زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آی تی پزشکی یا سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران؟

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
کدوم یکی از اینا رو اول بزنم؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ
یکی از اساتیدشون می گفت آی تی پزشکی بیشتر جا افتاده...اما به علاقه تون هم بستگی داره.
دروسشون رو ببینید و با توجه به اینها تصمیم بگیرید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمانا
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ
RE: آی تی پزشکی یا سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران؟
سلام دوست عزیز
جذابیت های زیادی توی رشته چندرسانه ای وجود داره و اساتید خیلی خوبی هم داره. شما لطفا از علایقتون بیشتر بگید که بتونم واضح تر توضیح بدم.
موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ)delnian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
جذابیت های زیادی توی رشته چندرسانه ای وجود داره و اساتید خیلی خوبی هم داره. شما لطفا از علایقتون بیشتر بگید که بتونم واضح تر توضیح بدم.
موفق باشید.
سلام شما گرایشتون چند رسانه ای هست؟
یکی از کاربران گفتن کسایی که به ریاضی علاقه ندارن انتخابش نکنن...
میشه بگید آیا این حرف درسته؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط delnian.)
RE: آی تی پزشکی یا سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران؟
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ)delnian نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

بله من گرایشم چند رسانه ای هست. همانطور که می دونید این رشته فنی هست و قطعا تا حدی پایه ریاضی براش مهمه ولی نه اونقدر که فک کنید شما مجبور باشید خیلی ریاضی بلد باشید یا کار کنید. در حد قابل قبولی به ریاضی نیاز داره که فک می کنم برای همه رشته های فنی در این حد نیاز هست. من نظرم اینه که به هیچ وجه نگران این مسئله نباشید.
موفق باشید.
موفق باشید.
سلام شما گرایشتون چند رسانه ای هست؟
یکی از کاربران گفتن کسایی که به ریاضی علاقه ندارن انتخابش نکنن...
میشه بگید آیا این حرف درسته؟؟

بله من گرایشم چند رسانه ای هست. همانطور که می دونید این رشته فنی هست و قطعا تا حدی پایه ریاضی براش مهمه ولی نه اونقدر که فک کنید شما مجبور باشید خیلی ریاضی بلد باشید یا کار کنید. در حد قابل قبولی به ریاضی نیاز داره که فک می کنم برای همه رشته های فنی در این حد نیاز هست. من نظرم اینه که به هیچ وجه نگران این مسئله نباشید.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۷۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۲۹۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۱۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۸۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۳ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close