زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک: کم شدن سرعت اینترنت

ارسال: #۱۶
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ
من هم از آسیا تک سرویس میگیرم و بعضی وقتها چندین ساعت قطعی داره که میگن از مخابراته!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahari
ارسال: #۱۷
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ
RE: درخواست کمک: کم شدن سرعت اینترنت
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من هم از آسیا تک سرویس میگیرم و بعضی وقتها چندین ساعت قطعی داره که میگن از مخابراته!

آسیا تک مال خود مخابراته ‌، چند نفر رو دیدم از آسیا تک سرویس گرفتن ولی راضی نبودن
ارسال: #۱۸
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان این شرکت‌ها سرعت shared به شما می‌دن نه dedicated یعنی اگه همه کاربراشون با هم استفاده کنند سرعت شما شاید در حد دایال آپ هم نباشه. قیمت سرویس dedicated خیلی گرون‌ هست.
در مورد اینترنت چند روزه که حتی دانشگاه شریف هم با مشکل مواجهه شده. دلیلش رو نمی‌دونم.
=============
البته الان مخابرات اینترنت میده که واقعا سرعتش خوبه...واقعی واقعی !!!! . البته حجم دانلود‌ها یه مسئله حل نشدس

how i wish....
ارسال: #۱۹
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ ب.ظ
یه سوال دارم. من یک هفته نیست که ویندوز سیستمم رو عوض کردم . بعد از اون همه مشکلی که با کندی سرعت اینترنت داشتم دیروز و امروز صبح دیدم فقط در حد چند ثانیه می تونم کانکت بمونم. فرض کنید من کانکت شدم و فروم مانشت رو باز کردم . اولین لینک رو که بخوام کلیک کنم می بینم اینترنت قطعه. دوباره کانکت می شم و سریع لینکو کلیک می کنم . باز میشه اما برای لینک بعدی دوباره باید از اول کانکت بشم.
ظاهرا وصله به اینترنت اما هیچ صفحه ای باز نمیشه. و پیغام مشهور
Internet Explorer cannot display the webpage رو میده.

تا اینکه یکدفعه به ذهنم رسید سیستم رو ریستور کنم. ریستور کردم درست شد و صفحاتو باز میکنه. قبلا هم گاهی همچین مشکلی داشتم. فکر می کنید مشکل چیه؟؟؟؟
ممکنه یه نرم افزار خاص باعث این مشکل باشه؟

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
ارسال: #۲۰
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
من هم توی win 7 فقط با این روش restoreبود که کانکت میشدم.دوباره سیستم عامل رو عوض کردم مشکل حل شد
ارسال: #۲۱
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من هم توی win 7 فقط با این روش restoreبود که کانکت میشدم.دوباره سیستم عامل رو عوض کردم مشکل حل شد

ویندوز من XP هست و این مشکل رو داره.

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
ارسال: #۲۲
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
ما macای‌ها مشکل نداریم Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ما macای‌ها مشکل نداریم Smile

کلا بچه های شریف با ویندوز مشکل دارن..

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
ارسال: #۲۴
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ما macای‌ها مشکل نداریم Smile

واقعا شما از مکینتاش استفاده میکنید ؟!!!!!!!!!!!!!

چه انگیزه و توجیهی دارید برای استفاده از مکینتاش ؟

من هیچوقت محیط مکینتاش رو ندیدم و نمیدونم که چه مدلیه ...
ارسال: #۲۵
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ما macای‌ها مشکل نداریم Smile

یه دانشجوی رشته کامپیوتر حتما باید تجربه‌ی استفاده از از سیستم عامل های غیر Micro$oft ای مثل unix‌، گنو لینوکس و Mac داشته باشه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال: #۲۶
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ما macای‌ها مشکل نداریم Smile

یه دانشجوی رشته کامپیوتر حتما باید تجربه‌ی استفاده از از سیستم عامل های غیر Micro$oft ای مثل unix‌، گنو لینوکس و Mac داشته باشه

لینوکس رو که توی آزمایشگاه سیستم عامل کار کردیم ولی مکینتاش رو نه ...

