زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۱۴ فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک

ارسال: #۱۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سیستم عاملو از حقیقت،تمام فصلهاشو خوندین؟؟؟اخه حجمش زیاده!!....ب ترتیب کتاب پیش میرفتین؟؟

سیستم عامل رو از همه فصل ها خوندم ، ولی فصل های مدیریت IO و مدیریت حافظه رو به صورت گذرا ازش رد شدم ، بقیه فصل ها همشون تقریبا به اندازه هم مهم هستن و تست ها به صورت پراکنده میاد . اما راجع به حجم این کتاب باید بگم که اگر میخواید نتیجه خوبی بگیرید بهتره باهاش کنار بیاین ، حجم این کتاب زیاده و الکی زیاد نیست و آقای حقیقت به زیبایی همه مطالبو بیان کردن ، دور اول رو حتما خط به خط بخونید ، دور بعدی تست بزنید ، تست های هر فصل کامل و جامع هست و همه مطالبو شامل میشه ، اگه دیدین که اون تست رو نمی تونید به راحتی جواب بدید به مطلب رجوع کنید و باز خط به خط بخونیدش ، همینطور که پیش میرید نیازتون به رجوع به مطالب تشریحی فصل کمتر میشه. بازم میگم که تستای این کتاب کامله

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  مدیریت رو چطور؟اونم کل کتابو خوندین؟؟باز به ترتیب کتاب پیش می رفتین؟؟
به جز فصل ۱ و ۲ که مقدمه و کلی گویی هست همه فصل ها رو خوندم ، دور اول که تو تابستون بود کل کتاب رو کلمه به کلمه خوندم، همون موقع هایلایت کردم و خیلی خیلی خلاصه شد ، دور های بعدی دیگه سریع میخوندمو رد میشدم
نکته ای که باید توجه داشته باشین در این کتاب نمودارهاست ، مهم ترین بخش های کتاب با نمودار بیان شدن و معمولا پاراگراف های کناریش همون رو تشریحی توضیح دادن و اکثر تست ها و نکات از اون قسمتاس
اما کجاهاش رو نباید بخونین ؟ اون قسمت هایی که در مورد کمپانی های مختلف مثال زده و گفته مثلا این کمپانی این کارو کرد تا به موفقیت رسید و ... رو اصلا نیاز نیست بخونید ؛ بالاش یه ضربدر قرمز بزنید دور بعدی وقتتون رو نگیره

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  شبکه حقیقت رو هم همه فصول رو خوندین؟
این کتاب به بخش بندیش به صورت لایه ای هست ، یعنی اول لایه فیزیکی و پیونده داده و ...
من لایه فیزیکی رو اصلا نخوندم علتش هم این بود که نمی تونستم یاد بگیرم، خواستم بخونم دیدم خیلی وقتمو میگیره ...
بقیه رو به یک صورت خوندم، میدونستم قرار نیست از شبکه نتیجه بگیرم ، همه مطالبشو بار اول بود میخوندم و خیلی غریب بود برام

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  مثلا تابستون از تیرماه شرو کردین که همه درسا رو یدور خوندین؟؟شما میگین تابستون فقط خوندینو تست نمیزدین،پس چجوری میفهمیدین چقد از بحثو یاد گرفتین ؟

از تیر شروع کردم ولی نه به صورت جدی ، از اواخر تیر بود در واقع ، آره فقط میخوندم و رد میشدم ، علت این کارم این بود که مهر که به صورت جدی میخونم مطالب برام تازگی نداشته باشن ، وقتی مطالبو میخونید و پیش میرید اصلا به عقب بر نگردید چون حتما مطالب رو قسمت عمده ایشو فراموش کردین ! بهتره فقط پیش برید تا کتاب تموم بشه، آخر تابستون فکر میکنید که با این همه مرور چرا هنوز هیچی بلد نیستین !!! و نمی تونین با تستای در حد کنکور کنار بیاین !!! نگران نباشید اصلا ،اما تاثیر این تابستون رو وقتی می فهمید که به صورت جدی از مهر شروع می کنید و به یادگیری شما سرعت خیلی خوبه میده .

ببخشید دیر جواب دادم ، من هم از نظر جسمی هم از نظر روحی ناخوش بودم، جسمی مسمووم شدم روحی هم کار صنعتی شریف عزیزه !
پرسش هاتون رو همون روز دیدم ، جواب ندادم ، گفتم اگر بخوام جواب بدم نباید سرسری باشه

امیدوارم مفید واقع شده باشه

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268 , ریحان , abji22 , shamim_70 , sahar salehi , Aurora. , Sector
ارسال: #۱۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۱۴ فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)safdariit نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  تبریک میگم هم استانی

ایشالا منم سال دیگه همین دورو وراس رتبم

سلام
امسال رتبه ت چند بوده؟

امسال قابل بیان کردن نمیباشد متاسفانه!

