زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۲۷۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ
علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ق.ظ)marria نوشته شده توسط:  وای جه داستانی شده نتایج امسال، امروز مرخصی کرفتم برم ثبت نام هنوز جوابای ازاد نیومده....
دیکه با این همه تاخیر ، برای تشکر از صبری که اختیار کردیم...همه رو باید قبول کنن....
شما دیگه قید ازاد یعنی زدی؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۲۷۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ
نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به دلیل ایجاد ظرفیتهای جدید به تعویق افتاده است. از داوطلبان تقاضا میشود صبر پیشه کرده و از قدیم گفته اند گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی پس خیر و برکتی در این تاخیر نهفته است و قطعا به نفع آنان خواهد بود. داوطلبان همچنان به بازنمایی سایت دانشگاه مبادرت ورزند تا نتایج طی روزهای آتی اعلام گردد.
خواستم منم یک اعلامیه جدید بدم Tongue
۰
۰
ارسال: #۲۷۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ق.ظ
RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
دوستان روی سه یا چهارشنبه حساب کنید!
۱
۱
ارسال: #۲۷۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ
بدبختی این هست که آدم میدونه نتیجه ممکن هست چند روز دیگر بیاد
اما فکر ما رو مشغول خودش کرده
یعنی اگر روز اول میگفتند ۲۰ شهریور
ما فوقش ۱۷-۱۸ شهریور درگیرش می شدیم
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , مورتن
ارسال: #۲۷۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ق.ظ، توسط neda_Network.)
RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  ندا جان شما که رتبه ۱ هستی. خب رتبه ۲ کیه؟ بیاد.
نه بابا رتبه ۱ کجا بود قبول شم هنر کردم با شانسی که من دارم

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  خانم ندا شما که با این درصد ها قبولی.
شبکه زدی؟ آقا از حالا route ثبت نام رو بنویس بره
آره من شانس ندارم کهSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۷۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ
چی شد امروزم نمیخوان بدن جوابارو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
۰
۰
ارسال: #۲۷۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ)اورین نوشته شده توسط:  چی شد امروزم نمیخوان بدن جوابارو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
رفت برای دو شنبه تا سه شنبه
۰
۱
ارسال: #۲۷۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ق.ظ
کجا گفتن دوشنبه سه شنبه ؟ ای بابا تا به ما رسید :| زودتر بدن ببینم چکار کنم سال بعد بمونم یا برم
۰
۰
ارسال: #۲۷۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ
دوستان با ایت اوضاع، مهلت ثبت نام سراسری و تمدید نمی کنند؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ق.ظ)اورین نوشته شده توسط:  کجا گفتن دوشنبه سه شنبه ؟ ای بابا تا به ما رسید :| زودتر بدن ببینم چکار کنم سال بعد بمونم یا برم
مشخص هست.
اینها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل نتیجه رو بخوان بدن اعلام میکنن. مخصوصا الان که تاخیر داشته و همه منتظر هستند زودتر زمان رو میگفتن که همه ساکت بشن.

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ)marria نوشته شده توسط:  دوستان با ایت اوضاع، مهلت ثبت نام سراسری و تمدید نمی کنند؟
خیر
من فکر نمیکنم.
۰
۰
ارسال: #۲۸۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ
سلام..

چرا امسال اینطوری میکنن؟!!

من دیگه اعصابم به هم ریخته...

تو رو خدا دعا کنید منم قبول بشم Sad((
۰
۰
ارسال: #۲۸۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  [quote='مورتن' pid='298998' dateline='1409949059']
ندا جان شما که رتبه ۱ هستی. خب رتبه ۲ کیه؟ بیاد.

