زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه ی شخصی بعد از قبولی در ارشد

ارسال: #۴۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ۱- اگه هنوز فرصت دارید معدل کارشناسی تون رو بالا ببرید و موضوع پایان نامه تون رو چیز خوبی انتخاب کنید و خوب روش کار کنید.
۲- تو این دو ماه باقی مونده زبانتون رو خوب کنید و مهارت هایی رو که دوست دارید (طراحی سایت، اندروید و...) رو یاد بگیرید تا اگه خواستید برید سر کار راحت باشید.

سلام
ممنون از راهنمایی های خیلی خوبتون
به نظرتون توی این دو ماه تا اعلام نتایج بجز این موارد که گفتین
برا کسایی که تا حالا با مقاله خوندن زیاد سر و کار نداشتن ، خوندن مقاله رو توصیه میکنید؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ
ممنون از مطالب مفیدتون
وضعیت کار برای خانم ها چطوره؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ
سوال مهمی که واسم پیش اومد اینه که آیا کسب درآمد توی ارشد راحت تره یا با تکمیل کردن مهارتها با لیسانس هم میتوان درآمد خوبی داشت ؟؟

منظورم اینه که وقتی ارشد میخونی ، از لحاظ درآمد خیلی فرق داره ایندت تا با لیسانس ؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
من واقعا گیج شدم جناب محمدپور . نمیدونم آینده به چه صورت خواهد بود ... بسیار انگیزه داشتم واسه ارشد ولی با توجه به تعداد قبولی کمی که ارشد داره . با خودم میگم که این وقتیو که واسه ارشد میخوام بزارم به قوی کردن زبان و شبکه به صورت عملی بزارم . چون با وجود ظرفیت کم این رشته ، امکان داره تلاشم به هدر بره و تمرکز روی کارای کاربردی میتونه درآمد بهتری بسازه .

من حتی کتابای ارشدو کامل امروز گرفتم ،اما دیدن این نکته که مدرک ارشد شاید تاثیر خیلی زیادی روی بازار کار نداشته باشه ، کاملا ناامید شدم.

اگر صرفا هدف کسب درآمد باشه، شما چه پیشنهادی میکنید . واسم خیلی مهمه نظر شما
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , nazanin-82
ارسال: #۵۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ق.ظ
ببخشید منم یک سوال دارم یک مدته !اینکه بخوایم برای دکتری بریم خارج می تونیم همون جا هم برای زندگی بمونیم ؟اگه مثلا اروپا بخونیم وبرگردیم ایران دانشگاهی حاضرمی شه مارو برای تدریس قبول کنه یا نه؟

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۵۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ
بسیاز ممنون از اینکه راهنمایی کردید ...

تهران هستم . خیلی کمک کرد حرفاتون بهم .
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ
دوست عزیزم x86 بخاطر پست عالی که گذاشتی تشکر و سپاسگذاری میکنم.واقعاً واسم مفید بود وانرژی گرفتم.امیدوارم همیشه موفق و باانرژی باشی.

سپاس ویژه و فراوان.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
RE: تجربه ی شخصی بعد از قبولی در ارشد
(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  ببخشید منم یک سوال دارم یک مدته !اینکه بخوایم برای دکتری بریم خارج می تونیم همون جا هم برای زندگی بمونیم ؟اگه مثلا اروپا بخونیم وبرگردیم ایران دانشگاهی حاضرمی شه مارو برای تدریس قبول کنه یا نه؟
با توجه به بورسیه های بی حساب و کتابی که در دولت قبل داده شد فعلا دانشگاههای دولتی تقریبا هیچ عضو هیات علمی جدیدی استخدام نمیکنن چون تو جایابی برای اون بورسیه هایی که براشون کلی خرج کردن موندن چه برسه به استخدام افراد جدید
۱
۰
ارسال: #۵۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ
ممنون بابت مطالب مفید
یه سوال دارم که شاید بی ربط باشه با توجه به رتبم(۵۸ نرم افزار) در زمان انتخاب رشته شانسی واسه قبولی در دانشگاه های تهران یا امیرکبیر برای خودم نمیدیدم واسه همین رو ترتیب انتخاب خیلی دقت نکردم و اول امیرکبیر رو انتخاب کردم بعد تهران
ایا اشتباه کردم؟
عوض کنم؟
با تشکر
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  ممنون بابت مطالب مفید
یه سوال دارم که شاید بی ربط باشه با توجه به رتبم(۵۸ نرم افزار) در زمان انتخاب رشته شانسی واسه قبولی در دانشگاه های تهران یا امیرکبیر برای خودم نمیدیدم واسه همین رو ترتیب انتخاب خیلی دقت نکردم و اول امیرکبیر رو انتخاب کردم بعد تهران
ایا اشتباه کردم؟
عوض کنم؟
با تشکر

نه کی گفته اشتباه کردید؟ خیلی هم کار خوبی کردید، یکی از دوستان بنده که با هم در ارتباط هستیم درسته که کمی سختی میکشن ولی از نظر علمی واقعا جایگاه خوبی دارن، شاید اگه دانشگاه تهران و شریف قبول می شدن از نظر علمی به اون جایگاه نمی رسیدن. سختگیری دانشگاه امیرکبیر بیشتر از این نظره که خیلی سریع از شما میخوان تا استاد راهنما و موضوع انتخاب کنید که از یه جهت بده و از یه جهت خوب. از این جهت بده که شما هنوز شناختی در مورد موضوعات ندارید. و از این نظر خوبه که خیلی سریع کار روی موضوع پایان نامه رو شروع می کنید و امکان فارغ التحصیلی زود و مقاله دادن زودتر براتون فراهم میشه. اصلا نگران نباشید و با خیال راحت برید و از دانشگاهی که توش قبول شدید لذت ببرید.
واقعا ممنونم از جوابتون
خیالم راحت شد.
با ارزوی موفقیت برای شما
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  راستش استاد راهنمای بنده لطف کردن یه پروپوزال آماده که به کمک دو تا از دانشجویان دکترا آماده کرده بودن رو در اختیارم قرار دادن و بنده در حال کار کردن روی اون هستم
چه خوش شانس بودی شما ...................
تو آزمایشگاه ما که ارشدی های به فکر ۷ ترمه نشدن هستن.....
چه مصیبتی هست سر نوشتن پروپزال و بعد دفاع از پروپوزال در مقابل ۲ داور .......

