زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۷ علوم کامپیوتر

ارسال: #۳۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
تبریک میگم Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۳۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
عالیه
تبریک میگم
موفق باشید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال: #۳۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ
سلام تبریک میگم منم رشتم آی تی از درس نظریه میترسم ۲ترم پیش برداشتم سرجلسه نرفتم ترم بعد ترم آخرمه میخوام بردارم چیکارش کنم؟

باید خلیل بود وبه یار اعتماد کرد* گاهی بهشت در دل آتش میسر است
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
این نرم افزار قدرت ذهن چی هست؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  این نرم افزار قدرت ذهن چی هست؟

یه نوع نرم افزار شبیه ساز لایتنره
یعنی به جای این که یه جعبه لایتنر بخرید و کارت درست کنید و توش بنویسید می تونید این نرم افزار و تو گوشی تون نصب کنید و کارت درست کنید وتوش تایپ کنید
مزیتش نسبت به لایتنر اینه که ظریفیتش نامحدوده و هر چند تا کارت که بخواهید می تونید توش بذارید اما لایتنر واقعی بزرگ نمی شه و تا یه حدی م ی شه توش کارت گذاشت
مزیت دیگه ش هم اینه که همیشه همراهتونه و مثل اتو اتوبوس تو خرید تو مهمونی هر جایی که به اندازه حداقل ۳۰ ثانیه وقت داشته باشید می تونید مطالعه کنید و زمان رو از دست ندهید
یه معایبی هم داره مثلا نوشتن فرمول و حروف یونانی توش سخته
اما امکاناتی که داره مثلا رسم سشکا و امکان اضافه کردن عکس به کارت علاوه بر این که این عیب رو می پوشونه خودش یه مزیته
مثلا من تو کارت هایی که نیاز به نوشتن فرمولو علایم خاص بود به جای تایپ کردن جواب رو روی کاغذ یا تخته وایت بررد می نوشتمم بعد ازش عکس می گرفتم به کارتم اضافه می کردم

مزیت های فراونی مثل امکان مشاهده کارت های حفظ شده، امکان سرچ در کارت ها، امکان دسته بندی کارت های دروس مختلف، امکان مشاهده تعداد کارت های هر درس در هر خانه از لایتنر؛ امکان ویرایش کارت در هر مرحله، امکان مرور مجدد کارت هایی که قبلا حفظ شده و.. داره

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ)seyed ehsn نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم منم رشتم آی تی از درس نظریه میترسم ۲ترم پیش برداشتم سرجلسه نرفتم ترم بعد ترم آخرمه میخوام بردارم چیکارش کنم؟
سلام
ببخشید من متوجه نشدم مشکلتونو
یعنی این درس رو برداشتید تو کلاسش شرکت کردید اما امتحان پایان ترم ندادی؟
یا این که اصلا کلاسش هم شرکت نکردید
اگر مورد دومه که خب چرا از این درس می ترسید هنوز که نخوندید ببینید چطوریه منتا قبل نظریه انقدر تو خیلی از درسا می لنگیدم اما نظریه درسی بود که خیلی توش استعداد داشتم
اگه هم که قبلا یه بار سر کلاسا نشستید باز جای امیدواری هست چون شما قبلا یه بار دیگه این درس رو خوندید و الان برای بار دوم مسلما بهتر از دفعه ی قبل خواهید فهمید
نظریه جزو دروس سخت محسوب می شه اینو نمی گم که بترسونمتون اینو می گم تا بدونید که باید براش زحمت زیادی کشید
و یکی از دلایلی که این درسو سخت کرده نکات ریز و پنهانیه که به زیون آوزده نمی شن ولی باید احساسشون کرد
مثلا تو گرامر نوشتن نه لینز نه هیچ استادی به شما یاد نمی ده که خب اگه بخواهید شر.وع کنید به گرامر نوشتن مرحله اول چیه مرحله دوم چیه اگه بخواهید یه حرف اضافه تولید کنید راهش چیه

