زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارت علم و صنعت یا آیتی تربیت مدرس

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط tayebe68.)
ممنون میشم نظرتون رو بگید...
تردید دارم بین این دو تا کدوم رو زودتر بزنم

سپاس

پ ن: آیتی تربیت مدرس با زمینه سیستم های تکنولوژی اطلاعات است ولی زمینه در مدرک درج نمی شود و آیتی این دانشگاه زیر مجموعه گروه صنایع است

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
براتون رشته مهمه یا دانشگاه؟؟

نظر من ای تی تربیت مدرس.باز نظر خودتون شرطه.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط shamim_s.)
از لحاظ هیئت علمی در دانشگاه ها نمیدونم فایل هیئت علمی رو جدیدا منتشر شده دانلود کنید و ببینید کدوم گرایش بهتر جذب میکنن.
ولی من به شخصه ای تی رو بیشتر از تجارت قبول دارم برای ادامه تحصیل تا دکترا نظر شخصی منه.به نظر من از افرادی که رشتشون تجارت بپرسید بیشتر مطلعن.Shy
به خاطر رتبه خوبتون بهتون تبریک میگم من کمو بیش شما رو میشناختم بعد از این همه تلاش به هدفتون رسیدید.Smile

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط saeedorage.)
تربیت مدرس من میرم پیش یکی استادام، یعنی بهشته!
آی تی هم به نظرم از تجارت بهتره!
استادای تربیت مدرس هم بسیار قوی هستن!
شما اصلا یه بار برو دانشگاه تربیت مدرس، همونجا آنلاین اینو انتخاب می کنی! Smile Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , shamim_s , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۳۱ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close