زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرم معدل کارشناسی!

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
فرم معدل کارشناسی!
این فرم معدل کارشناسی که میگن کجاست توی صفحه آخر این فایل ضمیمه شده گفته؟؟؟ من موقع امتحان دادن، معدلم را تا تاریخ ۳۰/۱۱ وارد کردم، و هنوز هم فارغ التحصیل نمیشم تا ۳۱/۶ ، میخواستم بدونم کدوم فرما منظورشونه؟

فایل‌(های) پیوست شده
arshad1393.pdf
اندازه فایل: ۲۱۷/۸۲ KB
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط Good!.)
فرم معدل کارشناسی!
تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل نمیشید؟ببخشید خوب نمیشه که دوست گرامی Sad ۱پیگیری کنید حتما
همون فرمی که تو اخر صفحه اطلاغیه بود
یه فرم مغدل هم بود که فک کنم همون موقغ ثبت نام باید میداشتین.درست نمیدونم
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
فرم معدل کارشناسی!
با سلام ...

خوب خودش هم توی پرانتز گفته دیگه صفحه ی ۲۸ دفترچه شماره یک که توی سایت سازمان سنجش هم موجوده . اینم لینک دانلودش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اون صفحه ی ۲۰۰ دفترچه شماره دو هم که گفته مربوط به رتبه اول هاست. لینک دانلودش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , npour
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
فرم معدل کارشناسی!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  با سلام ...

خوب خودش هم توی پرانتز گفته دیگه صفحه ی ۲۸ دفترچه شماره یک که توی سایت سازمان سنجش هم موجوده . اینم لینک دانلودش :

فرم اولی که تاریخش زده، ۹۲، ولی ما که ۹۳ هستیم.
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  اون صفحه ی ۲۰۰ دفترچه شماره دو هم که گفته مربوط به رتبه اول هاست. لینک دانلودش :

فرم دومی هم که مال رتبه اولی هاست گویا.
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
RE: فرم معدل کارشناسی!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  با سلام ...

فرم اولی که تاریخش زده، ۹۲، ولی ما که ۹۳ هستیم.
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  اون صفحه ی ۲۰۰ دفترچه شماره دو هم که گفته مربوط به رتبه اول هاست. لینک دانلودش :

فرم دومی هم که مال رتبه اولی هاست گویا.

خوب باید هم بزنه ۹۲ دوست عزیز. چرا ؟ چون برای سال اخری هاست. سال آخری هایی امسال (که سال ۹۳ باشه) تحصیلشون تموم می شه و از اول مهر وارد مقطع کارشناسی ارشد می شن. فرم دومی رو هم فقط چون توی پرانتز آورده بود گذاشتم و خودم هم گفتم که برای رتبه اولی هاست. شما اول باید فکری به حال فارغ التحصیل نشدنتون بکنید. نمی شه که فارغ التحصیل نشده برید ارشد !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , izadan11 , npour
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
فرم معدل کارشناسی!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل نمیشید؟ببخشید خوب نمیشه که دوست گرامی Sad ۱پیگیری کنید حتما
تا ۳۱ شهریور که فارغ نشیم، که باید خودمو از طبقه ۱۳ خوابگاه دانشگاه شیراز پرت کنم پایین! صحبت کردم، ۲۸ هم اخرین نمرم رو بزنن، تاریخ فارغ التحصیلی م میشه ۳۱

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  خوب باید هم بزنه ۹۲ دوست عزیز. چرا ؟ چون برای سال اخری هاست. سال آخری هایی امسال (که سال ۹۳ باشه) تحصیلشون تموم می شه و از اول مهر وارد مقطع کارشناسی ارشد می شن.
بله درست میگید، من یه لحظه حساب سال از دستم بیرون رفت!
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)follower نوشته شده توسط:  شما اول باید فکری به حال فارغ التحصیل نشدنتون بکنید. نمی شه که فارغ التحصیل نشده برید ارشد !
فوقش میریم خدمت مقدس Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower , npour
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Good!.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  [quote='Good!' pid='296909' dateline='1409493413']
تا ۳۱ شهریور فارغ التحصیل نمیشید؟ببخشید خوب نمیشه که دوست گرامی Sad ۱پیگیری کنید حتما
تا ۳۱ شهریور که فارغ نشیم، که باید خودمو از طبقه ۱۳ خوابگاه دانشگاه شیراز پرت کنم پایین! صحبت کردم، ۲۸ هم اخرین نمرم رو بزنن، تاریخ فارغ التحصیلی م میشه ۳۱

پس چرا نوشتید نمیشید؟Big Grin الکی مردم رو نگران خودتون میکنید.گفتم حیفه دانشگاه تهران قبول شدن اونوقت مشکل دار شن خدا نکردهBig Grin
اها دوباره جمله تون رو خوندم.خیلی ابهام داشت Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  [quote='Good!' pid='296909' dateline='1409493413']

پس چرا نوشتید نمیشید؟Big Grin الکی مردم رو نگران خودتون میکنید.گفتم حیفه دانشگاه تهران قبول شدن اونوقت مشکل دار شن خدا نکردهBig Grin
ممنونم از شما که به فکر مایی!!!
والا دلم نمیخواست کارم اینجوری بشه، ولی تنبلی بد دردیه!!! پروژه رو پس گوش انداخیتم، اخریش هم به قولی گیرمون انداخت، دیگه باید بعد ثبت نام بشینم بنویسم یه چیزی، الانم تقریبا شروع کردم ....
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  [quote='Good!' pid='296909' dateline='1409493413']

ممنونم از شما که به فکر مایی!!!
والا دلم نمیخواست کارم اینجوری بشه، ولی تنبلی بد دردیه!!! پروژه رو پس گوش انداخیتم، اخریش هم به قولی گیرمون انداخت، دیگه باید بعد ثبت نام بشینم بنویسم یه چیزی، الانم تقریبا شروع کردم ....
خواهش میکنمBig Grinنه جدی اخه ماها که رتبه خوبی نیاوردیم، شما مانشتیها که رتبه تون خوبه حیفه ادم نگران میشه.
نگران نباشید انشالله درست میشهSmile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط mohsen.rn.)
آقا یه سوالی ؟ ، شما اون فرم رو همون موقع ثبت نام پر کردی دادی گروهت امضا کرد ؟ ، یا الان تازه میخوای بدی ؟

من اینو پر نکردم تا حالا ، اگه الان پر کنم مشکلی پیش میاد ؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ
فرم معدل کارشناسی!
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)mohsen.rn نوشته شده توسط:  آقا یه سوالی ؟ ، شما اون فرم رو همون موقع ثبت نام پر کردی دادی گروهت امضا کرد ؟ ، یا الان تازه میخوای بدی ؟

من اینو پر نکردم تا حالا ، اگه الان پر کنم مشکلی پیش میاد ؟
نه مشکلی نیست، من همه فرما رو همین الان رفتم امضاشون کردم، ولی یه سه چهار تایی مهر میخواد بستگی به دانگشاه دره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mohsen.rn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۱۲۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۴۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close