زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۴۹ شبکه و امنیت امنیت روزانه دانشگاه اصفهان و سوالی سرنوشت ساز...

ارسال: #۱۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط reza_srs.)
RE: رتبه ۱۴۹ شبکه و امنیت امنیت روزانه دانشگاه اصفهان و سوالی سرنوشت ساز...
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ)negarbaz نوشته شده توسط:  lمرسی که جواب دادید...
راستش تردیدم بخاطر استادای درجه یک قزوین و بهترین های کامپیوتر ایران جو خیلی خوبش اینکه خوابگاههاش خیلی خیلی خوبه
من شرایط موندن تو تهران رو هم دارم و خب همونطور که میدونید شرایط کار و کلاسای جانبی برای رشته مون تو تهران با هیچ جا قابل مقایسه نیست....ممنونم از کمکتون بچه ها

آهاااان و یه چیز دیگه اینکه موقع انتخاب رشته سراسری مشاورا گفته بودن امنیت بالاتر از شبکه است یعنی من مثلا همین دانشگاه اصفهانو اول امنیتشو زدم بعد شبکه شو...ولی الان که امنیت قبول شدم فک میکنم خیلی رشته اش پسرونه است و برای دخترا شبکه بهتره...نمیدونم شایدم دارم اشتباه فک میکنم...فک میکنم سختتر از شبکه باشه ولی شبکه جذابیتهای بیشتری و موقعیتهای بهتری برای کار داشته باشه..اگه در این مورد هم نظری دارید میشه بگید... ممنونم بازم

راستشو بخوای چیزی به نام پسرونه نداریم ی کم عزت نفس داشته باش مگه بیل زنیه که پسرونست! بعدم میتونی بری کار شبکه هم برداری منتها شبکه به باور همه کار تئوریه و اصلا بازار بهتری نسبت به امنیت نداره ! همه الان امنیت کار درست حسابی میخوان ولی خو سخته لامصب :v ازمایشگاههای امنیتی اصفهان خوبنا خصوصا دکتر لادانی میخواد اصفهان رو مرکز ویروس شناسی کل کشور بکنه دانشگاه اصفهان انجمن علمی رمز داره (شبکه هم داره) و این که تو بحث امنیت تنها دانشگاه دارای دوره دکتری واسه هیئت علمی شدن تو اصفهان خیلی خوبه ها کارم که هست تا دلت بخواد شاخه دانشجویی رمز اصفهان که الان انجمن علمی شده برای اولین بار مسابقات cert رو ابداع میکنند تو ایران که الان شریف به اسم خودش داره اجراش میکنه فقط به این خاطر که اون موقع کسی پیگیر نبود مدیر گروه کارش هوش مصنوعی بود الان مدیر گروه امنیتیه

ضمنا برا خوابگاه میدونم که خوابگاه پسرونش از خوابگاها تهران که بهتره تا دانشکده کلا ۵ دقیقه پیاده میری میای :v خیلی خوبه این
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط negarbaz.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ)reza_srs نوشته شده توسط:  ببین من کارشناسیم اصفهان بودم از شرم راحت شدند در واقع Big Grin    ولی حقیقت بخوای بدونی بزار این طوری بگم من استاد راهنما کارشناسیم دکتر مهدوی بود فوق العاده ادمه پری و مودب و با شخصیته واقعا تنها چیزی که تو شخصیتش نیست عقدست ایشون خیلی ادم خاکی و خوبیه مدیر گروه و یکی از اساتید گروه دکتر ترک لادانیه ایشونم خیلی ادم با شخصیته و میدونم خیلی پرن و جزو انجمن رمز ایران هستند و از اساتیدی هستند که روشون حساب میکنند( به قول بچه ها خیلی ادم کله گنده این) سختگیریشونم زبون زده دکتر ملا هم جوون و باهوش و سختگیرند فوق العاده مبادی اداب.. هیت علمی شبکه دکتر شاهقلی به شخصه روزی ۱۳ ساعت برا دانشجوهاش وقت میزاره و استادیه که گروه کامپیوتریا حسرتشو میخورن همیشه به ما میگفتن شما ساختمان داده و شبکه و طراحیتون با دکتر شاهقلیه ما با .... خوب این از این که امنیت اصفهان نری دیوانه ای من با این که از این دانشگاه بدم میاد ولی امنیت و شبکشو حاضرم برم تحارت بحثش جداس......

