زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ارشد ۹۵

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۵
سلام دوستان
من امسال ن و سال دیگه میخوام کنکور ارشد شرکت کنم.و خیلیا بهم میگن خیلی زوده ک از الان بخوام واسه ارشد بخونم.اما راستشو بخوای من فک میکنم ک اگه بخوام تو ی دانشگاه خوب قبول بشم خیلی باید کار کنم و مراحل یادگیریم از بقیه دوستام یکم زمان بیشتری میبره،اما نمی دونم از کجا باید شروع کنمConfusedConfusedConfused
ب نظرتون امسال کنکوره آزمایشی بدم؟؟؟
برم منابع ارشدو تهیه کنم؟اگه الان تین کتابا رو بگیرم سال بعدم میتونم ازشون استفاده کنم؟؟؟
اول تصمیم داشتم درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو از رو کتاب پوران پژوهش بخونم ک هنوز ک هنوزه کتاب ساختمان دادشو نتونستم تو شهر خودمون تهیه کنم.حالا سفارش دادم تا اخر هفته ب دستم میرسهSmile
ی خواهش دیگه هم دارم من هیچی در مورد کتاب clrs نمیدونم حتی یبارم ب چشم این کتابو ندیدم اما خیلیا بم پیشنهاد دادن ک حالا ک ی سال دیگه هم وقت دارم رو این کتاب کار کنم،کسی هست در مورد نحوه تهیه و استفاده از این کتاب بهم توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۵
به نظر من اینکه بخواین از الان واسه ارشد به طور متمرکز بخونید اشتباهه چون تا اون موقع قطعا دچار دلزدگی میشید؛ ولی می تونید از این به بعد هر واحدی که می خوای پاس کنی، حالا علاوه بر اون جزوه یا کتاب که استاد بتون معرفی میکنه منبع مناسب ارشدش رو هم به انضمام تست زنی داشته باشین، اینجوری هم معدلتون بالا میره ( واسه ارشد ) هم پیش زمینه مناسبی واسه ارشد دارید!!!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , atenaa
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۵
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  ب نظرتون امسال کنکوره آزمایشی بدم؟؟؟
نه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  برم منابع ارشدو تهیه کنم؟ا
نه
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  اگه الان تین کتابا رو بگیرم سال بعدم میتونم ازشون استفاده کنم؟؟؟
بله، ولی چه کاریه!
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  حالا سفارش دادم تا اخر هفته ب دستم میرسهSmile
عجله کردی!
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  ی خواهش دیگه هم دارم من هیچی در مورد کتاب clrs نمیدونم حتی یبارم ب چشم این کتابو ندیدم اما خیلیا بم پیشنهاد دادن ک حالا ک ی سال دیگه هم وقت دارم رو این کتاب کار کنم
خوندن این کتاب بد نیست! ولی اگه میخوای شروع کنی باید کم کم این کتابو بخونی، به نظر من pdf انگلیسشو دانلود کن و از روی اون بخون تا هم زبانت خوب بشه هم درس الگوریتم و ساختمان داده
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  مورد نحوه تهیه
از کتاب فروشی ها!
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  استفاده از این کتاب بهم توضیح بده؟
از چپتر ۱ شروع کن به خوندن!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , iammiti , AI. , zaxzax , eng_majid
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط zemeston.)
کنکور ارشد ۹۵
دستتون درد نکنه فک نمی کردم کسی ب این زودیا جوابمو بده

