زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درنهایت کامبایلر بوران یا مدرسان؟

ارسال:

ریحان پرسیده:

دوستان راهنمایی بفرمایید...درنهایت معلوم نشد چه کتابی برای کامبایلر مناسبه؟بوران یا مدرسان؟

من بوران سال ۸۸ را دارم میخوام جدیدترشو بخرم...کدوم خوبه؟

لطفا نتیجه گیری کنین...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

خانه سبز پاسخ داده:

خانم ریحان شما یه نگاه به پست هایی که ایجاد کردین بندازین؟
همش دنبال کتابی هستین که کلک کار رو بکنه..
خب اگه اینطور بود که همه قبول می شدن
برای مثال می گم حتی ضعیف ترین کتاب کمپایلرم شما بخونید ولی خوب بخونید باز می تونید چیزی حل کنید ولی دیده شده اکثرا دنبال یک کتابی هستند همه مسائل رو مثل هلو ببره تو گلو.. چنین کتابی وجود نداره بهترین کتاب کمپایلر با ضعیف ترین کتابش هردوش رو بایدخوب بخونید روزاتون الکی از دست ندید.
از بنده گفتن بود و گرنه دلم نمی خواد دوباره اسفند ماه بیاین بگین سال بعد..
همین یکی از بچه ها اینجا اسمش هاتف بود این همه پسر خوبی بود رفت کلاس هزینه بازموند پشت کنکور یا خیلی های دیگه بهترین منابع و اساتید داشتند.
و خیلی های دیگه با ضعیف ترین امکانات قبول شدن دلیل قبول شدنشون رسیدن به تسلط با همون دارایی که داشتن و ایمان به خودشون بود

ارسال:

ریحان پاسخ داده:

RE: درنهایت کامبایلر بوران یا مدرسان؟

(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  خانم ریحان شما یه نگاه به پست هایی که ایجاد کردین بندازین؟
همش دنبال کتابی هستین که کلک کار رو بکنه..
خب اگه اینطور بود که همه قبول می شدن
برای مثال می گم حتی ضعیف ترین کتاب کامپایلرم شما بخونید ولی خوب بخونید باز می تونید چیزی حل کنید ولی دیده شده اکثرا دنبال یک کتابی هستند همه مسائل رو مثل هلو ببره تو گلو.. چنین کتابی وجود نداره بهترین کتاب کمپایلر با ضعیف ترین کتابش هردوش رو بایدخوب بخونید روزاتون الکی از دست ندید.
از بنده گفتن بود و گرنه دلم نمی خواد دوباره اسفند ماه بیاین بگین سال بعد..
همین یکی از بچه ها اینجا اسمش هاتف بود این همه پسر خوبی بود رفت کلاس هزینه بازموند پشت کنکور یا خیلی های دیگه بهترین منابع و اساتید داشتند.
و خیلی های دیگه با ضعیف ترین امکانات قبول شدن دلیل قبول شدنشون رسیدن به تسلط با همون دارایی که داشتن و ایمان به خودشون بود