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سیستم عاملو از حقیقت،تمام فصلهاشو خوندین؟؟؟اخه حجمش زیاده!!....ب ترتیب کتاب پیش میرفتین؟؟

سیستم عامل رو از همه فصل ها خوندم ، ولی فصل های مدیریت IO و مدیریت حافظه رو به صورت گذرا ازش رد شدم ، بقیه فصل ها همشون تقریبا به اندازه هم مهم هستن و تست ها به صورت پراکنده میاد . اما راجع به حجم این کتاب باید بگم که اگر میخواید نتیجه خوبی بگیرید بهتره باهاش کنار بیاین ، حجم این کتاب زیاده و الکی زیاد نیست و آقای حقیقت به زیبایی همه مطالبو بیان کردن ، دور اول رو حتما خط به خط بخونید ، دور بعدی تست بزنید ، تست های هر فصل کامل و جامع هست و همه مطالبو شامل میشه ، اگه دیدین که اون تست رو نمی تونید به راحتی جواب بدید به مطلب رجوع کنید و باز خط به خط بخونیدش ، همینطور که پیش میرید نیازتون به رجوع به مطالب تشریحی فصل کمتر میشه. بازم میگم که تستای این کتاب کامله

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  مدیریت رو چطور؟اونم کل کتابو خوندین؟؟باز به ترتیب کتاب پیش می رفتین؟؟
به جز فصل ۱ و ۲ که مقدمه و کلی گویی هست همه فصل ها رو خوندم ، دور اول که تو تابستون بود کل کتاب رو کلمه به کلمه خوندم، همون موقع هایلایت کردم و خیلی خیلی خلاصه شد ، دور های بعدی دیگه سریع میخوندمو رد میشدم
نکته ای که باید توجه داشته باشین در این کتاب نمودارهاست ، مهم ترین بخش های کتاب با نمودار بیان شدن و معمولا پاراگراف های کناریش همون رو تشریحی توضیح دادن و اکثر تست ها و نکات از اون قسمتاس
اما کجاهاش رو نباید بخونین ؟ اون قسمت هایی که در مورد کمپانی های مختلف مثال زده و گفته مثلا این کمپانی این کارو کرد تا به موفقیت رسید و ... رو اصلا نیاز نیست بخونید ؛ بالاش یه ضربدر قرمز بزنید دور بعدی وقتتون رو نگیره

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  شبکه حقیقت رو هم همه فصول رو خوندین؟
این کتاب به بخش بندیش به صورت لایه ای هست ، یعنی اول لایه فیزیکی و پیونده داده و ...
من لایه فیزیکی رو اصلا نخوندم علتش هم این بود که نمی تونستم یاد بگیرم، خواستم بخونم دیدم خیلی وقتمو میگیره ...
بقیه رو به یک صورت خوندم، میدونستم قرار نیست از شبکه نتیجه بگیرم ، همه مطالبشو بار اول بود میخوندم و خیلی غریب بود برام

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  مثلا تابستون از تیرماه شرو کردین که همه درسا رو یدور خوندین؟؟شما میگین تابستون فقط خوندینو تست نمیزدین،پس چجوری میفهمیدین چقد از بحثو یاد گرفتین ؟

از تیر شروع کردم ولی نه به صورت جدی ، از اواخر تیر بود در واقع ، آره فقط میخوندم و رد میشدم ، علت این کارم این بود که مهر که به صورت جدی میخونم مطالب برام تازگی نداشته باشن ، وقتی مطالبو میخونید و پیش میرید اصلا به عقب بر نگردید چون حتما مطالب رو قسمت عمده ایشو فراموش کردین ! بهتره فقط پیش برید تا کتاب تموم بشه، آخر تابستون فکر میکنید که با این همه مرور چرا هنوز هیچی بلد نیستین !!! و نمی تونین با تستای در حد کنکور کنار بیاین !!! نگران نباشید اصلا ،اما تاثیر این تابستون رو وقتی می فهمید که به صورت جدی از مهر شروع می کنید و به یادگیری شما سرعت خیلی خوبه میده .

ببخشید دیر جواب دادم ، من هم از نظر جسمی هم از نظر روحی ناخوش بودم، جسمی مسمووم شدم روحی هم کار صنعتی شریف عزیزه !
پرسش هاتون رو همون روز دیدم ، جواب ندادم ، گفتم اگر بخوام جواب بدم نباید سرسری باشه

دوست عزیزتشکر ویژه...لطف کردین ک جواب سوالامو با صبرو حوصله پاسخ دادین.

ایشالا که هرچی خیره براتون رقم بخوره.
بهتر باشید.

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992 , Sector
ارسال: #۱۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ
درود

ی سوال دیگه داشتم:
شما خلاصه نویسیم می کردین؟؟یا فقط نکات مهمو هایلایت میکردین؟؟(تو دور اول اینکار انجام بشه بهتره یا موقع مرورو تست زنی!)

