زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه ی شخصی قبل از قبولی در ارشد

ارسال: #۳۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
RE: تجربه ی شخصی قبل از قبولی در ارشد
ممنون. عالی بود.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
تبریک میگم...انشاا ک همیشه موفق باشید...

멈추지 말고

My Dream is to fly
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
سلام .من فکر میکنم لازمه ی تعیین یک هدف بزرگ یک عشق بزرگه.من همش حس میکنم تو حوزه ی تکنولوژی نمیتونم حرفی برتی گفتن داشته باشم.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: تجربه ی شخصی قبل از قبولی در ارشد
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ق.ظ)a.oxe50 نوشته شده توسط:  ایشالا عروسیت Big Grin

انشاالله که همه جوون ها هر چه زودتر مزدوج بشن، ما هم بین اونها... Smile

خدایا تو این آخرین روزهای ماه رمضون عاجزانه ازت میخوام که موجبات ازدواج همه ی جوون ها خصوصا جوون های دم بخت چه آقا پسرها چه دختر خانم های گرامی رو فراهم کن. خدایا عیدی ما رو تو روز عید فطر ازدواج کردنمون قرار بده Smile.

خدایا میدونی برای جوونا خیلی سخته، تحمل مجردی و سالم موندن به خودت قسم از تحمل تشنگی و گشنگی تو گرمای تابستون سختره. خدایا ما که حالا حالاها جا داریم ولی ازت خواهش می کنم به حق همین ماه آقا پسرهایی که واقعا سنشون بالاست، دختر خانم هایی هم که وقت ازدواجشون هست رو خیلی سریع به خونه ی بخت بفرستشون. خدایا کاری کن جوونها و خونواده ها کمی توقعاتشون رو بیارن پایین و اینقدر به خودشون و دیگران فشار وارد نکنن. خدایا به هممون کمک کن تا وقتی که مجرد هستیم، چشم و گوشمون رو از نامحرم دور نگه داریم و سالم زندگی کنیم. دوستان حداقل الهی آمین بگید.

سلام دوست عزیز مرسی بابت وقتی که گذاشتین و تجربه هاتون رو واسه بقیه گفتین.

ولی خب در مورد این بحث ازدواج که گفتی ، اینایی که گفتی یه مقدار سخته واسشون امین بگیم !! چرا که الان دیگه بحث خانواده ها نیست که بخوایم از توقعات اونا حرف بزنیم این روزا خود ما ها هم توقهاتمون رو بالا بردیم و به یه زندگی ساده راضی نیستیم . اصلا بحث توقع رو هم که بذاریم کنار نمیشه با وهم و خیال زندگی کرد که ،با مخارج سنگین و درامد های کم این روزا کمتر کسی هست که بتونه به ازدواج فکر کنه . حالا بازم تو شهرستانها شاید ( البته من خودمم شهرستانیم) امار ازدواج بیشتر باشه چون خب اونجاها بالاخره مخارج کمتره.. ولی تو شهرهای بزرگ که نه . یکی از دوستام ازدواج کرده میخواد کرج خونه بگیره ۲۰ تومن پیش میخاد ماهی ۴۰۰ . از کجا باید بیاد .؟؟؟؟؟ خونه گرفتن توقعه!
تو کشور ما انگار کسی ( مسئولین!! هه!) اینا رو نمیبینه . البته خودشون رو میرنن به ندیدن وگر نه واسه غارت بیت المال باشه ، اون موقع حواسشون جمعه....
خلاصه که ازدواج سخته اگر نبود من سه سال پیش رفته بودم پی زندگیم. البته واسه ما سخته دایی من سپاهیه واسه پسرش که تاره ترم دومه زن گرفته . پسرشم نه پولی داره نه کاری!!!!!! اون وقت من که تو دوران دانشگاه کلی هم کار کردم .....!!!!!!!
بیخیال
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , ریحان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۵۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۹۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۳۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۴,۹۰۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۶۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close