زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند

ارسال: #۱۸۱
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
سلام
یک سوال داشتم...تو سامانه ثبت نام که زده ترم جاری: نیمسال اول سال ۹۴-۹۳
به این منظور هستش که نیمسال اول هستیم یا هنوزم معلوم نیست..
با تشکر.

زندگی کوتاه است.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer , persianccie , sand , neda_Network
ارسال: #۱۸۲
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط bahar_engineer.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  بابا هنوز تنتون به تن هم نخورده اینه، وای به حال اینکه بخوره Big Grin
امکاناتو خراب نکنین ما هم استفاده کنیمااااااا Big Grin

نگران نباشید امکانات زیاده به همه میرسه Big Grin

بچه ها کلا تو این بخش ما ۵ نفریم ...
هر کدوممون یه پست میذاریم اون ۴ تا تشکر می زنن خخخخخخخخ
دقت کردین ؟ Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ)hnarghani نوشته شده توسط:  سلام
یک سوال داشتم...تو سامانه ثبت نام که زده ترم جاری: نیمسال اول سال ۹۴-۹۳
به این منظور هستش که نیمسال اول هستیم یا هنوزم معلوم نیست..
با تشکر.

به به یه نفر جدید وارد بخش شد Big Grin
واسه همه اینو زده
هنوز مشخص نیست

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305576' dateline='1411919834']
[quote='bahar_engineer' pid='305572' dateline='1411918950']
[quote='mori_1696' pid='305569' dateline='1411918454']
چشمشون ترسیده و انتخاب واحد رو هم بر اساس حروف الفبا کردن Smile)
توی صفحه ی من اینو زده: لطفا در زمان تعیین شده مراجعه نماییدطبق حروف الفبا از الف تا ذ

ظاهرا قراره اطلاعیه بزنن که ملت کی بیان واسه انتخاب واحد. من که خیلی وقته ریختم! Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  اگه ترم بهمن شدین چی ؟؟؟ چرا پول رو ریختین به حساب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما هم بریزیم ؟؟؟
به ماکه بگن مهر ماهی هستین تازه قسط بندی میکنیم Big Grinشما چه دل شیری داشتینSmile

اگه بفهمید برا من چقد سخته پول مفت دادن !!! چه خبره انقد ثابت واقعا سر گنج نشستیم مگه چه دلی داره اونی که با ترمی ۸ تومن دکتری آزاد میخونه بعد ریختن پول من شبا راحت نمیخوابم باید حتما از همه امکانات دانشگاه استفاده کنم حتی فضای سبزش تا دلم نسوزهBig Grin

ندا بی خیاااااااااااااااااال اصفهانی ها به اندازه کافی معروف هستن خخخخخخخخخخخخ
اما منم پایه ام باهات میام تا با هم از امکانات استفاده کنیم ...
هر چی باشه همشهری هستیم .. تنم به تن اصفهانی ها خورده Big Grin

اصلا منم اعترف میکنم اصفهانیمCool

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  بابا هنوز تنتون به تن هم نخورده اینه، وای به حال اینکه بخوره Big Grin

منم امکانات میخوامSad

شما هم بیاین تو گروپ من و ندا Big Grin با هم دمار از این دانشگاه در میاریم Big Grin

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , mori_1696 , hnarghani , sand , neda_Network
ارسال: #۱۸۳
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ
دوستان بالاخره راهنمای ثبت نام IT هم اعلام شد و چیزی از نیمسال دوم نگفتن. فکر میکنم که این یعنی همه مهری هستیم.
دروس جبرانی هم برای کسانی که IT بودن نداره. برای کسانی هم که IT نبودن باید شبکه ۱ و ۲ رو توی تهران شمال مهمان بگیرن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , neda_Network
ارسال: #۱۸۴
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  مشکل از ما نیست تازه من برا خود اصفهان نیستم وضعم اینه اما خداییش هر کی از آب زاینده رود بخوره قدر نعمتهای الهی را بیشتر میدونه بده مگهBig GrinBig Grin حالا بزار پامون برسه Big Grinمن عمدا جایی خوابگاه گرفتم پول تاکسی ندم یجور میشد بی ارتی هم پول ندیم خوب بود چه خبره یه ذره راه ۵۵۰Big Grin

آخه ندا جوووون قربونت برم زاینده رود آبش کجا بود؟ همون که خشک و برهوته رو میگی ؟ خخخخخخخ

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , sand , neda_Network
ارسال: #۱۸۵
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  دوستان بالاخره راهنمای ثبت نام IT هم اعلام شد و چیزی از نیمسال دوم نگفتن. فکر میکنم که این یعنی همه مهری هستیم.
دروس جبرانی هم برای کسانی که IT بودن نداره. برای کسانی هم که IT نبودن باید شبکه ۱ و ۲ رو توی تهران شمال مهمان بگیرن.

