زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرابی هارد سرور

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ق.ظ
خرابی هارد سرور
سلام

می دونم از دستم گله دارید! به مدت دو روزه که سایت خوابیده و دلیلی نداره جز خراجی هاردهای سرور. توی این مدت دوستان سرور زحمت کشیدن و سایت‌ها رو بالا آوردن! (خدا می دونه که دوباره این بلاها سرمون بیاد یا نه!) اما به هر حال طیف وسیعی از سایت های سرور مانشت خوابیدن.

البته دوستان این روزها سرعت اینترنت هم کند شده و خدا رو شکر می کنم که خرابی سایت همزمان شد با شبهای قدر تا حداقل این شبها رو بدون دغدغه مانشت سر کنید Big Grin

باز هم شرمنده بابت اشکالات پیش اومده.

خدانگهدار و التماس دعا

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki , Soheil , حامد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۷ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  تغییراتی در سرور مانشت admin ۷ ۶,۶۳۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
Question ارتباط real time نرم افزار اندرویدی با سرور اینترنت ic.chitgar ۱ ۲,۲۲۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nasimnami
  ۱_گذر کودکی در ایران، و باز هم عامل خرابی جامعه جوانانن کوچ ۰ ۲,۱۳۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: کوچ
  فایل های وب که در سرور آپلود شده اند در صورت خرابی سرور چطوری قابل دسترس خواهند بود؟؟ sharareh_moradi ۵ ۲,۶۴۴ ۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sharareh_moradi
  وب سرور لهمشد ۳ ۱,۸۹۲ ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sixsixsix
Lightbulb رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra Menrva ۱۰ ۲۳,۳۹۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده هارد javadjj ۱۲ ۹,۵۶۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Somayeh_Y
  نحوه آپلود سایت بر روی سرور اختصاصی RASPINA ۰ ۲,۳۴۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close