هیچ کس اینا رو به شما نمی گه ولی در عوض هر استادی ازتون انتظار داره با دیدن سه چهار تا نمونه گرامر ۰که ممکنه واسش توضیحی هم ندن) خودتون شروع کنید به گرامر نوشتن
یه نکته دیگه هم این که معمولابچه ها تو فهم درس مشکلی ندارن اما به تمرین و تست که می رسن نمی تونن حل کنن راه حلش اینه که وقتی درسو متوجه می شید همه ی اون نکات ریزی که خودتون شهودا می فهمید و به زبان آورده نمی شن رو یه جا یادداشت کنید
و ین که خیلی ریز بخونید
به هر گرامری که می بینید گیر بدید
که چرا از دو تا نماد استفاده کرده چرا رشته رو دو تیکه کرده و......
کلا همه چیزو با دقت نظر بیشتری باید تو این درس خوند

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Elena_71 , artmiss
ارسال: #۳۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام تشکر بابت جواب خوب وکاملتون

باید خلیل بود وبه یار اعتماد کرد* گاهی بهشت در دل آتش میسر است
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
سلام.من نظریه زبان نگذروندم.کلاس شاپوری شرکت کنم یا کارگهی؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۷ علوم کامپیوتر
(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)topology نوشته شده توسط:  سلام.من نظریه زبان نگذروندم.کلاس شاپوری شرکت کنم یا کارگهی؟

سلام
من خیلی تدریس دکتر کارگهی رو می پسندیدم ولی بعضضی از بچه ها حرفشونو نمی فهمیدن
پیشنهاد می کنم یکی دو جلسه از ویس های دکتر کارگهی رو دانلود کرده و گوش کنید اگر دیدی مشکلی با بیان دکتر کارگهی ندارید کلاس های ایشونو برید چون واقعا سواد بالایی دارند

تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ
سلام.تبریک میگم
امکان داره یه Back up از لایتنرتون بزارید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadibsar
ارسال: #۴۰
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  داده ساختار دکتر قدسی خلاصه clrs هست؟

نمی دونم والا تا حالا این کتاب و نخوندم
من فقط ۶۰۰ مسئله ی دکتر قدسی رو خوندم

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ
Re: مصاحبه با رتبه ۷ علوم کامپیوتر
ضمن تبریک بهتون میخواستم بپرسم آزمون آزمایشی شرکت میکردین؟ نتیجه ها چطور بود؟ آیا رابطه خاصی بین آزمون آزمایشی و نتیجه نهایی وجو داره؟

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  ضمن تبریک بهتون میخواستم بپرسم آزمون آزمایشی شرکت میکردین؟ نتیجه ها چطور بود؟ آیا رابطه خاصی بین آزمون آزمایشی و نتیجه نهایی وجو داره؟
ممنون بله آزمون های مهستان همیشه به غیر از یک بار رتبه ام یک بود

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ
ببخشید این دوستمون راست میگن

اگه امکانش هست یه بک آپ از لایتنرتون بزارید که برای همین نرم افزار قدرت ذهن هست

خیلی ممنونتون میشم

[تصویر:  zCK]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadibsar
ارسال: #۴۴
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ق.ظ، توسط fatemeh69.)
سلام
به درخواست چند نفر از دوستان یک backup از لایتنرم رو گذاشته ام
منتها چون اکثر فلش کارت هام توش عکس داشته و امکان بارگذاری اون عکس ها رو ندارم عملا برای دیگران غیر قابل استفاده است
ولی خب گفتم شاید اون بخش هایی از کارت ها که براتون نمایش داده می شه شاید به دردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای استفاده ش هم باید برید تو sd card تو بخش .brainpower خودش یه فولدر به اسم images داره شما یه فولدر دیگه تو همون فولدر .brainpower به اسم Backup ایجاد کنید و این فایل رو توش بذارید بعد ببرنامه رو باز کنی به قسمت لایتنر برید منو رو بزنید و بازیابی اطلاعات رو بزنید

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadibsar , artmiss , ƊƦЄƛM , Computer92 , pesaredelsokhte
ارسال: #۴۵
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ
اینم چند تا عکس از کارت های لایتنرم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , Computer92 , pooyaa , pesaredelsokhte

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۰۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close