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ
جناب x86 عزیز، یک دنیا سپاس از به اشتراک گذاری تجربیاتتون، بسیار مفید بود، امیدوارم همیشه موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
x86 فرمایش شما صحیحه ولی دچار سو تفاهم نشید و فقط خودتون نبینید..
جریانی رو بینید سیلی از جوانان رو ببینید که حداقل کم کم ۱ سال پشت کنکور ارشد میمونن
جوانانی که ۲-۳-۴ سال پشت کنکور ارشد باشند من می شناسم..
سیلی رو ببینید که برای ارمان های خودشون دارند مقاومت می کنند
ولی بصورت نهادینه شده سازمان هایی مثل دانشگاه ازاد بصورت عمدی ظرفیت پذیرش رو می بره بالا یا ظهور پردیس های دانشگاهی
عملا اون وقت و زمانی که میزاری میره زیر سوال چون کسی با پول مدرکت رو میخره فقط نرخا بالاست برای بچه های حاجی..
بدبختی به همینجا ختم نمیشه روال استخدامم همینه...
ولی یکی مثل من اگه از ابتدا حقیقت این ماجرا براش افشا بشه.. بجای اینکه از راه کنکور که راه خیالی بیشتر نیست اقدام کنه
می رفت ظرف کمتر از ۲ سال زبانش رو قوی میکرد.. همزمان در یه شرکت با حقوق ماهیانه ۲۰۰ هزارتومان و بیمه کار میکرد..(حداقل ترین رقم گفتم) بعد از ۸ سال جرعت می گم هم سابقه بیمه داشت.. هم مدیر پروژه می شد.. هم مدرک زبانش باعث می شد پروژه های بین المللی بگیره... ایکس ۸۶ جان حقیقت تلخه متاسفانه.. شما اگه کمی کمی کمی روز کنکور بد میدادی جای دانشگاه تهرانت فرضا یه دانشگاه بد نگم درجه ۲ می شد مثلا شیراز- فردوسی مشهد یا خواجه نصیر.. اونوقت شاید بیشتر می تونستی جنس حرفام درک کنی.. خیلی ها تو این راه شکست می خورن. بیماری می گیرن. خیلی هاا... فقط عده کمی هستند دانشگاه درجه ۱ قبول می شند. و کلی هم باید هزینه صورت بگیره..

(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  ده در حال کار کردن روی اون هستم

چه خوش شانس بودی شما ...................
تو آزمایشگاه ما که ارشدی های به فکر ۷ ترمه نشدن هستن.....
چه مصیبتی هست سر نوشتن پروپزال و بعد دفاع از پروپوزال در مقابل ۲ داور .......
جز اذیت کردن هدف دیگه ایی میشه گفت؟ مالیخولیا من اسمش میزارم..
کسانی که خودشون با مدرک ارشد شدن هیئت علمی راحت بورس گرفتن راحت رفتن خوندن تضمین استخدامی داشتن
این حرکات همشون مالیخولیا هست دانشجوی ارشد برسه ترم۷ اگه در ژاپن چنین امری ممکن باشه هرچند که بعیده بخاطر انظباط اونجا ولی قطعا صنعت هست نه مثل اینجا که رنگ وارنگ مدرک ارشد و پردیش و دانشگاه ازاد موجوده.. همشونم تئوری..
این ترم هفتی ۷ ها یکی نیست بپرسه ازشون کجا رو فتح کردین جز جوانی که از دست رفت چی رسیدین؟ چی رسیدین؟
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , eng_majid , Victoria
ارسال: #۵۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ)unknown! نوشته شده توسط:  ممنون بابت مطالب مفید
ایا اشتباه کردم؟
عوض کنم؟
با تشکر
سلام .ببخشید ،شاید سوالم بی ربط باشه .این سوال رو از شما داشتم که می تونم الان انتخاب رشتم رو عوض کنم؟ چجوری ؟
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط eng_majid.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)mohammadrezagolparast نوشته شده توسط:  سلام .ببخشید ،شاید سوالم بی ربط باشه .این سوال رو از شما داشتم که می تونم الان انتخاب رشتم رو عوض کنم؟ چجوری ؟
منم هم این سوال شما رو داشتم واسه همین دو روز پیش یه درخواست(پرسش، هر چی اسمشه) واسه سنجش فرستادم پرسیدم که میخام یکی از کد رشته های که در انتخاب رشته ارشد انجام دادم رو حذف کنم اونا هم این جواب رو برام فرستادن:
" با سلام درخواستی مبنی بر تغییر کد رشته تهیه نموده با ذکر مشخصات و شماره تلفن وآدرس و کپی مدرک شناسایی به شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱فکس نمایید با تشکر"
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۲۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۰۱۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۱۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۵,۲۱۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۱۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۶۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۳۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۵ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close