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  درود
ی سوال دیگه داشتم:
شما خلاصه نویسیم می کردین؟؟یا فقط نکات مهمو هایلایت میکردین؟؟(تو دور اول اینکار انجام بشه بهتره یا موقع مرورو تست زنی!)
درود بر شما
فقط چند درسو تونستم خلاصه نویسی کنم اونم خیلی به کارم اومد ، همشو نتونستم انجام بدم ، اونم از تنبلی خودم بود ، نه اینکه به این کار اعتقاد نداشته باشم ، البته همه درس ها مث هم نیستن ، بعضیا با تست زدن(مثل سیستم عامل) شما خلاصه خونی میکنید
نه خیلی زود خلاصه نویسی کنید نه خیلی دیر ، اگر زود انجام بدید کیفیت خلاصه نویسیتون پایینه به این دلیل که از وزن مطالب خبر ندارین ، اضافه زیاد داره ، یا مباحث مهی هستن که ننوشیتن ، اگر خیلی دیر انجام بدین هم وقت نمیشه بخونیدشون و هم اینکه روزای آخر باید همه چی آماده باشه نه اینکه تاااازه بیاید خلاصه نویسی انجام بدید .
پیروز باشید.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , shamim_70 , abji22 , n268 , sahar salehi , Aurora.
ارسال: #۲۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ
تبریک دوست عزیز
کتاب مدیریت پارسه هم خوبه؟ یک مقدار حجمش زیاده ٢ تا کتاب هم هست ! شما تابستون کل مدیریت رو خوندید؟

Stop talking. Start walking
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سیستم عاملو از حقیقت،تمام فصلهاشو خوندین؟؟؟اخه حجمش زیاده!!....ب ترتیب کتاب پیش میرفتین؟؟

میشه جوابمو بدید

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز
کتاب مدیریت پارسه هم خوبه؟ یک مقدار حجمش زیاده ٢ تا کتاب هم هست ! شما تابستون کل مدیریت رو خوندید؟
خواهش میکنم
کتاب مدیریت پارسه رو نخوندم ، اما من که آزموناشو شرکت میکردم خیلی از مطالبش شبیه به کتاب مبانی مدیریت رابینز هست ، مبانی مدیریت رابینز رو بخونید بیشتر به نفعتونه ! کتاب نایابی هم نیست ، همه جا هست
آره ، دور اول خیلی مفصل خوندم واسه همین یکم زمان برد اما نه بیشتر از ۲ ماه ، تو همون تابستون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۲۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
شما تو ازمون های ازمایشیم رتبتون خوب بود! ؟

۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  شما تو ازمون های ازمایشیم رتبتون خوب بود! ؟
میانگین رتبه هام تو پارسه تقریبا ۴۰ بود ، بهترینش ۱۷ شدم و بدترینش هم حدود ۷۵ (اگه درست گفته باشم) باقی همون دور و بر ۴۰ بود.
به نظر من افراد قوی تو این آزمون شرکت میکنن و کسب رتبه تک رقمی نیاز به تلاش مضاعف داره ، من خیلی از جاها عقب میفتادم و رقابت دشوار تر میشد ولی همین باعث میشد من تلاشمو بیشتر کنم و تو آزمونای آخر رتبم بهتر شد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۲۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  شما تو ازمون های ازمایشیم رتبتون خوب بود! ؟
میانگین رتبه هام تو پارسه تقریبا ۴۰ بود ، بهترینش ۱۷ شدم و بدترینش هم حدود ۷۵ (اگه درست گفته باشم) باقی همون دور و بر ۴۰ بود.
به نظر من افراد قوی تو این آزمون شرکت میکنن و کسب رتبه تک رقمی نیاز به تلاش مضاعف داره ، من خیلی از جاها عقب میفتادم و رقابت دشوار تر میشد ولی همین باعث میشد من تلاشمو بیشتر کنم و تو آزمونای آخر رتبم بهتر شد.

من تو پارسه ۱۵ ، ۲۶ ، ۵۰ شدم ولی تو کنکور خراب کردم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , gholizadeh1992
ارسال: #۲۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  شما تو ازمون های ازمایشیم رتبتون خوب بود! ؟

ایشالا امسال جبران می کنی..

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
۰
۰
ارسال: #۲۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  من تو پارسه ۱۵ ، ۲۶ ، ۵۰ شدم ولی تو کنکور خراب کردم
رتبه خوبی آوردین که ! دو رقمی شدین و حتما روزانه تهران قبولید.

۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  

الان ۸۵ رتبه ی بدیه به نظرتون؟
رتبه تون خوبه منم تو پارسه رتبه ام خیلی بهتر میشد حتی ۲۱ هم شدم اما تو کنکور ...
بگذریم اینده رو بچسبید و حسرت گذشته رو نخورید

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ
برنامه پارسه زمان بندیش چجوریه؟
منابع امتحان های پارسه فقط کتاب های خود پارسه هست؟

مگه خدای او خدای من نیست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۸ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۶ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۸ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close