زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند

ارسال: #۶۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط neda_Network.)
RE: قبولی های علوم تحقیفات تهران گرایش شبکه خودشون رو معرفی کنند
(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  میدونم حرفی که میزنم شاید سرکوفتم شه یا بچه ها مسخرم کنن اما اعتراف میکنم پشیمونم فردا یا جابجا میشم یا انصراف میدم اشتباه کردم خیلی لطفا نمک به زخمم نپاشید و سرکوفت نزنید

سرکوفت نداره...بیا قزوین پیش خودم ندا جون..Blush
نشد بیام کاش اشتباه نمیکردم
اشکال نداره..الان مهم فقط تلاش خودته..این ترمو بمون..اگه انشاالله راضی بودی که هیچ..اگه نه میتونی انتقالی بگیری.. توی هر حرکت که ما میزنیم توی زندگیمون کلی تجربه توشه.. پس نا امید نباش..کلی هم خوشحال باشو با توکل بخدا ادامه بده. Rolleyes
چشم حالا خوب بود که هیچ نبود تکمیل بهمن میزنم میام اونجاHeartمرسی دوستمHeart
[/quote]

ندا خانم یادتونه تو پیام خصوصی چی بهتون عرض کردم
من با علم این که می دونستم در علوم تحقیقات چه خبره گفتم
گفتم یک هفته نشده پشیمون میشوید
بنده رو متهم کردید به اینکه طرفداری الکی می کنم
حالا هم خودتونو ناراحت نکنید ترم بعد هم می توانید به قزوین مهمان بگیرید هم می توانید انتقالی بگیرید
بقیه دوستان هم همینطور، هنوز وقت هست، دارید پول می دهید باید بهتون خدمات بدهند
-------------------------
یک خبر جدید بارجین به زودی قطب مکاترونیک می شود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[/quote]
کاش خود دانشگاه مشکل داشت خوابگاه بده من مشکلم با خوابگاهه بیشتر از خوابگاهی شدن متنفرم متنفر ۴روزه اومدم دوبار جابجا شدم الانم اتاقم خوبه اما هنوز هم اتاقیاما نمیشناسم خیلی اعصابم خورده قزوین و علوم نداره راه برگشت داشتم بر میگشتم خونمون اما راهی که اومدم تا تهش باید برم دیگه نمیشه برگشت نمیشهConfusedامسال بیش از سقف مرکز آزمون پذیرش کرده هم قزوین هم علوم صداشون در اومده سر همین موضوع /ریه هام داغون شدانقد داغونه هوا نمیرم خوبه

قرار بزارید یکشنبه همه راس ۹ دانشگاه باشیم برا انتخاب واحد خوبه؟

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  نداجان ناراحتی نداره خودتو سرزنش نکن پاشو بیا پیش خودمون دانشگاه مثل هلو حال میکنی اصن ...انتقالی بگیر زیاد اذیت نکن خودتو .. پشیمون نمیشی از اینجا بودن همه عالی و باکلاس! بیا هواتو داریم Smile
نشد دوستم فعلا که تهران سرب تنفس میکنیم تا بعدBlush
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie , مورتن , sand
ارسال: #۶۲
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  یکشنبه هفته بعد اول مشخص میشه مهرماهی هستیم یا بهمن. اگر مهرماهی بودید به شما اجازه انتخاب واحد داده میشود.پس ازواریز شهریه ثایت، انتخاب واحد توسط شخص خودتان صورت میگیرد.

یعنی چی مهرماهی یا بهمن ماهی میشید؟
چون تعدادتون زیاده میخوان این کار رو بکنن؟ میشه یه توضیحی بدی بگی قضییه چیه؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
بچه ها کسایی که ثبتتام کردن مگه تونستن انتخاب واحد هم کنن؟؟قضیه این تعدادافراد واس دروس چیه تو این فایلی که مورتن فرستاده؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ق.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  بچه ها کسایی که ثبتتام کردن مگه تونستن انتخاب واحد هم کنن؟؟قضیه این تعدادافراد واس دروس چیه تو این فایلی که مورتن فرستاده؟؟؟

