زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی ، پیام نور ، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟

نظرسنجی: کدوم یک از موارد زیر رو با ارزشتر میدونید
مجازی
پیام نور
غیر انتفاعی
آزاد
[نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۰۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: مجازی ، پیام نور ، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  من کسانی را میشناسم که وقتی برای هیئت علمی شدن رفتند به تهران نزد اساتید جناب میبدی در بدو ورود وقتی اسم دانشگاه اونها را سوال میکرد ومیگفتند پیام نور فلان شهرستان حتی اجازه نشستن را هم نمیداد

با سلام به دوستان از صحبت هایی که شده نهایت استفاده رو بردم و از دوستان ممنونم.منم خودم در پیام نور بودم و شرایط سخت بود و هر دانشگاهی به نسبت یه مزیت و یه بدی داره و قبول دارم فضا خیلی میتونه در پیشرفت شخص کمک باشه ولی همه دانشگاها در جا های مختلف کشور دارای سطوح متفاوتی هستند و این نشون میده که هنوز به یک نظام آموزشی عادلانه نرسیدیم (دانشگاه آزاد قزوین خیلی سرتر از آزاد همدان هستش و پیام نور تهران خیلی بهتر از آزاد همدان) این تفاوتیه که هست پس این بحث کاملا نسبیه و جواب قطعی نداره که پیام نور خوبه یا آزاد یا غیرانتفاعی و یا مجازی و بستگی به شرایط شخص هم داره ولی صحبت شما دوست عزیز من و بفکر برد که جناب میبدی و امثال ایشون واقعا به خودشون اجازه میدن که با شنیدن یک اسم یک خط بر تمام داشته های یک فرد بکشه اگه اینطور باشه جای تاسفه و افسوس.

در بدترین روزها امیدوار باش زیرا که زیباترین باران ها از سیاهترین ابرها می بارد. Idea
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , nikou , euruse , Sunshine Off , bahman2000
ارسال: #۴۷
۰۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۰۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)miaad نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  من کسانی را میشناسم که وقتی برای هیئت علمی شدن رفتند به تهران نزد اساتید جناب میبدی در بدو ورود وقتی اسم دانشگاه اونها را سوال میکرد ومیگفتند پیام نور فلان شهرستان حتی اجازه نشستن را هم نمیداد

با سلام به دوستان از صحبت هایی که شده نهایت استفاده رو بردم و از دوستان ممنونم.منم خودم در پیام نور بودم و شرایط سخت بود و هر دانشگاهی به نسبت یه مزیت و یه بدی داره و قبول دارم فضا خیلی میتونه در پیشرفت شخص کمک باشه ولی همه دانشگاها در جا های مختلف کشور دارای سطوح متفاوتی هستند و این نشون میده که هنوز به یک نظام آموزشی عادلانه نرسیدیم (دانشگاه آزاد قزوین خیلی سرتر از آزاد همدان هستش و پیام نور تهران خیلی بهتر از آزاد همدان) این تفاوتیه که هست پس این بحث کاملا نسبیه و جواب قطعی نداره که پیام نور خوبه یا آزاد یا غیرانتفاعی و یا مجازی و بستگی به شرایط شخص هم داره ولی صحبت شما دوست عزیز من و بفکر برد که جناب میبدی و امثال ایشون واقعا به خودشون اجازه میدن که با شنیدن یک اسم یک خط بر تمام داشته های یک فرد بکشه اگه اینطور باشه جای تاسفه و افسوس.
منم دقیقا موافقم وفقط درحالت کلی بیان کردم.چیزی که در رشته ما خیلی مهم هست اینه که بایدیک مهندس واقعی بودوبتوان با انواع زبانهای برنامه نویسی برنامه نوشت وبرای مقاطع بالا ایده های جدید داد در آن صورت از هر دانشگاهی هم که باشید مطمن باشید صاحب شغل می شوید.به هرحال همیشه نمیشه از یک بعدبه یک قضیه نگاه کرد.برای همه آرزوی موفقیت دارم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: miaad , Aurora
ارسال: #۴۸
۰۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
RE: مجازی‌، پیام نور‌، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
(۰۸ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)sajede نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من مجازی شیراز می خونم.کلاسا شامل صدای آنلاین استاد به همراه اسلایدها‌ی درس به صورت آنلاینه.سوالاتتون رو تایپ می کنید تو چت خود کلاس ،استاد می خونه و جواب می ده.کلاسا هم ضبط می شه و هر موقع خواستید می تونید به رکورد کلاس‌ها دسترسی داشته باشید.دو جلسه هم حضوری در شیراز برگزار می شه که اگه مایل بودید می تونید برید وگرنه همون مجازی شرکت کنید.پس از نظر یادگیری نگران نباشید.در مورد اساتیدشون ،هم خوب دارن هم بد.مثه همه جا ولی در کل اساتید خوب و با سواد و باتجربه رو میارن.اگه کارمندین یا هر جور دیگه ای مشغول هستین و نمی تونین وقت بزارین واسه کلاس رفتن بهترین گزینه اس واستون.ولی من خودم چون می خواستم همه وقتمو بزارم واسه خوندن و ادامه و....امسال دوباره کنکور شرکت کردم.

