زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ما هم دل داریم! یکی به منه بیچاره هم کمک کنه !!

ارسال: #۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)computerman نوشته شده توسط:  ای بابا
اراک داغونه کاشان داغونه کرمانشاه داغونه
من برم خونه یخ حوض بشکنم و مس بسابم و کهنه بچه بشورم فک کنم عاقلانه تر باشه...
خانم هم هستین نمیشه فرستادتون سربازی؟!! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerman , maryam.raz
ارسال: #۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  خانم هم هستین نمیشه فرستادتون سربازی؟!! Big Grin
اره به خدا
لااقل شما میرین سربازی یه fun ای هم میشه براتون
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط r3za.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون، روزانه اراک رو بعد از شبانه کاشان بزنیم؟
اگر شهریه براتون سنگین هست به نظرم فقط روزانه کاشان رو به اراک اولویت بدید,ولی اگر شهریه براتون مهم نیست فکر میکنم شبانه کاشان انتخاب بهتری باشه.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerman
ارسال: #۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
RE: ما هم دل داریم! یکی به منه بیچاره هم کمک کنه !!
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون، روزانه اراک رو بعد از شبانه کاشان بزنیم؟
اگر شهریه براتون سنگین هست به نظرم فقط روزانه کاشان رو به اراک اولویت بدید,ولی اگر شهریه براتون مهم نیست فکر میکنم شبانه کاشان انتخاب بهتری باشه.
نه شهریه برام مهم نیست ولی یه ذره تردید دارم که شبانه کاشان رو بیارم..
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه شهریه برام مهم نیست ولی یه ذره تردید دارم که شبانه کاشان رو بیارم..
منم کلا تو همه انتخابام شک داشتم , ولی دلو زدم به دریا انتخاب رشته کردم تموم شد,روزانه اراک رو کلا نزدم چون اگر قبول شم سال دیگه نمیتونم شرکت کنم...دیگه ببینیم خدا چی میخواد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۸۱ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۷,۶۵۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۵۲۹ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۶۷۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Star بهترین منابع برای کنکور مهندسی فناوری اطلاعات. لطفا هر کسی می تونه کمک کنه sina72 ۲ ۲,۲۸۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BehnamBiBo
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۱۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close