من ی ترم حل تمرین برنامه نویسی پیشرفته شدم,ب نظرتون از مهر حل تمرین ساختمانو بردارم؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۵
دوست من از الان اصلا نیاز نیست برای کنکور بخونی مگه کنکور اینقدر ارزش داره که آدم بخواد از الان براش بخونه اصلا پیشنهاد نمی کنم ولی سعی کن زبانتو قوی کنی و تو دانشگاه اون درس هایی که تو کنکور ارشد هم میان رو خوب بخونید و از الان سعی کنید منبع اصلی زبان انگلیسی بخونید نه ترجمه فارسی چون خیلی غلط داره .....
۱
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۵
منم با نظر بقیه بچه ها موافقم اگه انقدر زود شروع کنی خیلی زودتر خسته می شی و بی انگیزه...
اما تقویت زبان خیلی کمکت می کنه
و خوندن منابع مهم در کنارت هم باعث میشه نمره خوبی بیاری تو دانشگاه و معدلت بالا بشه
هم اینکه بعدا راحتر می تونی برا ارشد بخونیشون
اما مهمتر از همه ی اینا اگه انقدر واحد پاس نشده داری که می تونی رتبه ۱ دانشکده تون بشی به نظر من همه زمانتو برای این
بگذار چون اون وقت با یه رتبه خیلی معمولی می تونی یه دانشگاه عالی قبول بشی
۲
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ق.ظ
کنکور ارشد ۹۵
فکر میکنم الان سراغ کتاب پوران و اینها نرو..اینکه آزمایشی امتحان بدی خوبه. حداقل تو جریان اوضاع قرار میگیری. فکر میکنم اگر میخوای وقت بگذاری برای زمستون شروع کن به خوندن گسسته گریمالدی و CLRS.فکر کنم این تاپیک اولین تاپیک کنکور۹۵ باشه...

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۱
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: کنکور ارشد ۹۵
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sana2014 نوشته شده توسط:  منم با نظر بقیه بچه ها موافقم اگه انقدر زود شروع کنی خیلی زودتر خسته می شی و بی انگیزه...
و خوندن منابع مهم در کنارت هم باعث میشه نمره خوبی بیاری تو دانشگاه و معدلت بالا بشه
اما مهمتر از همه ی اینا اگه انقدر واحد پاس نشده داری که می تونی رتبه ۱ دانشکده تون بشی به نظر من همه زمانتو برای این

من تا الان ۸۵ واحد پاس کردم و معدلم الان نزدیکه ۱۴ است.
راستش دیگه از ارشد قبول شدن با معدل نا امید شدم Sad
تا اینجام فک میکردم اگه ب جای اینکه دنبال معدل باشم ب فکر یادگیری و فعالیت های جانبی مثل کار کردن تو قسمت های مختلف دانشگاه و کلاس برداشتن باشم بهتره
اما افسوس که....Sad
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۵
شما الان ۸۵-۱۴۱) واحدت مونده .بهترین کار افزایش معدل و یادگیری زبانه....همینوبس ببین الان بیای ارشد بخونی وقتی می خوای کنکور ارشد بدی احساس خستگی می کنی .۲ سالت مونده از دانشگاه خوب این همه واحدتم مونده .معدلتو ببر بالا که بعدا پشیمون نشی و زبان

رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط hamid1989.)
کنکور ارشد ۹۵
خانم/آقای نازین درست میگن؛ شما فقط و فقط به این فکر باش که معدلت رو بالا ببری ( البته از زندگیت لذت ببر زیاد هم خودتو اذیت نکن ) انشاالله سال دیگه این موقع استارت واسه ارشد رو زدی!

در ضمن شما این دو ترم پیش رو سعی کن به اندازه ای واحد پاس کنی که ترم پاییز سال دیگه ۱۲ واحد بیشتر نخوای بگیری وقت رو بگیره!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)zemeston نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)sana2014 نوشته شده توسط:  منم با نظر بقیه بچه ها موافقم اگه انقدر زود شروع کنی خیلی زودتر خسته می شی و بی انگیزه...

