زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمام کردن همه ی دروس در تابستان

ارسال: #۱۶
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
یعنی این که فقط تست آموزشی در حد کم بزنیم کافی نیست؟ خب مسلما من نمی‌رسم هم درسو بخونم هم تستهاشو بزنم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
مجبور نیستی تمامش کنی البته من هوش می خوام امتحان بدم
مثلا هر ۵ روز برنامم اینه روز اول هوش روز دوم و سوم ساختمان و الگوریتم و روز ۴و۵ سیستم و معماری برای مهر هم اینه دو روز برای مدار الکتریکی و دو روز برای گسسته و یک روز هم برای آمار و بین این ها هم روزی چند صفحه محاسبات می خونم البته من شب ها هم احتمالا منطقی و نظریه می خونم البته منطقی رو من تموم کردم و نظریه هم چند فصلش خوندم و چند فصل دیگه مونده یعنی این دو درسو یه جورایی دارم دوره می کنم
و برنامه دوره تابستانمم برای این ها همینجوریه دو روز برای معماری و سیستم دو روز برای ساختمان و الگوریتم و یک روز هم برای هوش
البته من در تابستان اگر در روزی که هوش نمی خونم اگه دیدم درس هایی که خوندم تمام شد و برای آن روز کافیه می رم هوش می خونم که معمولا هم احتمالا من در ۴ روز دیگر وقت خوندن هوش رو هم می کنم بخونم تا مطالب رو دوره کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۱۸
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
مهم ترین نکته که تو تابستون یک دور خونده باشید اینه که خیلی خیلی بهتون اعتماد به نفس میده، وقتی مهرماه بشه میدونید چهارپنج ماه وقت دارید و خیالتون راحته که کامل خوندید و فقط دوره کنید و تست بزنید و خودتون رو تقویت کنید. ولی اگر بعضی از درسها رو تا دم کنکور نگه دارید کلی تو این مدت استرس بهتون وارد میشه که اگر یاد نگیرم اگر نرسم و یا ...
---
برای شدنی یا نشدنی بودن این کار هم بستگی به برنامه اتون داره، شما مثلا اگر درسها رو به ترتیب بخونید مثلاً بگید اول ریاضی مهندسی بعد آمار بعد کامپایلر بعد معماری، با اینکار واسه همین چهار درس هرکدوم دو سه هفته حداقل طول بکشه بخونید و تست بزنید و عملاً تابستون تمام میشه فقط برای چهار درس!
ولی اگر درست برنامه بریزید (برنامه ریختن کار حرفه ای میخواد و برای هر شخص خیلی متفاوته خودتون باید وقت بذارید برای برنامه ریزی)
مثلاً اگر تو سه ماه تابستون هر ماه سه، چهار تا درس رو موازی بخونید آخر تابستون نه تا دوازده درس تمام میشه (واسه هر درس مثلا روزی دو ساعت هم وقت بذارید یک ماهه تمام میشه اون درس). هم تعداد درسهای بیشتری رو میشه همزمان خوند هم بیشتر تو خاطر آدم میمونه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , masoud67 , احسان مومنی , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
به نظرم هرکس از تابستون استفاده کامل بکنه واسه درس خوندن مهمترین گام پیروزی رو برداشته
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
من یه مشکل اساسی دارم ، اینکه ۱بار که یه تست رو میزنم این دیگه جوابش تو ذهنمه !!! تا ببینمش میفهمم جوابش کدومه ، حل چی بود و ...
اینه که اگه تابستون تست، پاییز تست، بعدم تست جامع .....
هم اعصاب خوردیه هم اعتماد به نفس کاذب که ای ول بلدم ...(در صورتی که شاید بلدش نباشم)
اصلا نمیدونم چکار کنم Sad
تابستون تست بزنم یا نه ؟؟؟
نزنم که خوب یاد نمیگیرم، بزنم که ......
Sad
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
یه مشاور بگه تابستون کدوم درسارو چطوری بخونیم بهتره، خیال همه رو راحت کنه.
یک روز از تابستان گذشت.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ق.ظ
RE: تمام کردن همه ی دروس در تابستان
(۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من یه مشکل اساسی دارم ، اینکه ۱بار که یه تست رو میزنم این دیگه جوابش تو ذهنمه !!! تا ببینمش میفهمم جوابش کدومه ، حل چی بود و ...
هم اعصاب خوردیه هم اعتماد به نفس کاذب که ای ول بلدم ...(در صورتی که شاید بلدش نباشم)
Sad
یعنی وقتی تابستون تست برو ببینی. بعد پاییز بخواهید تست بزنید جواب یادتونه؟یا منظورتون این هست که راه حل یادتونه؟آخه واسه درس هایی که همش با عدد کار داره مثل طراحی الگوریتم به حافظه سپردن عدد سخته

