زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۷۸ نرم،روزانه شهید رجایی تهران

ارسال: #۶۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ
RE: 478 نرم،روزانه شهید رجایی تهران
مگه میشه نیاییم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
این چه وضع دانشگاس،چرا باید درسای هوش و الگوریتم پاس کنیم؟!چرا شکایت نمیکنیم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , gogooli
ارسال: #۶۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط npour.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)pamta نوشته شده توسط:  این چه وضع دانشگاس،چرا باید درسای هوش و الگوریتم پاس کنیم؟!چرا شکایت نمیکنیم؟
عزیزم من بهش چارت درسی نرم افزار دانشگاه شریف رو ایمیل کرده بودم یکشنبه هفته پیش(چون گفت ما درسامون مثل شریفه)..توی متن ایمیل هم نوشتم چرا اینجا اصن واحد نرم افزاری نمیدین..همش الگوریتم محاسباته..سر کلاس که دیدی چیا گفت..تا اخر دوره فکر کنم همش میخواد مسخره میکنه..خب برام سوال بود چرا همش درسای الگوریتم میدن....اصن یعنی چی که گفت" هرچی چغندر درشته قسمت ما میشه؟" سر همین کلاس بودن کسانی که از ایشون کوچکترن..هیچ حرمت سن وسال رو نگه نداشت..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۶۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان
من با حرفای شما مخالف نیستم
اما چنتا نکته رو فراموش نکنید
توی ارشد نوع دروس اونقدرا هم مهم نیست
البته دلایلی که استادا سرکلاس گفتن هم خوب بود و من قانع شدم
چرا باید دروس بیست سال پیش تدریس بشه
درس هایی ارایه شده زمینه تحقیقاتی خوبی داره
البته شاید اهداف دوستان متفاوت باشه
دوستان اگه واسه حرفاتون دلیل بیارید خیلی بهتره

تلاش تلاش تلاش
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , npour
ارسال: #۶۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط gogooli.)
من هم روز اول با خودش بحث کردم هم به وزارت علوم گفته بودم وزارت علوم گفت حق نداره وقتی مجوز نرم افزار گرفته این درسها رو ارایه بده...ولی انگار فقط من به وزارت علوم شکایت کردم برای همین با اینکه انگار از وزارت علوم به دانشگاه زنگ زده بودن و این ها هم جلسه گذاشته بودن ولی به جایی نرسید...الان هم من فرم انصرافم رو پر کردم فردا می دم ابراهیم پور امضا کنه. الان مجبورم از شرکتی هم که توش کار می کنم بیام بیرون دوباره برای کنکور بخونم...عمر من رو تلف کردن

دلیل اینه که با علاقه رشتم رو انتخاب کرده بودم فقط برای مدرکش نیومدم برای همین برام فرق می کنه چه درسهایی ارایه می شه...
حالا اون هرچقدر هم که می خواهد تیکه بندازه و سر کلاس رو نرم افزار تاکید کنه چون من و امثال من بهش گفتیم این سرفصل دروس نرم افزار نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kaviresabz , npour
ارسال: #۶۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
دوستان خانم دانشپور ادعا میکنه بیشتر و بهتر از دکترایی که چارت درسی وزارت علومو میبندن،میدونه،بهرحال مجبورن مارو قانع کنن،اصلا حرفاشون منطقی نبود،میخان خلاف جریان آب شنا کنن،اما بهرحال معلوم نیست دانشگاه دیگه چطو چارت ببنده،اینجارو از دست ندید،من که به شخصه خیلی از دکتر ناراحت شدم اما چاره چیه،هیچکی جرات نداره اعتراض کنه!
۰
۰
ارسال: #۶۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  .اصن یعنی چی که گفت" هرچی چغندر درشته قسمت ما میشه؟" سر همین کلاس بودن کسانی که از ایشون کوچکترن..هیچ حرمت سن وسال رو نگه نداشت..
Big Grin Big Grin
جدا این حرفو زدن؟! ای بابا !! احتمالا میخواستن شوخی کنن مثلا Big Grin
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ
خوب عزیزانی که یکسال شهیدرجایی رو تحمل کردید بنظرتون برای ارشد چطوره؟ آیا چارت درسی رو تغییردادن یا اینکه فقط اونایی رو که بلد بودن درس میدن و اصلا توجهی به رشته و سرفصلاش نمیکنن؟ محیطش و خوابگاهش چطوره؟
۲
۱
ارسال: #۶۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  خوب عزیزانی که یکسال شهیدرجایی رو تحمل کردید بنظرتون برای ارشد چطوره؟ آیا چارت درسی رو تغییردادن یا اینکه فقط اونایی رو که بلد بودن درس میدن و اصلا توجهی به رشته و سرفصلاش نمیکنن؟ محیطش و خوابگاهش چطوره؟
Huh
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط mahyamk.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  خوب عزیزانی که یکسال شهیدرجایی رو تحمل کردید بنظرتون برای ارشد چطوره؟ آیا چارت درسی رو تغییردادن یا اینکه فقط اونایی رو که بلد بودن درس میدن و اصلا توجهی به رشته و سرفصلاش نمیکنن؟ محیطش و خوابگاهش چطوره؟

چارت درسی مطابق وزارت علوم هست برای هر گرایش نرم افزار و هوش مصنوعی؛ تنوع درسام خوبه بنظر من البته
ازین نظر با دانشگاه های دیگه فرقی نمیکنه Blush

درسایی که امسال هوش ارایه دادن اینا بود:
ترم پیش این درسا ارایه شد : سیگنال اماری، ماشین لرنینگ، پترن ، فرایند تصادفی، سیستم های چند عامله، ویژن، پردازش تصویر

این ترمم : ماشین لرنینگ، ویژن، سیستم های فازی، بهینه سازی، هوش جمعی

از نرم افزار خبر ندارم

خوابگاهم خودم چون نیستم نظری نمیدم.

محیطشم خوبه ؛ استادا و دانشکده و دانشگاه همه خوبن
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۳ ب.ظ
الزهرا بهتره یا شهیدرجایی؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۸ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۰۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close