زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در ثبت اطلاعات در پایگاه داده در C#

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سلام دوستان ,
من یه برنامه دارم به زبان سی شارپ.واسش یه کد درج نوشتم ولی مشکل اینجاست وقتی داده ای درج میکنم , وقتی هنوز برنامه رو نبستم در پایگاه داده درج میشه ولی وقتی برنامه رو بستم میبینم در کمال تعجب اون داده در پایگاه داده نیس!!
چند تا عکس هم گذاشتم , اگه میشه نگاه کنید ممنون.
اینجا فرم درج هست :
[تصویر:  285063_96867178084294198601.png]

وقتی کلید درج رو زدم , تووی گرید نشون میده این یعنی در پایگاه داده ثبت میشه :
[تصویر:  285063_05777098373788357608.png]
در اینجا فرم رو بستم و دوباره باز کردم همون طور که میبیند داده درج شده وجود نداره !! :
[تصویر:  285063_27358075579976665328.png]

در خوده پایگاه داده اکسس هم همین طوره , موقعی که برنامه بازه رکورد وجود داره و موقعی که برنامه رو میبندم داده نیست !

اینم کد درج من :
کد php:
if (checkBox1.Checked)

st "Yes";
           else

st "No";

OleDbCommand cmd = new OleDbCommand("insert into TbSick ([Code Sick],Name,Family,[Phone Number],[Confiend Date],[Release Date],[Confiend Expense],[Code Bakhsh],[Code Doktore],[Code Room],[Code Nurse],Survive) values (@p1,@p2,@p3,@p4,@p5,@p6,@p7,@p8,@p9,@p10,@p11,@p1  2)"con);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p1"txtcode.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p2"txtname.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p3"txtfamily.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p4"txttel.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p5"textBox5.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p6"textBox6.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p7"textBox7.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p8"textBox8.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p9"textBox9.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p10"textBox10.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p11"textBox11.Text);

cmd.Parameters.AddWithValue("@p12"st);

cmd.ExecuteNonQuery();

con.Close(); 
اینم فیلد ها پایگاه داده :
[تصویر:  285063_Screenshot_63_.png]

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ
دوستان کسی نمیدونه مشکل چیه ؟!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۹ ب.ظ
سلام.
مشکل در انتخاب نوع پایگاه داده و کانکشن استرینگه.

احتمالا دارید از SQLCompact یا SQLExpress استفاده می کنید.

وقتی از Compact استفاده می کنید، یک فایل پایگاه داده در روت پروژه ایجاد می شه و هر بار که کامپایل می کنید، این فایل در شاخه bin کپی میشه. برای رفع مشکل، کانکشن استرینگ را طوری تغییر بدید که به اون فایل که تو روت قرار گرفته اشاره کنه.

اگر سولوشن را برای من ارسال کنید مشکلو رفع می کنم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
فیلم آموزش ASP.Net به زبان فارسی از مقدماتی تا پیشرفته را از لینکهای زیر دانلود کنید
بعد از دیدن این آموزش یک طراح سایت حرفه ای خواهید شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فیلم آموزش سی شارپ به زبان فارسی از مقدماتی تا پیشرفته را از لینکهای زیر دانلود کنید

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۵۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۷۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۳۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۶۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۸۴ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۰,۹۴۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۶۰ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۸۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close