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  یه مشاور بگه تابستون کدوم درسارو چطوری بخونیم بهتره، خیال همه رو راحت کنه.
یک روز از تابستان گذشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این تاپیک رو ببینید. به نظرم این فایلی که آقای عباسیان زحمت تهیه‌ش رو کشیدند واقعا عالی گفته که باید چه‌جوری درس بخونیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kharazmy , sazesh
ارسال: #۲۴
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ق.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من یه مشکل اساسی دارم ، اینکه ۱بار که یه تست رو میزنم این دیگه جوابش تو ذهنمه !!! تا ببینمش میفهمم جوابش کدومه ، حل چی بود و ...
Sad
یعنی وقتی تابستون تست برو ببینی. بعد پاییز بخواهید تست بزنید جواب یادتونه؟یا منظورتون این هست که راه حل یادتونه؟آخه واسه درس هایی که همش با عدد کار داره مثل طراحی الگوریتم به حافظه سپردن عدد سخته

جواب که کلا یادمه، راه حل هم بیشتر موارد تو ذهنم میمونه. من پارسال همین مشکل رو داشتم، یه بار پاییز تست زدم بعد تست جامع سالای قبل رو دیگه حتی حوصله حل نداشتم چون گزینه ها رو میدونستم Sad
به خاطر سپردن عدد سخته اما وقتی زیاد خونده بشه میره تو ذهنت دیگه،همه تستا نه، اما نصفشو آدم خوبه خوب یادشه.
Sad
۲
۰
ارسال: #۲۵
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  یه مشاور بگه تابستون کدوم درسارو چطوری بخونیم بهتره، خیال همه رو راحت کنه.
یک روز از تابستان گذشت.

این پست اقای جهانی که خیلی کامله از ایشون مطمئن تر و مطلع تر هم که پیدا نمی کنید.....Big Grin من الان خوندم کاملا روشن شدم البته چشمم در اومد ولی روشن شدم.Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kharazmy , ashena1
ارسال: #۲۶
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ق.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من یه مشکل اساسی دارم ، اینکه ۱بار که یه تست رو میزنم این دیگه جوابش تو ذهنمه !!! تا ببینمش میفهمم جوابش کدومه ، حل چی بود و ...
Sad

جواب که کلا یادمه، راه حل هم بیشتر موارد تو ذهنم میمونه. من پارسال همین مشکل رو داشتم، یه بار پاییز تست زدم بعد تست جامع سالای قبل رو دیگه حتی حوصله حل نداشتم چون گزینه ها رو میدونستم Sad
به خاطر سپردن عدد سخته اما وقتی زیاد خونده بشه میره تو ذهنت دیگه،همه تستا نه، اما نصفشو آدم خوبه خوب یادشه.
Sad
واسه کنکور بعد از پیش دانشگاهی این حالت رو داشتم. که خب دیگه تست های تکراری رو نمیزدم. تست های تالیفی رو استفاده میکردم. اما واسه ارشد فکر نکنم این فرصت را داشته باشم که بخوام تست ها رو چند بار بزنم. شما این قدر خوب میخونی که همه راه حل ها یادته پس خیلی عالیه. چون شباهت زیادی بین سوال های کنکو رتو سال های مختلف هست

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۱
ارسال: #۲۷
۰۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
با یه برنامه ریزی خوب و منابع خوب شروع کنید به درس خوندن. اگه تموم شد که چه بهتر. اگرم نشد شما تلاشتونو کردید. درسا هم طوری نباشه که همش ریاضی، همش سخت یا همش آسون باشه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kharazmy , ashena1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۱۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۳۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۰۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۷۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۱۰۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۷۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۳۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۶۲۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close