دانشکده کامپیوتر جداست ولی ساختمان جدا نداره در حال حاضر دارن یکی یکی ساختمان ها رو جدا میکنند اگه فکر ساختمان بزرگ و این بحثایی که خوب دانشگاه اشتباهی انتخاب کردی......

هیٍت علمی نرم افزار هم خوبن البته تنها استاد تمام مال گروه سخته دکتر موحدی نیا من باهاشون کلاس نداشتم راستش ولی خوب معروفیت خوبی دارند هر چند حووناشون بچه ها راضی تر بودن... از صنعتی بهتره .
[/quote
ممنونم بخاطر راهنمایی خوبتونSmile

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  یه کلام..

مرسیSmileSmile
ختم کلام..
امنیت اصفهان (y)

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)reza_srs نوشته شده توسط:  [quote='negarbaz' pid='295760' dateline='1409247255']
lمرسی که جواب دادید...
راستش تردیدم بخاطر استادای درجه یک قزوین و بهترین های کامپیوتر ایران جو خیلی خوبش اینکه خوابگاههاش خیلی خیلی خوبه
من شرایط موندن تو تهران رو هم دارم و خب همونطور که میدونید شرایط کار و کلاسای جانبی برای رشته مون تو تهران با هیچ جا قابل مقایسه نیست....ممنونم از کمکتون بچه ها

آهاااان و یه چیز دیگه اینکه موقع انتخاب رشته سراسری مشاورا گفته بودن امنیت بالاتر از شبکه است یعنی من مثلا همین دانشگاه اصفهانو اول امنیتشو زدم بعد شبکه شو...ولی الان که امنیت قبول شدم فک میکنم خیلی رشته اش پسرونه است و برای دخترا شبکه بهتره...نمیدونم شایدم دارم اشتباه فک میکنم...فک میکنم سختتر از شبکه باشه ولی شبکه جذابیتهای بیشتری و موقعیتهای بهتری برای کار داشته باشه..اگه در این مورد هم نظری دارید میشه بگید... ممنونم بازم

راستشو بخوای چیزی به نام پسرونه نداریم ی کم عزت نفس داشته باش مگه بیل زنیه که پسرونست! بعدم میتونی بری کار شبکه هم برداری منتها شبکه به باور همه کار تئوریه و اصلا بازار بهتری نسبت به امنیت نداره ! همه الان امنیت کار درست حسابی میخوان ولی خو سخته لامصب :v ازمایشگاههای امنیتی اصفهان خوبنا خصوصا دکتر لادانی میخواد اصفهان رو مرکز ویروس شناسی کل کشور بکنه دانشگاه اصفهان انجمن علمی رمز داره (شبکه هم داره) و این که تو بحث امنیت تنها دانشگاه دارای دوره دکتری واسه هیئت علمی شدن تو اصفهان خیلی خوبه ها کارم که هست تا دلت بخواد شاخه دانشجویی رمز اصفهان که الان انجمن علمی شده برای اولین بار مسابقات cert رو ابداع میکنند تو ایران که الان شریف به اسم خودش داره اجراش میکنه فقط به این خاطر که اون موقع کسی پیگیر نبود مدیر گروه کارش هوش مصنوعی بود الان مدیر گروه امنیتیه

ضمنا برا خوابگاه میدونم که خوابگاه پسرونش از خوابگاها تهران که بهتره تا دانشکده کلا ۵ دقیقه پیاده میری میای :v خیلی خوبه این

