زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۳ تجارت - معماری سازمانی شهید بهشتی

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط reza19.)
من با رتبه ۶۳ گرایش ۱و۴ دانشگاه شهید بهشتی - گرایش معماری سازمانی قبول شدم، در صد هام تقریبا به صورت زیر بود :
زبان ۲۹
مشترک ۲۸
مدیریت ۴۵
تخصصی ۷۰
رتبه ام در گرایش ۲و۳ هم ۱۰۳ بود، هر چند با چیزی که خودم محاسبه کردم بعد از آزمون تفاوت داشت، خیلی از تست هایی که مطمئنم زدم سفید بود، اعتراض هم به صورت حضوی زدم نتیجه ای نداشت . انتخاب رشته هم به صورت زیر بود:
شریف (که در اصلاحیه حذف شد و بعد برگشت)
امیرکبیر(روزانه و شبانه)
تهران(روزانه و شبانه)
بهشتی **
تربیت مدرس

به تمامی دوستانی که موفق شدند تبریک میگم و برای دوستانی هم که نتیجه دلخواهشون رو نگرفتند آرزوی موفقیت های آتی دارم.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: narjesk , @lirez@ , Morris , sherlock holmes , احسان مومنی , ziba.O , K@online , elham_a7 , sadradin , okok , Amoojan
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
RE: 63 تجارت - معماری سازمانی شهید بهشتی
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  من با رتبه ۶۳ گرایش ۱و۴ دانشگاه شهید بهشتی - گرایش معماری سازمانی قبول شدم، در صد هام تقریبا به صورت زیر بود :
زبان ۲۹
مشترک ۲۸
مدیریت ۴۵
تخصصی ۷۰
رتبه ام در گرایش ۱و۴ هم ۱۰۳ بود، هر چند با چیزی که خودم محاسبه کردم بعد از آزمون تفاوت داشت، خیلی از تست هایی که مطمئنم زدم سفید بود، اعتراض هم به صورت حضوی زدم نتیجه ای نداشت . انتخاب رشته هم به صورت زیر بود:
شریف (که در اصلاحیه حذف شد و بعد برگشت)
امیرکبیر(روزانه و شبانه)
تهران(روزانه و شبانه)
بهشتی **
تربیت مدرس

به تمامی دوستانی که موفق شدند تبریک میگم و برای دوستانی هم که نتیجه دلخواهشون رو نگرفتند آرزوی موفقیت های آتی دارم.

میدونی ثبت نامش دقیقآ کیه؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  میدونی ثبت نامش دقیقآ کیه؟
نه،خبر ندارم، سایتش رو چک کردم چیزی نزده بود.
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: 63 تجارت - معماری سازمانی شهید بهشتی
این هم کارنامه نهایی من:

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ
چطوری با این رشته آشنا شدی؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
سلام . ای تی علم و صنعت خوب نیست ؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)arostami نوشته شده توسط:  چطوری با این رشته آشنا شدی؟
من به طور کلی به مباحث مدیریتی IT علاقه دارم، از دوره کارشناسی که انتخاب رشته کردم علاقه مند بودم تا به حال، این گرایشم از طریق دفترچه انتخاب رشته شناختم و بعد چارت درسی رو از سایت وزارت علوم دانلود کردم و قبل انتخاب رشته مطالعه کردم. اولویت اولم تجارت الکترونیک امیر کبیر بود که با بد شانسی نتونستم قبول بشم و بعد از تهران و شریف که کلا احتمال قبولی نداشتم هم معماری سازمانی شهید بهشتی، چون برای من جالب بود این رشته.

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)elham_a7 نوشته شده توسط:  سلام . ای تی علم و صنعت خوب نیست ؟؟
واقعیتش این سوال من در هنگام انتخاب رشته بود و مرتب کردن علم و صنعت، شهید بهشتی و تربیت مدرس برام سخت بود، من به علایق و رزومه هیئت علمی نگاه کردم و به صورت شخصی شهید بهشتی رو بالاتر زدم، البته خیلی از دوستان نظر دیگه ای داشتند.
۰
۰
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ
سلام
ترم اول گرایش معماری سازمانی چه درس هایی را ارائه دادن و منابع درسی این درس ها چی معرفی کردن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۹ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۱۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۷۹۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  رتبه ۱۴۱ علوم کامپیوتر - بهشتی روزانه amircs ۱۱ ۶,۳۳۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: saj65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close