زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه ها یه جوری سوال پرسیدن انگار نوشین جان میتونه تکمیل ظرفیت رو پیش بینی کنه.
همه اینا بستگی داره که تکمیل ظرفیت چیزی داشته باشه یانه بعضی سالها بوده که روزانه و شبانه هم بوده بعضی وقتها هم فقظ غیرانتفاعی و مجازی..
وقتی در تکمیل ظرفیت شرکت کنید و قبول بشید، قبولی قبلیتون خود به خود حذف میشه و فقط میتونید در دانشگاه جدیدی که قبول شدید ثبت نام کنید. پس حواستون به این موضوع هم باشه

تکمیل ظرفیت اگه قبول بشه کسی میشه ورودی بهمن؟یا همون مهر؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان عزیز
مطمئن هستید که امسال تکمیل ظرفیت دانشجو میگیره ؟
طبق گزارشی که قبل تو اخبار منتشر شد امسال تکمیل ظرفیت نخواد بود !!! درسته؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
من زنگ زدم دانشگاه یزد گفتن ۳۱ شهریور هست از صحتش دیگه خبر ندارم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
در سایت سنجش هم زده بود ۳۱ام
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
تکمیل ظرفیت اگه قبول بشه کسی میشه ورودی بهمن؟یا همون مهر؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
این سوال منم هست اگه یه نفر جواب بده خوبه...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
نتایجش کی می آد؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
من متن زیر رو توی سایت سنجش پیدا کردم:
تکمیل ظرفیت و رشته‌های جدید
در صورتی که مقرر گردد نسبت به تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو برای دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال۱۳۹۳،تکمیل ظرفیت صورت گیرد،اطلاعیه پذیرش دانشجو در این خصوص، در تاریخ ۳۱/۶/۹۳ از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
با توجه به کنترل های متعدد و بررسی‌های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق سایت درصورتی که منحصراً درباره کدرشته های معرفی شده برای مصاحبه و سایر مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا ۲۵/۶/۹۳ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۲۵/۶/۹۳ صورت پذیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگوئی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا با شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ درمیان ‌بگذارند و از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

منبع:http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1695

باید رفت!...Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarehkar , npour
ارسال: #۲۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)m.t نوشته شده توسط:  من غیرانتفاعی قبول شدم گرایش نرم افزار.غیرانتفاعی دیگه ای رو هم تو انتخاب رشته م بعد از این محل قبولیم زده بودم که اون رو هم قبول شدم.با توجه به شرایطم بهمنماه می تونم تصمیم قطعیم رو برای رفتن به ارشد بگیرم.الان تکمیل ظرفیت می تونم اون غیرانتفاعی دوم رو بزنم که نمرم به قبولیش رسیده بود اما جزو انتخابای بعدیم بود?بعد این قبولی اول لغو میشه و دیگه همینو نمی تونیم انتخاب کنیم?

تا جایی که من می دونم تکمیل ظرفیت مال کد محلهای جدیده یا اونایی که پر نشده حالا شاید جفت این غیر انتفاعی ها پر نشده باشه یا جفتش پر شده باشه.
من یکی از دوستام پارسال تونست به انتخاب بعدیش بره البته اون روزانه قبول شده بود می خواست بره شبانه که شهرش نزدیکتر بود با کلی دوندگی از دو تا دانشگاه تونست عوض کنه. ولی گویا کار خیلی سختیه.
در مورد سوال دومتم اگه رشته ایی رو توی تکمیل ظرفیت قبول بشی باید همون بری و نمی تونی برگردی به قبلی.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن.

ویلیام شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , m.t
ارسال: #۲۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
اگه توی تکمیل ظرفیت باشه می تونی انتخاب کنی بعدی رو و اگه دوباره نمره ش بیاری که احتمالش زیاده قبول می شی مشکلی نداره
و نیازی به انتقالی اصلا نیس.
ولی در مورد اینکه همین رشته رو که الان قبول شدی رو می تونی انتخاب کنی یا نه رو نمی دونم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن.

ویلیام شکسپیر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.t , npour , sedaiesahar
ارسال: #۲۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
خبری نشد، یعنی امسال تکمیل ظرفیت نیست Sad

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۲۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
من هم از دیشب هی سایت سنجش رو ریفرش میکنم ولی خبری نیست مثل اینکه...
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  ممنون از جوابتون. ولی من اصلا دانشگاهی که قبول شدم رو ثبت نام نمی کنم و با توجه به پارسال ,امسال هم حدس میزنم تکمیل ظرفیت این دو دانشگاه بگیرن.سوالم اینه که اشکالی نداره دانشگاهی که تو انتخابای بعدیم قبول شدم رو تو تکمیل ظرفیت انتخاب کنم?چون اولی رو که ثبت نام نمی کنم که مثل دوستتون بتونم انتقالی بگیرم.درسته?
و اینکه پس دانشگاه قبولیم رو دوباره نمی تونم توتکمیل ظرفیت انتخاب کنم?

شما میخواین تکمیل ظرفیت قبول شین که بتونین کنکور شرکت کنین؟اگه اینجوریه به این نکته دقت کنین که کسایی که تکمیل ظرفیت قبول میشن مثل روزانه ها از کنکور محروم میشن البته فکر کنم !

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما میخواین تکمیل ظرفیت قبول شین که بتونین کنکور شرکت کنین؟اگه اینجوریه به این نکته دقت کنین که کسایی که تکمیل ظرفیت قبول میشن مثل روزانه ها از کنکور محروم میشن البته فکر کنم !
نه فقط و فقط روزانه سراسری چون شهریه‌اش به جامعه تحمیل میشه محروم میشه به مدت ۲ سال از کنکور.

هنوز که خبری نیست از تکمیل ظرفیت Sad

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شما میخواین تکمیل ظرفیت قبول شین که بتونین کنکور شرکت کنین؟اگه اینجوریه به این نکته دقت کنین که کسایی که تکمیل ظرفیت قبول میشن مثل روزانه ها از کنکور محروم میشن البته فکر کنم !
نه فقط و فقط روزانه سراسری چون شهریه‌اش به جامعه تحمیل میشه محروم میشه به مدت ۲ سال از کنکور.

هنوز که خبری نیست از تکمیل ظرفیت Sad

نه! من یه جایی فکر کنم توی سایت سنجش بودم خوندم که اگر تکمیل ظرفیت قبول بشید هر دانشگاهی ونرید چون جای کسی رو که میتونسته بره گرفتید پس محرومید،لطفا بیشتر تحقیق کنید تا مشکلی پیش نیاد ممکنه من هم اشتباه متوجه شده باشم

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۹۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۴۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۰۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۱,۹۹۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۶۵ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۸۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۰۷ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۸۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۲۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close