عزیزم اینا دروس ارائه شده است. انتخاب واحد یکشنبه است.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
وصایای امام رو باید همین ترم برداریم؟ترم اول فقط۱۲واحد میتونیم برداریم نه؟سمینار هم مال همین ترمه؟زبان پیش جریانش چیه؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
زبان پیش رو جریانش نمیدونم چیه. ظرفیت هم نداره. اگه دانشگاه آزاد نبوده کارشناسیت، میتونی وصایا برداری صفر واحدم محسوب میشه. ترم اول هم ۱۲ واحد میشه برداشت و ترمهای بعد درصورت واجد شرای طبودن تا ۱۴ واحد میشه اخذ نمود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۶۷
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  کاش خود دانشگاه مشکل داشت خوابگاه بده من مشکلم با خوابگاهه بیشتر از خوابگاهی شدن متنفرم متنفر ۴روزه اومدم دوبار جابجا شدم الانم اتاقم خوبه اما هنوز هم اتاقیاما نمیشناسم خیلی اعصابم خورده قزوین و علوم نداره راه برگشت داشتم بر میگشتم خونمون اما راهی که اومدم تا تهش باید برم دیگه نمیشه برگشت نمیشهConfusedامسال بیش از سقف مرکز آزمون پذیرش کرده هم قزوین هم علوم صداشون در اومده سر همین موضوع /ریه هام داغون شدانقد داغونه هوا نمیرم خوبه

قرار بزارید یکشنبه همه راس ۹ دانشگاه باشیم برا انتخاب واحد خوبه؟

ندا جون اونجایی که تو هستی هواش خوبه نگران نباش. Blush Heart
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ
من شخصا از ندا خانوم تشکر میکنم
به خاطر‍ ‍‍‍‍‍پیگیریشون
امیدوارم همیشه موفق بشن
۱
۰
ارسال: #۶۹
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
نتونستم رزومه چندان قوی برای استادای علوم تحقیقات تهران پیداکنم.خیلی دودل شدم که نکنه علوم تحقیقات سطحش خیلی با قزوین تفاوت داشته باشه.نمیدونم برم درخواست انتقالی بدم یا نهSad
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
مدیرگروه های علوم مدیا رشادی
و رحمانی
واستادهای مدعو
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  من شخصا از ندا خانوم تشکر میکنم
به خاطر‍ ‍‍‍‍‍پیگیریشون
امیدوارم همیشه موفق بشن
کاری نکردم دوست عزیز یکی دیگه از دوستان اینجا هم همراهیم میکنه که خیلی ازش ممنونم حالا فردا بریم دانشگاه ببینیم چی میگن باز برا انتخاب واحد و دروسی که قراراه ارائه بشه
۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
واسه من که نرم بودم فناوری ۱ و ۲ + شبکه ۲ رو ترم اول دادن
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)h.rahmati نوشته شده توسط:  نتونستم رزومه چندان قوی برای استادای علوم تحقیقات تهران پیداکنم.خیلی دودل شدم که نکنه علوم تحقیقات سطحش خیلی با قزوین تفاوت داشته باشه.نمیدونم برم درخواست انتقالی بدم یا نهSad

دوست عزیز اگر ثبت نام کردی که انقدر سخته انصراف دادن که اصلا نمی ارزه به انتقالی
این ترم را بگذران بعد تصمیم بگیر
اگر ثبت نام نکردی ، می توانی با مراجعه به مرکز آزمون در پاسداران درخواست تغییر دانشگاه بدهید
تنها علوم تحقیقات نیست که اساتیدش ضعیفه ،اساتید تهران مرکز هم مشخص شدند می توانید به سایت تهران مرکزی مراجعه کنید
اساتیدش جای خود، شلوغی و بی نظمیش و بی احترامی کارمنداش واقعا رو اعصابه
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh
ارسال: #۷۴
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ
کسی تهران شمال نبوذ که رفته باشه برا ثبت نام ؟
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ
هنوز ثبتنامم که کامل نشده فقط ثبت اطلاعات زدن واسم.ولی همونجا یکی از کارمنداش خیلی تو ذوقم زد و گفت اینجااصلا ارزش هزینه و وقت رو نداره.منم که به هر دری زدم سراسری نشدSadمیترسم اینهمه هم هزینه کنم اخر پشیمون شمSad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۴۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۱۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close