ممنونم... یه کم خیالم راحت شد...Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ
در مورد خوابگاها باید بگم که خداییش خوبن، من سال گذشته تو خوابگاه بودم. اتاق ها ۴ نفری هستن و اینترنت وایرلس رایگان هم داره و وضعیت غذا هم خوبه و فاصله خوابگاه تا دانشکده حدود ۵-۶ دقیقه بیشتر نیس
در مورد دانشکده، همونطور که برخی دوستان گفتن،دانشکده کامپیوتر از سال پیش مستقل شد منتها هنوز مکان فیزیکی اون وجود نداره و توی همون دانشکده فنی برگزار میشه
درمورد اساتید هم باید بگم که گروه آی تی اساتید جوونی داره ینی میشه گفت همشون جوون هستن و باسواد
استادای امنیت که کارشون خیلی درسته مثل دکتر لادانی، دکتر مهدوی، دکتر ملا و ...
البته من شبکه میخونم، و باید بگم که واقعا سختگیری شون بیش از حده!!! من که دیگه کم آوردم!! ینی به راحتی دانشجوی ارشد رو مشروط میکنن و دو ترم که پشت سر هم مشروط بشی تمومه! پروپزالت رو اگه سر وقت ازش دفاع نکنی براحتی آموزش محور میشی!!! دانشجوی ارشد اگه سنواتش بیش از ۴ ترم بشه بابت ترم ۵ باید ۲میلیون و ۴۰۰ پول بده!!!
بخاطر همین فک میکنم استادای تهران دیدشون بازتره و راحت تر بشه باهاشون کنار اومد...

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , negarbaz
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)netsupport نوشته شده توسط:  در مورد خوابگاها باید بگم که خداییش خوبن، من سال گذشته تو خوابگاه بودم. اتاق ها ۴ نفری هستن و اینترنت وایرلس رایگان هم داره و وضعیت غذا هم خوبه و فاصله خوابگاه تا دانشکده حدود ۵-۶ دقیقه بیشتر نیس
در مورد دانشکده، همونطور که برخی دوستان گفتن،دانشکده کامپیوتر از سال پیش مستقل شد منتها هنوز مکان فیزیکی اون وجود نداره و توی همون دانشکده فنی برگزار میشه
درمورد اساتید هم باید بگم که گروه آی تی اساتید جوونی داره ینی میشه گفت همشون جوون هستن و باسواد
استادای امنیت که کارشون خیلی درسته مثل دکتر لادانی، دکتر مهدوی، دکتر ملا و ...
البته من شبکه میخونم، و باید بگم که واقعا سختگیری شون بیش از حده!!! من که دیگه کم آوردم!! ینی به راحتی دانشجوی ارشد رو مشروط میکنن و دو ترم که پشت سر هم مشروط بشی تمومه! پروپزالت رو اگه سر وقت ازش دفاع نکنی براحتی آموزش محور میشی!!! دانشجوی ارشد اگه سنواتش بیش از ۴ ترم بشه بابت ترم ۵ باید ۲میلیون و ۴۰۰ پول بده!!!
بخاطر همین فک میکنم استادای تهران دیدشون بازتره و راحت تر بشه باهاشون کنار اومد...
مرسی از جوابتون... یعنی اگه شما بودین ازاد قزوینو انتخاب می کردید؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط netsupport.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)negarbaz نوشته شده توسط:  یعنی اگه شما بودین ازاد قزوینو انتخاب می کردید؟
اگه پولشو داشتم اصلا سمت کنکور دولتی و دانشگاه دولتی نمیرفتم(۲-۳ سال از عمرمو پشت کنکور ارشد تلف کردم!!!)!!! (یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه: بیرونش مردمو کشته توش خودمونو!!!) همه از بیرون که میبینن به به و چه چه میکنن که دانشگاه دولتی میری و از این حرفا اما وقتی قاطیه کار میشی میبینی زندگی و فکر و عمرت داره به باد فنا میره!!!
من نمیخام شما رو ترغیب به دانشگاه آزاد کنم یا بهتون تلقین کنم که اون بهتره... تصمیم نهایی رو باید خودتون بگیرید. بالاخره هر کدوم یه مزایا و معایبی دارن
کلا واسه درس خوندن، دانشگاهای تهران با دانشگاهای همه شهرستانا فرق میکنن... اینو اکثر بچه ها میگن

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۵۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۶۲ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۲۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۱۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close