نه با این درصدایی که نوشتی قطعا کسی بالاتر از شما فکرنکنم باشه شاید یک نفر اونم شریف قبول میشه. خسالت راحت. ضمن اینکه اگه همتونم اینجوری زدید پس من خیلی نا امید شدم به فکر نتایج نباید باشم Smile
۱
۰
ارسال: #۲۸۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
بخش های دیگه رو نیوردم اگر خواستید کامل بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت وگوی مفصل با ایرنا:

** نیاز به بازنگری ساختاری پردیس ها

س: تجمیع پردیس های دانشگاه آزاد و به عبارت دقیق تر پردیس های واحد علوم و تحقیقات حواشی مختلفی را برای دانشگاه آزاد ایجاد کرد. چرا این تجمیع رخ داد؟ شما حامی این تجمیع هستید یا نه؟

- راه اندازی پردیس های علوم و تحقیقات زیرنظر واحد علوم و تحقیقات تهران باعث شد تا یک رشد کمی خوبی داشته باشیم اما این ظرفیت پایدار نبود.

زمانی که تصویب رشته های جدید دانشگاه آزاد اسلامی در وزارت علوم بسیار سخت بود و همکاری نمی شد، پردیس های علوم و تحقیقات فرصت جذب دانشجو را برای ما فراهم می کرد اما در صورتی که به همان شکل جلو می رفتیم، نمی توانستیم به پردیس های خود افتخار کنیم و نیاز به بازنگری ساختاری حس می شد.

در حال حاضر وزارت علوم همکاری خوبی با دانشگاه آزاد اسلامی دارد. یک الگوی جدید مدیریتی نیز از سوی دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی برای تجمیع پردیس های دانشگاهی با دانشگاه های مجاور خود طراحی شد.

امروز امکان تصویب رشته های کارشناسی ارشد و دکتری فراهم شده است. مجموع رشته های مصوب ما در پردیس های علوم و تحقیقات ۵۶ رشته بود و هیات علمی کافی برای آنها در اختیار نداشتیم. در برخی از واحدها امکانات در حد یک دانشگاه نبود. این شرایط باعث شد تا با کمک خوب وزارت علوم و نگاه عالمانه ای که داشت، واحدهای خود را تجمیع کنیم و به استانداردهای تصویب رشته ها برسیم.

** رسیدن به مرز ۲ هزار رشته جدید در ارشد و دکتری

س: آیا این تجمیع در افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد هم تاثیر گذار بود؟

- با تجمیعی که صورت گرفت، امروز به مرز ۲ هزار رشته جدید در کارشناسی ارشد و دکتری رسیده ایم؛ این درحالی است که در ۳۲ سال ۳ هزار و ۲۰۰ رشته تصویب شده بود اما در عرض کمتر از ۱۰ ماه گذشته تعداد رشته های مصوب ما به مرز ۵ هزار رشته رسید.

این مساله موفقیتی بزرگ است که اگر نگاه مثبت دولت و حرکت دانشگاه آزاد اسلامی برای بهبود ساختارهای قدیمی نبود، این اتفاق امکان پذیر نبود.

س: آیا دلیل تجمیع واحد های علوم تحقیقات عدم همکاری وزارت علوم در دولت گذشته بود؟

- برند واحد علوم تحقیقات به خاطر داشتن بهترین اساتید و تنوع رشته هایش دارای اعتبار است. اما اینکه نام این واحد را به واحدهای دیگر بدهیم، دیگر امکان پذیر نیست.

اگر وزارت علوم در گذشته با ما همکاری می کرد و رشته های ما را تصویب می کرد، دلیلی نداشت بدنبال تجمیع واحدها باشیم اما این اتفاق رخ نداد و برای خروج از شرایط بی عدالتی راهی پیدا کردیم.

وقتی ما رشته ای را برای تصویب به وزارت علوم می بردیم، یا با تأخیر چندساله برای تصویب رو به رو می شد و یا آن رشته را به دانشگاه های دولتی می دادند. ما می گفتیم که اگر دانشگاه های دولتی می خواستند که خودشان این رشته ها را پیشنهاد می دادند. شرایط مانند این بود که داور از تیم حریف باشد!

** سرنوشت مدرک دانشجویان پردیس های تجمیع شده

س: آیا در مدرک فارغ التحصیلی دانشجویانی که در حال حاضر در دانشگاه های تجمیع شده تحصیل می کنند نام علوم تحقیقات ذکر خواهد شد؟

- مدرک تمامی دانشجویانی که در واحدها و پردیس های علوم و تحقیقات قبول شده و فارغ التحصیل شوند، با همان عنوانی که قبول شده صادر خواهد شد.