من تا الان ۸۵ واحد پاس کردم و معدلم الان نزدیکه ۱۴ است.
راستش دیگه از ارشد قبول شدن با معدل نا امید شدم Sad
تا اینجام فک میکردم اگه ب جای اینکه دنبال معدل باشم ب فکر یادگیری و فعالیت های جانبی مثل کار کردن تو قسمت های مختلف دانشگاه و کلاس برداشتن باشم بهتره
اما افسوس که....Sad

الان که کلی واحد داری که بتونی معدلتو خیلی بهتر کنی بعدم اگه نفر اول شدی که عالیه اما اگرم نشدی بازم معدلت رفته بالا و خیلی فرق هس بین معدل ۱۴ و ۱۶.
یه تجربه رو بهت بگم من ریاضی مهندسی و مار رو کلا نخوندم اما چون دوسشون داشتم و یاد گرفته بودم بالاترین درصدم ریاضی شد و این مدت همش می گفتم اگه بقیه درسام رو این جوری خونده بودم رتبه ام چقدر فرق داشت.
و زبانم که همه بچه ها گفتن خیلی خیلی مهمه من همش چوب این زبان رو می خورم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۵
بچه ها اینقدر استرس نداشته باشید از الان برای کنکور ارشد ۹۵ چی را می خواهید بخونید؟
اگر واقعا این انرژی را در خودت می بینی پیشنهاد من خوندن منابع به زبان اصلی و حل تمرین هاشون یک کتابی مثل clrs برای شروع عالیه البته فصولی که مربوط به کارشناسی میشه فقط.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: LARACROFT0
ارسال: #۱۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط zemeston.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  بچه ها اینقدر استرس نداشته باشید از الان برای کنکور ارشد ۹۵ چی را می خواهید بخونید؟
اگر واقعا این انرژی را در خودت می بینی پیشنهاد من خوندن منابع به زبان اصلی و حل تمرین هاشون یک کتابی مثل clrs برای شروع عالیه البته فصولی که مربوط به کارشناسی میشه فقط.

آره راست میگید من واقعا از الان براش استرس دارم،همیشه واسه هر کاری عجله میکنم اما ب وقتش جا میزنم
شاید علتش این استرس من از اونجا باشه ک من چون ترم بهمن هستم و بعضی از دوستام ۷ترمه تموم میکنن و دارن واسه ارشد میخونن باشه

برای تقویت زبان جز خوندن منابع زبان اصلی پیشنهاد دیگه ای ندارین اضافه کنید ؟
منظورتون از تقویت زبان دقیقا انجام چ اعمالیه؟
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
کنکور ارشد ۹۵
۷ ترم که کردن که اشتباهه واقعا من تو دوره کارشناسی کلی زور زدم بیشتر ترم هام ۲۱ واحدی بود آخر سر دو ترم آخر مجبور شدم یکی ۱۲ واحد یکی ۸ واحد بردارم!! تنها تاثیری که داشت این بود که باعث شد نفر اول ورودی نشم :|
بعد یک نکته را هم در نظر بگیرید این که بین دانشگاه های تراز اول و بقیه دانشگاه ها یک اختلاف سطح درسی وجود داره کسی روش شک نداره ولی تو دانشگاه ها شهرستان با توجه به زمان بیشتری که عموما وجود داره میشه راحت این اختلافات را با خوندن منابع بیشتر کم کرد. چون این همه تلاش میکنی پا میشی میری ارشد ولی ته دلت راضی نباشه از کارشناسی که گرفتی هیچ فایده ای نداره از ما گفتن بود Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: LARACROFT0
ارسال: #۱۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ق.ظ، توسط fzpakzad.)
کنکور ارشد ۹۵
۷ ترمه تموم کردن هیچ فایده ای نداره. این همه فشار برای چی؟چه خبره مگه؟؟؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۳۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۷۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
Question رتبه ۴۲۹ نرم افزار و ۹۵۰ هوش javad.khosraviyan ۳ ۴,۴۸۷ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: faraa
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۵۳ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  با توجه به سوالات سال ۹۵و۹۴ چه منبعی رو برای کنکور ۹۶ مطالعه کنیم؟ bfrienda ۴ ۳,۸۳۹ ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۳۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  معرفی و دانلود کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر کنکور ارشد کلیه رشته ها) mohsen-english ۳ ۶,۳۵۴ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ sa.ghasemi ۱۱ ۱۰,۲۲۵ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: dokhtare payiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close