زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا از تجربه هاتون واسه تدریس بهم بگین، لطفااااااااااا

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
سلام
اگه میشه لطفا زود جواب من رو بدین
من لیسانس نرم افزارم
تو چند تا آموزشگاه فرم پر کرده بودم واسه تدریس، حالا از یکیشون بهم زنگ زدن فردا برم با مدیر صحبت کنم

خیلی واسم مهمه که حتما قبولم کنن، هم به کار خیلی نیاز دارم و هم عاشق تدریسم، پیش خونمون هم هست

فقط بهم بگین چکار کنم قبولم کنن؟
تو آموزشگاه ها معمولا چی باید تدریس کرد؟؟
لطفا راهنمایی کنین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط farzaneh1366.)
RE: لطفا از تجربه هاتون واسه تدریس بهم بگین، لطفااااااااااا
مرسی از جوابتون

چه نرم افزارهای گرافیکی تدریس میشه؟ من icdl رو بلدم , تا حدی هم شبکه و برنامه نویسی بلدم ولی زیاد به نرم افزار های گرافیکی تسلط ندارم, به نظرتون چکار کنم فردا قبول بشم؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط !!!.)
سلام بر شما بانوی ایرانی Big Grin

فردا به احتمال قوی ازتون سوال میشه که در چه زمینه ای مهارت دارید؟ و شما شروع به پر کردن فرم می کنید.

بازم به احتمال خیلی قوی ازتون سوال قنی نمیشه. پس شما با توجه به شرایطی که پیش میاد، در صورت امکان سعی کنید هم به مواردی که تسلط دارید و هم مواردی که تا حدودی خوب هستید اشاره بفرمایید.

البته سعی کنید به مهارت هایی که مطمئن هستید در کوتاه ترین زمان ممکن میتونید تسلط پیدا کنید اشاره کنید. مثال میزنم تا بهتر منظورمو برسونم.

فرض بفرمایید شما برنامه نویس C# هستید. بالطبع اگر اراده کنید می تونید در کوتاه ترین زمان ممکن Delphi، C, CPP,Python و هر زبانی شبیه به اینا رو یاد بگیرید و یا اگر PHP کار هستید می تونید در کمترین زمان ASP.Net هم یاد بگیرید. چون در هر دو مورد در یک پلتفرم کار می کنید اما کمی شکل جملات با هم فرق می کنه و چند تغییر کوچک دیگر. پس اگر واقعا به یکی تسلط دارید و با بقیه تا حدی، پیشنهاد می کنم همشونو بنویسید.

معمولا اونا هم نمیان اول کار ازتون تخصصی سوال کنند چون معمولا مدیر کارش مدیره. بعدا حالا به لیست هایی که از شما و بقیه دارن، زنگ میزنن که خانم یا آقای فلانی لطفا بیایید به چند سوال پاسخ بدید تا در صورت امکان فلان درس رو شروع کنیم (چون درخواست کنندشون زیاده)

البته من از برنامه نویسی مثال زدم چون تا حدودی با این زمینه در ارتباط بودم. اما شما که شبکه کار می کنید و یا گرافیک با هر زمینه دیگه ای، پس جای هیچ نگرانی نیست و فردا با اعتماد به نفس کامل برید.

یکم هم از خودتون بگید اینکه مثلا پروژه محور هستید و به کارتون عشق می ورزید اما باز هر جور که شما بخوایید در خدمتیم Big Grin

من اگر مدیر بودم شما را انتخاب می کردم بدلیل اینکه قبل کاری راهنمایی و مشاوره می گیرید و باید که اعتماد به نفس قوی داشته باشید. Smile

اینا نظرات و تجربیات من بودن. لطفا دوستان دیگه هم راهنمایی کنید تا اگه نکرده اشتباهی کرده ام این بنده خدا راه درستو برن. راستی من سابقه تدریس ندارم اما سابقه طراحی سیستم های نرم افزار تخت وب و ویندوز داشتم. پس لطفا سوالی که احتمالا خواهید پرسید به این نکته هم توجه کنید.

مرسی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , n268 , farzaneh1366
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ
RE: لطفا از تجربه هاتون واسه تدریس بهم بگین، لطفااااااااااا
واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتین و جوابمو دادین, با دقت خوندم و حتما به توصیه هاتون عمل میکنم, ممنونم
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سلام
من امروز رفتم آموزشگاه
بهم گفتن واسه فوتوشاپ مربی میخوان، من تسلط چندانی ندارم ، ولی بلدم و میخوام مسلط بشم و حتما برم

البته گفتن هفته ای سه روز و روزی یک ساعت کلاس خواهم داشت، میخواستم بدونم درآمد آموزشگاه ساعتی چقدر میشه؟؟؟

میدونم اینطوری خیلی خیلی کم میشه درآمدم، ولی هم تجربه و سابقه ای میشه واسم هم از بیکار تو خونه نشستن بهتره
پیش خونمون هم هست و نیازی به هزینه رفت و آمد ندارم،
فرض میکنم یه دوره آموزش مربیگری دارم میگذرونم

میشه لطفا بهم بگین ساعتی چقدر میدن؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
تدریس فتوشاپ و کورل آسونه یه کتاب مرجع خوب پیدا کنین مباحث مهمش رو درس بدین فقط کافیه کتاب خوب پیدا کنین
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)farzaneh1366 نوشته شده توسط:  چکار کنم قبولم کنن؟
تو آموزشگاه ها معمولا چی باید تدریس کرد؟؟
با اعتماد به نفس باشید.اگر قبلا به کسی آموزش داده باشید این میتونه یه نوع سابقه و تجربه باشه براتون.(حالا هر آموزشی باشه حتی به یه بچه دبستانی یا به دوستانتون در دانشگاه)
تو آموزشگاهها نرم افزارهای پر کاربرد معمولا تدریس میشه.بقیه نرم افزارهای خاص و حرفه ای هم به صورت خصوصی و توسط حرفه ای اون رشته تدریس میشه.پس از بابت اینکه یه برنامه عجیب ازتون بخوان نگران نباشید.میتونید بگید این اصلا برای رشته شما نیست(مثلاautocad رو بچه های معماری بهتر از ما بلدند)
معمولا مهارتهای icdl تدریس میشه.شامل مبانی، آشنایی مقدماتی با اینتر نت و مفاهیم مربوط به اون،برنامه های پر کاربرد office مثلwordوexcelوp pointو,access. و ویندوز
برای مدیر آموزشگاه مهمه که شما اعتماد به نفس داشته باشید و بتونه هنرجو ها رو دست شما بسپره برا یادگیری
میتونید از فنون تدریسی که توی دبیرستان از معلماتون یاد گرفتید استفاده کنید.و همچنین سعی کنید یه روش تدریس برای خودتون داشته باشید و همواره اون رو بهبود بدید.کنترل کلاس(کلاسداری) رو هم حواستون باشه نه خیلی خشک نه شوخی زیاد.همه چیز به موقع و به اندازه.بازم سئوالی بود در خدمتم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۷۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۲۲۳ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۵۵۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۷۸۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۳۰ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۰۲۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close