زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۲۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط مورتن.)
RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .
می دونید کلا شما وقتی زیر نظر دانشگاه سراسری باشید و از این طریق قبول شده باشید . به یه دید دیگه نگاه می کنن . خیلی دلایل دیگه هم هست.
خب اگه دوست دارین منم نمونه های فراوان بیارم که دانشجوی پیام نور داره تو دانشگاه سراسری تدریس می کنه . و فراموش نکنید بچه های پیام نور از سطح علمی بالایی برخوردارند به خاطر شرایط خاصشون

چند روز پیش یکی بچه ها تو همین فروم گفت باز خوبه آقای هاشمی رفسنجانی به کاری کرد پول بدیو درس بخونی . خب به نظرتون این یعنی چی ؟ کلا دید همه نسبت به آزاد اینه . مدرک رو با پول می گیرید . هر چند کاملا با این حرف مخالفم ولی دیگه اینجوری جامعه برداشت می کنه .

عزیز من وقتی گروه رباتیک آزاد قزوین تو تمام دانشگاه های ایران اول میشه و میره تو مسابقات جهانی ، بعد شما اینجا رو با مجازی کشکول آباد مقایسه میکنی؟ البته شاید بخوای بری وزارت ارشادی جایی استخدام بشی مثل شما نگاه میکنند اما بهترین شرکتهای خصوصی و نیمه خصوصی تو ایران دست همین فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد هستشSmile ارادت!
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan , npour , mina.1 , sand , neda_Network
ارسال: #۲۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .
می دونید کلا شما وقتی زیر نظر دانشگاه سراسری باشید و از این طریق قبول شده باشید . به یه دید دیگه نگاه می کنن . خیلی دلایل دیگه هم هست.
خب اگه دوست دارین منم نمونه های فراوان بیارم که دانشجوی پیام نور داره تو دانشگاه سراسری تدریس می کنه . و فراموش نکنید بچه های پیام نور از سطح علمی بالایی برخوردارند به خاطر شرایط خاصشون

چند روز پیش یکی بچه ها تو همین فروم گفت باز خوبه آقای هاشمی رفسنجانی به کاری کرد پول بدیو درس بخونی . خب به نظرتون این یعنی چی ؟ کلا دید همه نسبت به آزاد اینه . مدرک رو با پول می گیرید . هر چند کاملا با این حرف مخالفم ولی دیگه اینجوری جامعه برداشت می کنه .

عزیز من وقتی گروه رباتیک آزاد قزوین تو تمام دانشگاه های ایران اول میشه و میره تو مسابقات جهانی ، بعد شما اینجا رو با مجازی کشکول آباد مقایسه میکنی؟ البته شاید بخوای بری وزارت ارشادی جایی استخدام بشی مثل شما نگاه میکنند اما بهترین شرکتهای خصوصی و نیمه خصوصی تو ایران دست همین فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد هستشSmile ارادت!
اشتباه شما همین جاست .شما بهترین رو با بهترین مقایسه کن . بهترین آزاد با بهترین پیام نور .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , npour , neda_Network
ارسال: #۲۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  چی شد جواب نیومد ؟ ؟ ؟ :|

بچه ها من سیستم عامل و معماری رو سفید گذاشتم بقیه رو نسبتا خوب زدم امکانش هست علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شم ؟
برو قبولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad_OM , npour , mahooor , neda_Network
ارسال: #۲۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .

اشتباه شما همین جاست .شما بهترین رو با بهترین مقایسه کن . بهترین آزاد با بهترین پیام نور .

خب اگه اونجوری بخوام مقایسه کنم که پیام نور رو مقایسه نمیکنم با بهترین سراسری قیاس میکنم.Sleepy
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۲۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
بگذریم بازم ایشالا هر کی هر جا هست موفق باشه /
یعنی فردا نتیجه میاد دوستان چه نظری دارن ؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , npour , neda_Network
ارسال: #۲۱۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ
منظور از موعد مقرر، تاریخی جز پانزدهم نمیتونه باشه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , neda_Network
ارسال: #۲۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط Mohammad_OM.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
نقل قول: چی شد جواب نیومد ؟ ؟ ؟ :|

