زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوه شبکه دکتر خوانساری (دانشگاه تهران - پاییز ۹۲) بر اساس کتاب کروس و راس

ارسال: #۱۶
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
فصل۵ واسلایدها دان نمیییییییییییشن

به مصلحتم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط infinity31.)
فصل پنجم چک شد مشکلی نداشت. :-؟؟

دوستان اسلاید ها در اینترنت موجودن. خودتون راحت می تونید پیدا کنید.
لینکی که من فرستادم لینک اصلی کتابه که باید از سایدبار سمت چپ برید تو قسمت پاورپوینت ها دانلود کنید.

در پاسخ NTZ هم از ۶ سوال شبکه ۳ تا نزدم و ۳ تا صحیح زدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , neda_Network
ارسال: #۱۸
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ
خیلی ممنونم
ارسال: #۱۹
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: جزوه شبکه دکتر خوانساری (دانشگاه تهران - پاییز ۹۲) بر اساس کتاب کروس و راس
سلام ممنون از لطفتون
فصل اول رو که دانلود کردم باز نمیشه پیغام خطا میده لطفا مشکلشو رو برطرف کنید ...
سپاسگزارم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ
دوستان اگر پیغام خطایی در هر مرحله می بینید لطفا بگید چه خطایی ومتنش رو اینجا پیست کنید که من مجبور نشم هربار که دوستی میگه مشکلی وجود داره برم چک کنم و دانلود کنم. شاید مشکل با دونستن پیغام خطا حل بشه. چندین بار دوستان گفتن که مشکل هست در حالی که مشکلی نبوده.

mhtt عزیز لطفا بگید مشکل چی هست. من دانلود کردم و باز کردم و با خطایی مواجه نشدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۲۱
۲۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ
خواهش میکنم قسمت لایه فیزیکی رو اپلود کنید
ممنون به خاطر لطفتونHeart
ارسال: #۲۲
۰۴ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
RE: جزوه شبکه دکتر خوانساری
(۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ ب.ظ)melika_6162 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم قسمت لایه فیزیکی رو اپلود کنید
ممنون به خاطر لطفتونHeart

عزیزم قسمت لایه فیزیکی در لایه بندی tcp/ip دیگه یه لایه جدا نیست و در همون datalink (لینک آخر) گنجانده شده. البته کتاب راس مثل کتاب تنن باوم خیلی لایه فیزیکی رو توضیح نداده.
ارسال: #۲۳
۲۳ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
از اونجایی که دو نفر ازم جزوه شبکه دکتر خوانساری رو خواسته بودن و جاهای دیگه هم دیدم که بچه ها دنبالشن، جزوه خودم که سر کلاس دکتر خوانساری نوشته بودم، لینکشو می ذارم.
دکتر خیلی خیلی تند درس می دادن و ببخشید اگه بعضی جاها مفهوم نیست چی نوشتم! بعضی جاها هم شماره زدم کنار نوشته ها توی پرانتز که این شماره اسلایدهای ویرایش سوم کتاب هست. اسلایدای کتاب راس و کروس رو می تونید راحت توی اینترنت پیدا کنید.

این عکس ها رو هم برای نمونه میذارم که اگه از کیفیت خوشتون نیومد کلا دانلود نکنین Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک فایل ها که بر اساس فصل کتاب راس و کروس جدا شدن. ( داره آپلود میشه یکی یکی اضافه میکنم)

فصل اول:

فصل دوم:

فصل سوم:

فصل چهارم:

فصل پنجم:

اینم از لینک اسلاید ها:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۸۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۷,۶۵۶ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۵۹۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۸۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۵۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۹۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۷۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close