قبل از صحبتهام تشکر میکنم بابت نگرانیتون و توصیتون و به خصوص دقتتون....
اما من روزهامو بیهوده نمیگذرونم..و۲ جلسه دیگه مونده تا ویس دکتر کارگهی را کامبایلرشونو تموم کنم.عقب هم نیستم.وقت هم دارم اینو در جایی دیگه هم گفته بودم خدمتتون...!!! یادمه سری قبل که سوال کرده بودم ویس کی رو برای ساختمان و الگوریتم گوش بدم فرمدین ویس رو ول کنین و خوب نیست و وقت تلف میکنه و اضافست و ...حالا من اخرش نفهمیدم دنبال کار اضافی هستم یا کتاب هلو برو توی گلو...کلا ساز مخالفین با ماها جناب........
فکر هم نکنم بستهایی که گذاشتم نامربوط بوده که بخوام برم نگاه بشون بندازم...
وقتی کتاب بوران ۸۸ را با کتاب دیگه ای مقایسه کردم دیدم ۱ فصل رو نداره و به نظر ناقصه...فکر نکنم کتابی ناقص را با یک میلیون بار خوندن هم بشه نقصشو و مباحثی رو که نگفته جبران کرد...
دنبال کتاب هلو هم نیستم دنبال روانترین و جامعترین کتاب هستم...تا اتفاقا نخوام وقت ارزشمنمو با نفهمیدن مطالب گنگ کتاب تلف کنم
فکر هم نکنم با یک کتاب خوندن دیگه بشه رتبه خوبی اورد لا اقل از مصاحبه های برترینهامیشه فهمید...بعلاوه اینکه هرکس هم شرایطش وطرز درس خوندنش با دیگری فرق داره..یکی یه کتاب کافیشه یکی بیشتر و جامعتر میخواد بخونه
دیگه اینکه برای من ۱ حالت بیشتر وجود نداره برای درس و ادامه تحصیلم.فقط امسال...نمیخواد هم بفرمایین برای درس همیشه وقت هست و..اینا راخودم میدونم اما دست من نیست این موضوع... بس فکر میکنم برای داوطلبی با شرایط من دیگه اولین اشتباه اخرین اشتباهشه و جبرانی در کار نخواهد بود که من تازه بخوام چوب انتخاب منبع نامناسب را بخورم...برای همینم زود شروع کردم اون شخصی راهم که مثال زنید میشناسم اما بهتره همیشه ببینیم قانونمند چیه...و راه درست کدومه و بهتره استثناها را بگداریم کنار و درست حرکت کنیم تا مطابق حرکت درستمون نتیجه ی درست بگیریم...
ممنون میشم وقتی درخواست و سوالی مطرح میشه فقط به همون سوال باسخ داده بشه...و از حواشی دوری بشه تا وقت هم نویسنده وهم خوانندگان تلف نشه...
اینو قبلا هم دزخواست کرده بودم...

دوستان منتظرم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

amir2930 پاسخ داده:

کتاب کامپایلر شاپوری کانون نشر علوم برا درسنامه فکر کنم خوب باشه برا تست فرقی نمی کنه کدوم رو بخونی (پوران مدرسان) .اگه می خوای کامل مباحثو بخونی کتاب مرجع بهترین منبعه ولی حجمش زیاده هزارو خورده ای صفحه اس .

۰
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

نه مرجع نمیخوام.یه کتاب کنکوری که هم درسنامش تقریبا کامل باشه هم تستهاش بد نباشه

۰
ارسال:

mahyamk پاسخ داده:

کتاب اصول طراحی کامپایلر نویسنده فردین شاپوری به نظرم کاملترین کتاب واسه درس کامپایلر هم خوب توضیح داده هم اخر هرفصل تست داره و توضیحات قابل فهمه
تمام مباحث رو هم میشه گفت داره ، تمرین زیاد داره داخل درسنامه هر درس که مربوط به تست ها هم به نوعی میشه
من کتاب پوران و مدرسان رو ندیدم البته هیچ نظری راجع به این کتاب ها ندارم
ولی کتاب اقای شاپوری خوب بود راحت شد امسال تست ها رو جواب داد حداقل....

۰
ارسال:

fahimeh1234 پاسخ داده:

سلام خانم ریحان شما کتاب کامپایلر اقای شاپوری رو خریدین به نظرتون خوب بود؟؟؟؟ منم بخرمش

۰
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

سلام.من ساکن اصفهان هستم.هرچقدر گشتم شابوری را نداشتن.در نهایت مدرسان خریدم...بوران را هم از سال ۹۰ داشتم.مدرسان هم متوسطه روبه خوبه.ا

۰
ارسال:

fahimeh1234 پاسخ داده:

سلام کتاب پارسه رو چطور؟اونو تا حالا دیدین که خوبه یا بده؟

۰
ارسال: #۱۰

hamid1989 پاسخ داده:

دوست عزیز کتابی که شاید هیچ کس فکرش رو هم نکنه!
کامپایلر انتشارات دانشگاه پیام نور، شاید به جرات بشه گفت بهترین کتاب منتشر شده از دانشکاه پیام نور همین کتابه؛ تنها ایرادش اینه که کامل نیست!
من سالی که نرم افزار شرکت کردم پوران رو هم خوندم ولی پوران به عنوان مکمل این کتاب خوبه!
توصیه میکنم این کتاب رو بخونید، قطعا روزی که اینو خوندید میاید و یه پست پر و پیمون در باب تشکر از من میزارید! Big Grin