مک چه جوریه ؟ روی همه سخت افزارها نصب میشه ؟ جواب میده ؟
ارسال: #۲۷
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
منم مکینتاش رو ندیدم. خوبه شما آزمایشگاه سیستم عامل داشتید. ما که همونم نداشتیم.
کسی جواب سوال منو نمی دونه؟HuhHuhHuhHuhHuh

ارسال: #۲۸
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  منم مکینتاش رو ندیدم. خوبه شما آزمایشگاه سیستم عامل داشتید. ما که همونم نداشتیم.

دوست عزیز‌، اینجور مواقع قاعدتا اولین قدم‌، پیدا کردن منشا این مشکل هست‌، کم شدن سرعت اینترنت( در حد غیر نرمال اگر باشه )معمولا به چهار دلیل میتونه باشه:

۱ - مشکل زیر ساختهای مخابراتی( که معمولا در سراسر کشور یا چند استان یا حتی یک استان یا یک شهر میتونه عمومیت داشته باشه )(که به دلایل سخت افزاری و نرم افزاری مختلف میتونه رخ بده که از حوصله بحث ما خارج هست )

۲ - مشکل در ISP

۳ - مشکل در سخت افزار سیستم شما

۴ - مشکل در نرم افزار سیستم شما

مشکلهای شماره ۱ و ۲ رایج‌تر هستند

چنانچه دلیل شماره یک مطرح باشه‌، شما معمولا کار زیادی نمیتونید انجام بدید بجز صبر کردن و منتظر موندن

چنانچه دلیل شماره دو باشه‌، الزاما نمیشه ISP رو یکطرفه مقصر دونست‌، اداره کردن تشکیلات بزرگی مثل ISP با این همه رویدادهای غیر قابل پیش بینی کار چندان آسونی نیست

در این موقع ‌، بایستی بصورت حضوری به ISP مراجعه کنید و با مدیرشون صحبت کنید و ازشون قاطعانه پاسخ بخواهید

اما اگر مشکل مربوط به سیستم شخصی خود شما باشه چی ؟ تا حالا چک کردین ؟ !!!! ممکنه نرم افزاری‌، ویروسی سبب این مشکل شده باشه‌، ممکنه قطعات سخت افزاری در معرض آسیب یا ناسازگاری باشه

می بینید که یک معمای تو در تو خواهد شد که سر نخ ماجرا رو فقط خودتون میتونید پیدا کنید

انتظار ندارید که ما در حالیکه هیچگونه اطلاعات فنی در مورد مخابرات شهر شما و سیستم شخصی شما نداریم‌، از پشت مانیتور بشینیم و اطلاعات غلط بهتون بدیم که ... ؟!!!!!

بهترین کسانی که میتونن الان به حل معمای اینترنت شما کمک کنند اول از همه خودتون و دوم ISP مورد اشتراک شماست

چنانچه ISP مورد اشتراکتون پاسخگو نبود یا جواب درستی بهتون نداد (اگر پیچوندتون )‌، من اگر جای شما باشم ترجیح میدم که قید ADSL رو بزنم و دوباره از دایل آپ استفاده کنم
ارسال: #۲۹
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  منم مکینتاش رو ندیدم. خوبه شما آزمایشگاه سیستم عامل داشتید. ما که همونم نداشتیم.