چشم همکلاسیها روشنWink

در اندیشه آنچه کرده ای مباش
در اندیشه آنچه نکرده ای باش...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , sand , neda_Network
ارسال: #۱۸۶
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
قضیه این سالی۶۰تومن بلیط چیه؟یعنی یه سال۶۰تومن میدیم هرچه قدرهم که استفاده کنیم همون ۶۰تومنه؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer , mori_1696 , sand , neda_Network
ارسال: #۱۸۷
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط bahar_engineer.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  [quote='mori_1696' pid='305576' dateline='1411919834']
[quote='bahar_engineer' pid='305572' dateline='1411918950']
[quote='mori_1696' pid='305569' dateline='1411918454']
چشمشون ترسیده و انتخاب واحد رو هم بر اساس حروف الفبا کردن Smile)
توی صفحه ی من اینو زده: لطفا در زمان تعیین شده مراجعه نماییدطبق حروف الفبا از الف تا ذ

ظاهرا قراره اطلاعیه بزنن که ملت کی بیان واسه انتخاب واحد. من که خیلی وقته ریختم! Big Grin

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  اگه ترم بهمن شدین چی ؟؟؟ چرا پول رو ریختین به حساب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی ما هم بریزیم ؟؟؟
به ماکه بگن مهر ماهی هستین تازه قسط بندی میکنیم Big Grinشما چه دل شیری داشتینSmile

اگه بفهمید برا من چقد سخته پول مفت دادن !!! چه خبره انقد ثابت واقعا سر گنج نشستیم مگه چه دلی داره اونی که با ترمی ۸ تومن دکتری آزاد میخونه بعد ریختن پول من شبا راحت نمیخوابم باید حتما از همه امکانات دانشگاه استفاده کنم حتی فضای سبزش تا دلم نسوزهBig Grin

منم امکانات میخوامSad

شما الان خودت جزو اون دسته از دوستانی هستی (اصلا منظورم اصفهانیا نیستااااااا Big Grin ) که امکاناتو تموم میکنن و نمیذارن به بقیه برسه! الکی مظلوم نمایی نکن Tongue

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  مشکل از ما نیست تازه من برا خود اصفهان نیستم وضعم اینه اما خداییش هر کی از آب زاینده رود بخوره قدر نعمتهای الهی را بیشتر میدونه بده مگهBig GrinBig Grin حالا بزار پامون برسه Big Grinمن عمدا جایی خوابگاه گرفتم پول تاکسی ندم یجور میشد بی ارتی هم پول ندیم خوب بود چه خبره یه ذره راه ۵۵۰Big Grin

واسه اون مساله هم میتونین یه کارت مترو و اتوبوس یک ساله بخرین (واسه دانشجوها تا ۱۰ مهر با ۵۰% تخفیفه فک کنم) به مبلغ ۶۰هزار تومان و خودتونو راحت کنین Wink

جدییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از این کارت ها میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عجب کارت فوق العاده ای ه خخخخخ

توجه:
جدول زمانی اعلام شده مختص رشته هایی می باشد که بر اساس آمار مراجعه کنندگان، کلیه آنان از نیمسال اول ۹۴-۹۳ شروع به تحصیل خواهند نمود. چنانچه پذیرفته شدگان برخی از رشته های دانشکده فنی و مهندسی پس از پرداخت شهریه ثابت موفق به انتخاب واحد نگردیدند به منزله آمار بالای مراجعه کنندگان می باشد که مطابق نظر گروه و بر اساس رتبه آزمون به دو گروه (ورودی نیمسال مهر و بهمن) تقسیم خواهند شد که اسامی آنان متعاقباً تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ ۹۳/۷/۹ در سایت دانشکده اعلام خواهد شد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network
ارسال: #۱۸۸
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  قضیه این سالی۶۰تومن بلیط چیه؟یعنی یه سال۶۰تومن میدیم هرچه قدرهم که استفاده کنیم همون ۶۰تومنه؟؟

بله، کارت یک ساله مدت داره، مبلغ دار نیست. البته شنیدم که تازگی سقف استفادشو ۱۵۰تومن تعیین کردن Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network , persianccie , bahar_engineer
ارسال: #۱۸۹
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ
الان تخفیف ۵۰%ی به ما میدن تا ۱۰مهر؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , neda_Network
ارسال: #۱۹۰
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط mori_1696.)
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)persianccie نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  اگه بفهمید برا من چقد سخته پول مفت دادن !!! چه خبره انقد ثابت واقعا سر گنج نشستیم مگه چه دلی داره اونی که با ترمی ۸ تومن دکتری آزاد میخونه بعد ریختن پول من شبا راحت نمیخوابم باید حتما از همه امکانات دانشگاه استفاده کنم حتی فضای سبزش تا دلم نسوزهBig Grin