هزینه هر ترم ارشد مجازی اونجا چنده؟

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۱
۰
ارسال: #۴۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ب.ظ
مجازی ، پیام نور ، آزاد یا غیر انتفاعی؟؟
سلام به همه
من دانشجوی ارشد مجازی پیام نور تهران هستم
اولا کسی که میگه استادای پیام نور بدرد نمیخورن سخت در اشتباهه
چند تا از استادها را نام میبرم اگر یکم سرت توی درس باشه میشناسیشون
دکتر علی برومندنیا (مولف کتاب، دارای مقاله، و داور مقالات ISI )
دکتر احمد فراهی (دبیر همایش های (کنفرانس) داده کاوی در ایران، مولف کتاب و...)
دکتر کریم زادگان مقدم (مولف کتاب و...)
دکتر قربان نیا (داور کنفرانس های داخلی)
و بسیاری از اساتید بزرگ دیگر که باعث افتخار منه که شاگرد این عزیزان هستم.
در ضمن اینطوری که من شنیدم توی مصاحبه دکتری اساتید دولتی بدونند آزاد خوندی رد میکنن البته این تجربیات خود دانشجویان ارشد آزاد بوده.
در ضمن تلاش نمایید مقاله، کتاب و اختراع داشته باشید به همراه معدلی خوب

خدایا
چه دارد آنکه تو را ندارد و چه ندارد آنکه تو را دارد
Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۵۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)ali6766 نوشته شده توسط:  سلام به همه
من دانشجوی ارشد مجازی پیام نور تهران هستم
اولا کسی که میگه استادای پیام نور بدرد نمیخورن سخت در اشتباهه
چند تا از استادها را نام میبرم اگر یکم سرت توی درس باشه میشناسیشون
دکتر علی برومندنیا (مولف کتاب، دارای مقاله، و داور مقالات ISI )
دکتر احمد فراهی (دبیر همایش های (کنفرانس) داده کاوی در ایران، مولف کتاب و...)
دکتر کریم زادگان مقدم (مولف کتاب و...)
دکتر قربان نیا (داور کنفرانس های داخلی)
و بسیاری از اساتید بزرگ دیگر که باعث افتخار منه که شاگرد این عزیزان هستم.
در ضمن اینطوری که من شنیدم توی مصاحبه دکتری اساتید دولتی بدونند آزاد خوندی رد میکنن البته این تجربیات خود دانشجویان ارشد آزاد بوده.
در ضمن تلاش نمایید مقاله، کتاب و اختراع داشته باشید به همراه معدلی خوب
سلام ... ادامه تحصیل به شیوه الکترونیکی ارشد دانشگاه علم و صنعت چطوره ؟ (با ازمون ورودی اختصاصی دانشگاه)
واسه دکترا مشکلی پیش نمیاد ؟
آزاد بخونم یا الکترونیکی علم و صنعت ؟

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۳۷۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۸ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۲ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۱۸۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close