دوست عزیز‌، اینجور مواقع قاعدتا اولین قدم‌، پیدا کردن منشا این مشکل هست‌، کم شدن سرعت اینترنت( در حد غیر نرمال اگر باشه )معمولا به چهار دلیل میتونه باشه:

۱ - مشکل زیر ساختهای مخابراتی( که معمولا در سراسر کشور یا چند استان یا حتی یک استان یا یک شهر میتونه عمومیت داشته باشه )(که به دلایل سخت افزاری و نرم افزاری مختلف میتونه رخ بده که از حوصله بحث ما خارج هست )

۲ - مشکل در ISP

۳ - مشکل در سخت افزار سیستم شما

۴ - مشکل در نرم افزار سیستم شما

مشکلهای شماره ۱ و ۲ رایج‌تر هستند

چنانچه دلیل شماره یک مطرح باشه‌، شما معمولا کار زیادی نمیتونید انجام بدید بجز صبر کردن و منتظر موندن

چنانچه دلیل شماره دو باشه‌، الزاما نمیشه ISP رو یکطرفه مقصر دونست‌، اداره کردن تشکیلات بزرگی مثل ISP با این همه رویدادهای غیر قابل پیش بینی کار چندان آسونی نیست

در این موقع ‌، بایستی بصورت حضوری به ISP مراجعه کنید و با مدیرشون صحبت کنید و ازشون قاطعانه پاسخ بخواهید

اما اگر مشکل مربوط به سیستم شخصی خود شما باشه چی ؟ تا حالا چک کردین ؟ !!!! ممکنه نرم افزاری‌، ویروسی سبب این مشکل شده باشه‌، ممکنه قطعات سخت افزاری در معرض آسیب یا ناسازگاری باشه

می بینید که یک معمای تو در تو خواهد شد که سر نخ ماجرا رو فقط خودتون میتونید پیدا کنید

انتظار ندارید که ما در حالیکه هیچگونه اطلاعات فنی در مورد مخابرات شهر شما و سیستم شخصی شما نداریم‌، از پشت مانیتور بشینیم و اطلاعات غلط بهتون بدیم که ... ؟!!!!!

بهترین کسانی که میتونن الان به حل معمای اینترنت شما کمک کنند اول از همه خودتون و دوم ISP مورد اشتراک شماست

چنانچه ISP مورد اشتراکتون پاسخگو نبود یا جواب درستی بهتون نداد (اگر پیچوندتون )‌، من اگر جای شما باشم ترجیح میدم که قید ADSL رو بزنم و دوباره از دایل آپ استفاده کنم
ممنونم بخاطر راهنماییتون اما فکر کنم شما سوال منو اشتباه فهمیدید. سوال من این بود:

من یک هفته نیست که ویندوز سیستمم رو عوض کردم . بعد از اون همه مشکلی که با کندی سرعت اینترنت داشتم دیروز و امروز صبح دیدم فقط در حد چند ثانیه می تونم کانکت بمونم. فرض کنید من کانکت شدم و فروم مانشت رو باز کردم . اولین لینک رو که بخوام کلیک کنم می بینم اینترنت قطعه. دوباره کانکت می شم و سریع لینکو کلیک می کنم . باز میشه اما برای لینک بعدی دوباره باید از اول کانکت بشم.
ظاهرا وصله به اینترنت اما هیچ صفحه ای باز نمیشه. و پیغام مشهور
Internet Explorer cannot display the webpage رو میده.

تا اینکه یکدفعه به ذهنم رسید سیستم رو ریستور کنم. ریستور کردم درست شد و صفحاتو باز میکنه. قبلا هم گاهی همچین مشکلی داشتم. فکر می کنید مشکل چیه؟؟؟؟
ممکنه یه نرم افزار خاص باعث این مشکل باشه؟

من هم میگم مشکل از سیستمه اما اینکه چی هست رو نمی دونم.

ارسال: #۳۰
۲۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
نمیشه اظهار نظر قطعی کرد
میتونه ویروس باشه
من مشابه این مشکل رو داشتم،البته disconnect نمیشدم ولی اصلا وارد سایتهاهم نمیشدم
به تنظیمات firewallهم نگاه کنید شاید با offکردن اون مشکل حل بشه یا شاید برنامه IE شماجزو لیستException (که توی Firewallهست)باشه.هر برنامه ای که جزء این لیست باشه نمیتونه وارد بشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۶۹ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۷۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع درامد سایتهای اینترنتی jahan19 ۵ ۴,۴۲۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۸۳۱ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۶۶۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۶۰ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close