اما نکته ای وجود دارد. در برخی از پردیس ها رشته هایی وجود دارد که آن رشته ها را از واحد علوم و تحقیقات تهران نگرفته اند و به طور مثال از واحد تهران مرکز گرفته اند. مدرک این دسته از دانشجویان نیز به نام دانشگاه مادر صادر خواهد شد.

پس از تجمیع رشته ها به نام واحدهای تجمیع شده هستند و مدرک فارغ التحصیلان دانشجویانی که در این واحدها پذیرفته می شوند بنام همان واحد صادر خواهد شد.

** ضعف های واحد علوم و تحقیقات را می پذیرم

س: واحد های علوم تحقیقاتی که تجمیع شده است با مشکلات و کمبود های فراوانی روبه رو هستند آیا به فکر حل این ضعف ها هم خواهید بود؟

- من ضعف های واحد علوم تحقیقات را می پذیریم و یکی از دلایل تجمیع فراهم کردن شرایط استاندارد برای این واحد بود. البته عده ای منتقد تجمیع واحدهای علوم و تحقیقات هستند، با این حال معتقدم فواید این تجمیع از اشکالات آن بیشتر است.

به طور مثال واحدهایی مانند علوم و تحقیقات دماوند یا علوم و تحقیقات اصفهان ظرفیت های خوبی دارند اما امکانات کمی داشتند و با تجمیع آنها از شرایط موجود خارج شده و امکانات بهتری خواهند داشت.

در حال حاضر شرایط برای مصوب کردن رشته ها مهیا شده و با شرایط موجود در وزارت علوم، راه ما در تصویب رشته ها بسیار بهتر طی خواهد شد.

** افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی

س- در گذشته قبولی در تحصیلات تکمیلی بسیار دشوار بود اما دانشگاه آزاد با افزایش ظرفیت ها به بهبود شرایط کمک کرد آیا امسال هم شاهد افزایش ظرفیت ها در تحصیلات تکمیلی خواهیم بود؟

- دانشگاه آزاد اسلامی امسال در کارشناسی ارشد و دکتری به صورت مجزا ۱۰ هزار نفر افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو دارد و این را می توان حرکت فوق العاده ای در کشور دانست.

دانشگاه آزاد اسلامی موسسه ای است که مجوز برگزاری آزمون تافل و آیلتس را دارد و این در حالی است که در گذشته دانشجویان ما برای این آزمون ها باید به ترکیه یا امارات می رفتند.

برای دانشجویان مقطع دکتری که مدرک زبان هم ندارند یکسال فرصت مشخص کرده ایم تا مدرک ای پی تی خود را تحویل دهند.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mina.1 , npour
ارسال: #۲۸۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ق.ظ
ناامید نباشین.
انشااله خدا کمکمون میکنه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour
ارسال: #۲۸۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  [quote='مورتن' pid='298998' dateline='1409949059']
ندا جان شما که رتبه ۱ هستی. خب رتبه ۲ کیه؟ بیاد.

نه با این درصدایی که نوشتی قطعا کسی بالاتر از شما فکرنکنم باشه شاید یک نفر اونم شریف قبول میشه. خسالت راحت. ضمن اینکه اگه همتونم اینجوری زدید پس من خیلی نا امید شدم به فکر نتایج نباید باشم Smile
شما هم درصداتون خوب بود راستش بهترم میتونستم امتحان بدم نشد برا سراسری عالی بود آمادگیم اما استرس و شرایط نزاشتن و گرنه برا امیر کبیر و تهران آماده بودم متاسفانه استرس آدما عذاب میده و خراب میکنه همه چیزا ایشالله قبولن همه من از دانشگاه تا شنبه مهلت گرفتم برا ثبت نامBlushچهارشنبه حرکت میکنم میرم به سمت مشهد اما نگه میدارم شنبه صب ثبت نام میکنمBlush
برا پول بیشتر پردیسا را زدن حالا موندن چطور جمعشون کنن یا ادغام عجب!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhadariaei , npour , مورتن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۱۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۴ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close