بچه ها من سیستم عامل و معماری رو سفید گذاشتم بقیه رو نسبتا خوب زدم امکانش هست علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شم ؟
بقیه رو چند زدین ؟ اگه ۴۰ به بالا باشه احتمالش هست

مشترک شاید ۴۰ بشه ولی زبان بالا ۸۰ میزنم بقیه هم حدود ۲۰

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
نقل قول: چی شد جواب نیومد ؟ ؟ ؟ :|

برو قبولی

واقعا ؟ ؟؟ ؟
مرسی Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ
اینا منظورشون از موعد مقرر فکر کنم یعنی یعد از ۱۳ اخه همون جا که گفته موعد مقرر همونجا گفته ۱۳ به بعد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , farhadariaei , neda_Network
ارسال: #۲۱۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
توی اطلاعیه قبلی گفتن بعد سیزدهم و قبل پانزدهم، دیروز گفتن موعد مقرر... اگه فردا نیاد یعنی اینا متوجه معنی کلمات هم نیستن...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , mahooor , salam5 , neda_Network
ارسال: #۲۲۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
Lن فکر کنم صبور باشند یعنی تا ۲۱ -۲۲ باید صبر کرد
۰
۱
ارسال: #۲۲۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط ahmad654321.)
ببین عجب وضعیه که باید بشینیم جملاتشونو تفسیر کنیم

قبولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad_OM , Pegasus , npour , mahooor , mina.1 , HamedNet , neda_Network
ارسال: #۲۲۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
آقا محمد منم میگم قبولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad_OM
ارسال: #۲۲۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ
مرسیی دوستان
خدا کنه قبول شم اصلا حوصله درس خوندن واسه کنکور ندارم . . .
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
ایشالا همه قبول بشن.ایشالا فردا اعلام بشه

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sand , neda_Network
ارسال: #۲۲۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط HamedNet.)
در راستای رفع بیکاری!! اقدام به تفسیر اخبار سایت معاونت سنجش اعصاب داوطلبان Big Grin (مرکز آزمون سابق! ) مینمایم!

دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه رشته/ محل های اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافته ، زمان اعلام نتایج به تعویق افتاده است. لذا از داوطلبان می خواهیم که صبر و شکیبایی داشته و منتظر اعلام نتایج در موعد مقرر باشند. علوی فاضل در ادامه افزود: افزایش رشته/ محل ها باعث ایجاد فرصت های جدید برای داوطلبان است، لذا این تعویق به وجود آمده در اعلام نتایج به نفع آنان خواهد بود. معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: داوطلبان کلیه آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی برای آگاهی از زمان اعلام نتایج می توانند به سایت روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، خبرگزاری آنا، ایسکانیوز و روزنامه فرهیختگان مراجعه کنند. وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با فرا رسیدن زمان اعلام نتایج کلیه آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی و افزایش ظرفیت ها و رشته/ محل های جدید بویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رضایت تعداد بیشتری از داوطلبان فراهم خواهد آمد.

موعد مقرر اعلام نشده و گفته شده به سایت مرکز مراجعه شود!
ما مراجعه کردیم و :

دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به افزایش ۲۸۶ رشته/محل جدید و ایجاد فرصت مجدد برای داوطلبان، اعلام اسامی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در چند روز آینده انجام می شود. علوی فاضل در ادامه افزود: این تأخیر به نفع داوطلبان خواهد بود و امکان پذیرش داوطلبان را در رشته/محل های بیشتری فراهم می سازد. معاون دانشگاه گفت: زمان دقیق اعلام نتایج از طریق رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد اما حدود تقریبی اعلام نتایج از ۱۳ شهریورماه به بعد خواهد بود. علوی فاضل در پایان به داوطلبان گفت: ما دغدغه و نگرانی های داوطلبان را درک می کنیم اما مطمئناً این اقدام در راستای رضایت بیشتر داوطلبان صورت گرفته است لذا از داوطلبان می خواهیم که خونسرد باشند و زمان دقیق اعلام نتایج را از طریق رسانه ها پیگیری کنند.

قبول دارید خیلی قشنگ موضوع عوض کرده و تاریخ نگفته؟؟ Tongue
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , Pegasus , npour , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۴۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۳۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۶۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۳۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۸ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close