زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت

ارسال: #۴۶
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
دوستان من با ۵۲۷ امیدی هست گرگان قبول بشم الان دانشجوی غیرانتفایی هستم

هرگز آرزویی به تو داده نشده ، مگر آن که توانایی به حقیقت درآوردن آن هم داده شده باشد.هرچند باید برای رسیدن به آن کارکنی.(ریچارد باخ)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)baharan20 نوشته شده توسط:  دوستان من با ۵۲۷ امیدی هست گرگان قبول بشم الان دانشجوی غیرانتفایی هستم

گمونم سال اولی که داره ارائه می‌ده (بنا به گفته یکی از دوستان توی همین فروم) نمی‌دونم بستگی داره رتبه‌های قبل از شما چند نفر اونجا رو درخواست بدن فکر کنم، اما تو رشته نرم‌افزار دانشگاه صنعتی قم هم ۶ نفر می‌گیره دفترچه رو بگیر ببین با توجه به موقعیت مکانیت و ... اگه به نفعت هست تکمیل ظرفیت بزن چون اگه قبول شی تو تکمیل ظرفیت قبولی قبلیت لغو میشه :-)

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۳ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت
(۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)baharan20 نوشته شده توسط:  دوستان من با ۵۲۷ امیدی هست گرگان قبول بشم الان دانشجوی غیرانتفایی هستم
نمیشه قطعی گفت ولی احتمالش زیاده.خوش بحال اونایی که به گرگان وقم نزدیکن ..

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
این رو امروز سایت سنجش گذاشته :

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ اصلاحیه اعلام‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌محل‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کد رشته‌ محل‌های تحصیلی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۳
۱۳۹۳/۰۷/۲۳

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۱/۷/۹۳ این سازمان در خصوص پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۳ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون مذکور می‌رساند، اصلاحیه اطلاعیه مذکور در روز یکشنبه مورخ ۲۷/۷/۹۳ بر روی سایت اینترنتی این سازمان به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار داده می‌شود. لذا داوطلبانیکه قبلاً نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی خود در این مرحله اقدام نموده‌اند، می‌توانند در مرحله ویرایش نسبت به تغییر و یا اصلاح اولویتهای انتخابی خود اقدام نمایند.

لینک ممنبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید رفت!...Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX , maryam.raz
ارسال: #۵۰
۲۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
سلام

تو اصلاحیه امکانش هست دانشگاه جدید اعلام ظرفیت کنن؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام

تو اصلاحیه امکانش هست دانشگاه جدید اعلام ظرفیت کنن؟
بله احتمالش هست. امیدوارم باشه

من از بچه های صنعتی قم پرسیدم در مورد دانشگاه شون گفتن چادر اونجا اجباریه و کلا بچه ها راضی نبودن ازش مشکلات زیاد داره
خلاصه خانومها خواستن بزنن حواسشون باشه

۱
۰
ارسال: #۵۲
۲۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۲ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  دوستان من غیرانتفاعی قبول شدم مهرماه اما ثبت نام نکردم می خوام بدونم الان اگر غیرانتفاعی و پیام نور تو تکمیل ظرفیت انتخاب کنم و قبول شم. اما بازم نتونم برم و ثبت نام نکنم برای کنکور امسال یا سال بعد محرومیت پیش میاد?

سلام
نه محرومیت نداره وقتی محرومیت داره که دانشگاه سراسری روزانه قبول شی و ثبت نام نکنی
غیر انتفاعی پیام نور وشبانه شاملش نمیشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.t
ارسال: #۵۳
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ
تکمیل ظرفیت
یه چیزیم به خودم و بقیه دوستان بگم
سعی کنید اول فکراتون کامل کنید بعد انتخاب رشته کنید چون اگه جایی رو بزنیم و قبول بشیم و بعد نریم حق یه نفر دیگه رو ضایع کردیم بالاخره خیلی ها ممکنه امیدشون به همین مجازی و ... باشه

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arian_61 , Riemann , fa_shinobi , kingmax
ارسال: #۵۴
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ
سلام ببخشید میدونم اینجا جاش نیست اما مجبور بودم اینجا بنویسمش
دوستان ایا کسی از بین ویدیوهای هوش مصنوعی مهندس رهنمون
اون ویدوهایی که حل تست های ککور هستش رو داره؟؟؟
من هرچی دانلود کردم فقز درس هست
در حالی که لابلای درس دادن هاشون میگن که مثلا فلان مبحث در تست ها بهتر بررسی میشه جلوتر
و این نشون میده که اسلایدهای حل تست وجود خارجی دارن
اما من نتونستم پیدا کنم
اگر کسی دارتشون ممنون میشم اینجا بذاره تا ما هم استفاده کنیم
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  کمیل ظرفیت سلام
اگه دانشگاه مالک یا شاهد شبانه قبول شیم ,میتونیم یه بریم تکمیل ظرفیت برای روازنه؟چون بچه ها میگن شبانه خیلی هزینه داره تازه خوابگاه هم نمیدن هزینه خونش خیلی خیلی زیاده تو تهرا ن[تصویر:  huh.gif]
سلام ببخشید رتبه ارشدتون حدودا چند بود که دانشگاه مالک اشتر قبول شدید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
بچه ها من مال صنعتی قم بودم،میدونم دیره...اما بگم من کارشناسیمو بارتبه ۵۰۰۰ اونجا قبول شده بودم،هیییییچ امکاناتی نداره و بیشتر اتلاف وقته....
اساتیدش اینطوری نیس ک لیسانسه باشن که دوستمون گفت،همشون دکترا هستن یا دانشجوی دکترا از یونی های تهران مثل شریفو امیرکبیرو... اما به دلیل مشکلات مالی که داره نمیتونه انتخاب خوبی باشه....به نظرم بمونی سالای دیگ بخونی خیلی بهتره.مخصوصا اینکه جوابگوی‌نیازهای کارشناسا نیس چه برسه به ارشد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX , maryam.raz
ارسال: #۵۷
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
من کشف کردم سازمان سنجش ساعت‌هاش با کاندا و آمریکا تنظیم شده، هر وقت می‌گه یه چیزی رو فلان روز اعلام می‌کنیم منظورش فلان شبه یعنی صبح اونجا Smile

البته با توجه به اینکه سال‌های قبل توی اصلاحیه چیز خاصی اعلام نمی‌شد امسال با این اوضاع اصلا چشمم آب نمی‌خوره که چیز خاصی باشه Smile

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
دوستان سنجش چرا اس ام اس فرستاده؟دانشگاه جدید اضافه نشده که :|

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت
کسی راجع به این پردیس خودگردان ها اطلاعی داره؟همان استادها یی که به روزانه یا شبانه اون دانشگاه درس می دن تدریس می کنن؟چجوریه؟
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
تکمیل ظرفیت
پردیس خود گردان دانشگاه شیراز
پردیس خودگردان دانشگاه شیراز
پردیس خودگردان دانشگاه شیراز
.
.
.
خسته نباشی دانشگاه شیراز!!!!!!!!

(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی راجع به این پردیس خودگردان ها اطلاعی داره؟همان استادها یی که به روزانه یا شبانه اون دانشگاه درس می دن تدریس می کنن؟چجوریه؟
دانشگاه شیراز ترمی ۵میلیون در میاد. خودشون که میگن همون اساتید هستن اطلاعات بیشتر میتونید از سایت هاشون بگیرید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۷۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۰۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۴۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۳ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close