ارسال: #۱۱

sepideh1373 پاسخ داده:

(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  دوست عزیز کتابی که شاید هیچ کس فکرش رو هم نکنه!
کامپایلر انتشارات دانشگاه پیام نور، شاید به جرات بشه گفت بهترین کتاب منتشر شده از دانشکاه پیام نور همین کتابه؛ تنها ایرادش اینه که کامل نیست!
من سالی که نرم افزار شرکت کردم پوران رو هم خوندم ولی پوران به عنوان مکمل این کتاب خوبه!
توصیه میکنم این کتاب رو بخونید، قطعا روزی که اینو خوندید میاید و یه پست پر و پیمون در باب تشکر از من میزارید! Big Grin

واقعا درست میگید جناب من کتاب طلایی رو دارم برای کامپیایلر پیام نور خیییییییییییلی عالیه

۰
ارسال: #۱۲

mohammadj22 پاسخ داده:

(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  دوست عزیز کتابی که شاید هیچ کس فکرش رو هم نکنه!
از چه نظر کامل نیست ؟
مثلآ سرفصلی هست که پوشش نداده ؟ یا اینکه توضیحاتش کمه ؟

ارسال: #۱۳

Iranian Wizard پاسخ داده:

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ)mohammadj22 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  دوست عزیز کتابی که شاید هیچ کس فکرش رو هم نکنه!
از چه نظر کامل نیست ؟
مثلآ سرفصلی هست که پوشش نداده ؟ یا اینکه توضیحاتش کمه ؟
ببینید کتاب پیام نور،کتاب خوبیه ولی فقط از لحاظ توضیح مطالب!
این کتاب تنها حاوی بخش تحلیل لغوی و نحوی هستش.و دیگه خبری از بخش های دیگه(تحلیل معنایی و بهینه سازی و ...) نیس.
البته تو کنکور معمولا بیشتر سوالات از بخش تحلیل نحوی هستش .ولی خب به هر حال اگه سوالی از بخش هایی غیر از تحلیل لغوی و نحوی باشه،کتاب پیام نور اونو پوشش نمیده.
فقط یه توصیه از من:
هر کتابی میخرید بخرید،از شاپوری گرفته تا پیام نور و پوران و مقسمی.
ولی به هیچ وجه کتاب کامپایلر مدرسان رو نخرید!بیشتر مطالبش پر از اشتباه هستش!ولی کتاب پیام نور و یا پوران بی نقصه.شاپوری رو هم چون نخوندم،نمیتونم نظری بدم.

۰
ارسال: #۱۴

ریحان پاسخ داده:

پورانم اشتباه داره

۰
ارسال: #۱۵

mmm1374 پاسخ داده:

سلام
من کتاب پیام نور رو دارم خداییش خوب و عالی توضیح داده + برای تست هم پوران آل شیخ سال ۸۸ دارم اونم خوبه و ازش راضیم

۰
ارسال: #۱۶

ahmadsfff پاسخ داده:

سلام
من کتاب ترجمه ی " ای هو " که منبع اصلی این درس هست رو دارم ولی متاسفانه نام مترجم جعفر نژاد قمی هست ، این یعنی نمیشه این کتاب رو خوند . واقعا جمله بندی افتضاحی داره !
کتاب شاپوری رو خریدم و با کتاب منبع اصلی مقایسه کردم و واقعا مطالب رو خوب پوشش داده و توضیحاتش کامل و قابل فهم هستن ، البته تست هم آخر هر فصل داره.
من توصیه میکنم کتاب شاپوری رو بخونین و فقط برای تست های بیشتر به کتابهای مدرسان و پوران مراجعه کنید.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۴۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۳۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۲۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۰۳ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۹۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  پکیچ دکتری نرم افزار مدرسان شریف mahdijabbari777 ۰ ۱,۴۴۹ ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mahdijabbari777
  بودجه بندی آزمون های آزمایشی رشته مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف mhm-pc ۳ ۶,۶۸۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sara1994
  کد انتخاب رشته مدرسان شریف mahiiss ۸ ۵,۰۴۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: freidoony

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close