منم امکانات میخوامSad

شما الان خودت جزو اون دسته از دوستانی هستی (اصلا منظورم اصفهانیا نیستااااااا Big Grin ) که امکاناتو تموم میکنن و نمیذارن به بقیه برسه! الکی مظلوم نمایی نکن Tongue

واسه اون مساله هم میتونین یه کارت مترو و اتوبوس یک ساله بخرین (واسه دانشجوها تا ۱۰ مهر با ۵۰% تخفیفه فک کنم) به مبلغ ۶۰هزار تومان و خودتونو راحت کنین Wink

جدییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از این کارت ها میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عجب کارت فوق العاده ای ه خخخخخ

توجه:
جدول زمانی اعلام شده مختص رشته هایی می باشد که بر اساس آمار مراجعه کنندگان، کلیه آنان از نیمسال اول ۹۴-۹۳ شروع به تحصیل خواهند نمود. چنانچه پذیرفته شدگان برخی از رشته های دانشکده فنی و مهندسی پس از پرداخت شهریه ثابت موفق به انتخاب واحد نگردیدند به منزله آمار بالای مراجعه کنندگان می باشد که مطابق نظر گروه و بر اساس رتبه آزمون به دو گروه (ورودی نیمسال مهر و بهمن) تقسیم خواهند شد که اسامی آنان متعاقباً تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ ۹۳/۷/۹ در سایت دانشکده اعلام خواهد شد.

اگر اشتباه نکنم از توی سایت شهرداری تهران باید ثبت نام کنین Wink

این یعنی زودتر بریم ثبت نام تا پر نشده؟! Huh
جالب اینجاس که اینطوری هم معلوم نمیشه، پس از ریختن شهریه معلوم میشه!!!!

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  الان تخفیف ۵۰%ی به ما میدن تا ۱۰مهر؟؟؟؟

اگر طرحش هنوز پا بر جا باشه. من توی روزنامه خوندم. باید از سایت شهرداری تهران یا مترو (دقیقا خاطرم نیست) ثبت نام کنین.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer , sand , neda_Network
ارسال: #۱۹۱
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
بچه ها حداکثر ترم اول چند واحد میشه برداشت؟ برداشتن ۱۴ واحد در صورت معدل ممتازیه یا نه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , neda_Network
ارسال: #۱۹۲
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها حداکثر ترم اول چند واحد میشه برداشت؟ برداشتن ۱۴ واحد در صورت معدل ممتازیه یا نه؟

نه، ترم اول هم ۱۴ واحد میشه ورداشت ولی اینطوری که تقسیم بندی کردن و گفتن که از اینا یه درس وردارین و از اونا ۱ درس و . . . ، سقفش میشه ۱۱ تا !
هیچ چیز با هیچ چیز نمیخونه !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , persianccie , neda_Network
ارسال: #۱۹۳
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ)m.mosallaei نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  هنوز اسامی رو نزدن ؟؟؟!!!!

اگر کسی از دوستان اطلاع نداره میگم..
همون روز ثبت نام یه برگه ای دادن روش نوشته بود فقط سیستم عامل و شبکه ۱ و ۲ جبرانی هست.
شبکه ۱ و ۲ تهران شمال از همین ترم ارائه میشه و سیستم عامل ترم بعد خود واحد علوم تحقیقات میشه برداشت.

۳ تا درس جبرانی دادند؟!! یعنی رسما ۱ ترم عقب افتادین!
ما که نرم افزار بودیم کلا ۱ درس جبرانی خوردیم اونم شبکه ۲ بود

آرمان جان شما قزوین هستی؟
ما دیروز پیش رئیس گروه علوم تحقیقات قزوین بودیم (دکتر رستمی ) به ما که نرم افزار بودیم گفت باید شبکه۲و فناوری اطلاعات رو جبرانی بگزرونیم کنیم البته گفت چون پیش نیاز درسی نیستن میتونیم هر ترم خواستیم ور داریم و تا ۱۴ واحد هم بهمون واحد میده

بستگی به نظر مدیر گروه داره دکتر دهقان در باراجین این نظر را داره ، اما در علوم تحقیقات قزوین مدیر گروه و همینطور قوانین متفاوته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۹۴
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط sand.)
زبان پیش دانشگاهی دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ باید برداریم؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم با سمینار میگید ۱۱ واحد چون من هر جور حساب میکنم بیشتر از ۹ واحد نمیشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mori_1696 , persianccie , neda_Network
ارسال: #۱۹۵
۰۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  زبان پیش دانشگاهی دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ باید برداریم؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم با سمینار میگید ۱۱ واحد چون من هر جور حساب میکنم بیشتر از ۹ واحد نمیشه.

زبان پیش رو نمیدونم. احتمالا گم شده سر از اینجا در آورده Big Grin
بله با سمینار دیگه. چون نوشته اونایی که پیش نمیخورن میتونن سمینار وردارن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۴۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close