گفتن بهمن می آیی ثبت نام میکنی

موقع ثبت نام که اصلا حرفی از مهر و بهمن نبود! که اگر بود شاید به تکمیل ظرفیت هم فکر میکردیم.

منظور ایشون اشخاصیه که همون اول تو کارنامشون قید شده بهمنی هستید. دارن میگن که اونا حداقل بازی داده نمیشن و تکلیفشون روشنه و اما از ما که همین مهر قبول شدیم دارن سرکارمون میذارن و پول میگیرن و بند و بساط خلاصه آخرشم یک عده ناحق می افتن بهمن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , sand , mori_1696 , uouo , bahar_engineer
ارسال: #۲۶۸
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط sand.)
بچه ها من مطمئنم سر این مهر و بهمنی شدن اگر شکایت بشه رسیدگی میشه. مثلا یکی میتونه بگه من هزینه کردم خونه گرفتم. باید روز ثبت نام میگفتید یا بهانه های دیگه. آخه نباید بعد از ۲ هفته از ثبت نام گذشته تازه بیان بگن یسری مهر هستن یسری بهمن.
به نظرم همه کسایی که بهمنی شدن باید اعتراض کنن. حداقل اینه که باید زودتر میگفتن. مشکل اینه که کسی اعتراضی نمیکنه. همه با شرایط کنار میان.
با دکتر رحمانی هم صحبت کردم. خیلی آدم خوب و با شخصیتیه آدم نمیتونه اعتراضی بکنه بهش. خودش میگفت تقصیر اون نیست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , mori_1696 , bahar_engineer
ارسال: #۲۶۹
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط mori_1696.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  

منظور ایشون اشخاصیه که همون اول تو کارنامشون قید شده بهمنی هستید. دارن میگن که اونا حداقل بازی داده نمیشن و تکلیفشون روشنه و اما از ما که همین مهر قبول شدیم دارن سرکارمون میذارن و پول میگیرن و بند و بساط خلاصه آخرشم یک عده ناحق می افتن بهمن

نمیدونستم توی کارنامه ی بعضیا از اول زدن که بهمنی هستن. فکر میکردم واسه همه زدن مهر !
بله منم با حرف و منظورشون موافق بودم Wink

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها من مطمئنم سر این مهر و بهمنی شدن اگر شکایت بشه رسیدگی میشه. مثلا یکی میتونه بگه من هزینه کردم خونه گرفتم. باید روز ثبت نام میگفتید یا بهانه های دیگه. آخه نباید بعد از ۲ هفته از ثبت نام گذشته تازه بیان بگن یسری مهر هستن یسری بهمن.
به نظرم همه کسایی که بهمنی شدن باید اعتراض کنن. حداقل اینه که باید زودتر میگفتن. مشکل اینه که کسی اعتراضی نمیکنه. همه با شرایط کنار میان.
با دکتر رحمانی هم صحبت کردم. خیلی آدم خوب و با شخصیتیه آدم نمیتونه اعتراضی بکنه بهش. خودش میگفت تقصیر اون نیست.

اگه با هم اتحاد داشته باشیم و فقط به فکر خودمون نباشیم شاید دستمون به جایی بند بشه و بتونیم این ناعدالتی و حتی توهین و تحقیر رو پس بزنیم.
من پیشنهاد میکنم اگر حتی یک نفر رو یک ترم از تحصیل و متعاقبا از زندگی عقب انداختن، همه با هم بریم دانشگاه و یا هر نهاد مسئول دیگه و اعتراض خودمونو اعلام کنیم.
من خودم صرف نظر از اینکه مهری باشم یا بهمنی برای این کار اعلام آمادگی میکنم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , mgh.ptr , uouo , sand , persianccie , bahar_engineer
ارسال: #۲۷۰
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
سلام
دوستان من هوش مصنوعی هستم، شما هم نمی تونید انتخاب واحد کنید یا این فقط مشکل منه؟! Sad

تو آینه رو به فرداها بایستُ ....
بگو می تونمُ ... می خوامُ... می شه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , persianccie , bahar_engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close