زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارزش داره برم شیراز؟؟؟

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
ارزش داره برم شیراز؟؟؟
دوستان ارزش داره برم شیراز یا صنعتی شیراز ارشد بخونم با بخونم سال دیگه؟؟

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sara_omd
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ
دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟
به نظر من تهران بمونید خیلی بهتره، شهرستان و خوابگاه دردسرای خودشو داره، تازه الزهرا هرچی نباشه یه دانشگاه پایتخته و مزیتهایی داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , sara_omd
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط Amoojan.)
به قول یه بنده خدایی ، دانشگاه تهران باشه ، کوفت باشه! Big Grin
جدای از هزینه که دانشگاه شهر دیگه داره حتی اگر روزانه باشه ، تنها زندگی کردن و دور از خانواده بودن سخته...
الزهرا بد هم نیست خوبه. بعد از علم و صنعت و تربیت مدرس و بهشتی بزاریدیش. راستی یه تاپیکی بود از چند سال پیش که مفصل درباره ترتیب دانشگاه ها بحث شده بود. اونو پیدا کنید بخونید اطلاعات خوبی داشت.
موفق باشید. Smile

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_omd , Mohammad-A , Good!
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان من کدام رو اولویت قرار بدم؟؟ من تهران هستم خودم و... شما بودید چکار میکردید؟؟؟

دقیقا حرف دل منو زدی این دقیقا مشکل منم هست اما من علاوه بر فردوسی بین صنعتی اصفهان و الزهرا هم موندم که کدوم رو اول بزنمHuh

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
بستگی به شرایط داره اگه میتونید اصفهان یا مشهد رفت و آمد کنید،معلومه که خیلی بهتره..ولی اگه شرایط رفت و امد ندارید الزهرا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Good!
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط Amoojan.)
از بچه های ارشد الزهرا توی مانشت پیدا کنید از اونا مشورت بگیرید بهتره...
راستی گرایشتون امنیته؟ برای اون دارید تحقیق میکنید؟

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , Good!
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
سلام... با تشکر از همه دوستانی که کمک میکنند دعاتون میکنم به خدا....

من چطوری میتونم در رابطه با سظح علمی الزهرا اطلاعات کسب کنم؟؟؟؟ البته جز انتخاب های آخر تهران من هست

ولی خب... خیلی از رتبه های خوب امسال دوران کارشناسی در الزهرا بودن و ضمن اینکه هیت علمی خوبی هم داره...

۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
مشکل دانشگاه فردوسی اینه که امسال اولین سالیه که شبکه آورده و معلوم نیست سطح عملی شون در چه حد باشه.
تنها اساتیدی که دارن دکتر یغمایی و دکتر حسینی سنو هستن فکر میکنم.
من خودم کارشناسی فردوسی بودم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Asemaneabi , Good!
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
کدوم سطح علمی؟
آیا در ارشد استاد میاد به شما کمک میکنه؟ درس میده؟ جزوه میگه؟
شما اگر برید شهرستان بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید، نگران سطح علمی هستید برید از دانشجوهای دانشگاه شریف و امیرکبیر بپرسید درباره چه مسائلی دارن کار میکنن، خیلی از بچه های اینجا از این دانشگاه ها هستن.

ارشد مثل لیسانس نیست که کلاس داشته باشید، استاد میاد یه تمرین میگه دو هفته بعدم ازتون میخواد.
از این اشتباه ها نکنید، هم خانواده تهرانن و دردسر اضافی رفت و آمد ندارید هم دانشگاه های مطرح کشور اونجان، برید بپرسید و تحقیق کنید،
ارشد همش در پایان نامه خلاصه میشه، برید از دانشجوهای شریف و امیرکبیر بپرسید، یه پایان نامه توی اون سطح بدید.
ضمن اونکه برای این تحقیقات فکر کنید که همش توی خوابگاه باشید و بخواین تمرکز کنید که پایان نامه بدید!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , sara_omd , Mohammad-A
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ
دوستان منم بین الزهرا و صنعتی اصفهان موندم با این تفاوت که من تهران نیستم اراکم در هر صورت خابگاهی میشم.حالا کدوم رو انتخاب کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
من یکی از دوستام ک هوش میخونه خیلی راضیه .کلا الزهرا استادای خوبی داره امکاناتشم خوبه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Amoojan , Asemaneabi , Good!
ارسال: #۱۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  کدوم سطح علمی؟
آیا در ارشد استاد میاد به شما کمک میکنه؟ درس میده؟ جزوه میگه؟
شما اگر برید شهرستان بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید، نگران سطح علمی هستید برید از دانشجوهای دانشگاه شریف و امیرکبیر بپرسید درباره چه مسائلی دارن کار میکنن، خیلی از بچه های اینجا از این دانشگاه ها هستن.

ارشد مثل لیسانس نیست که کلاس داشته باشید، استاد میاد یه تمرین میگه دو هفته بعدم ازتون میخواد.
از این اشتباه ها نکنید، هم خانواده تهرانن و دردسر اضافی رفت و آمد ندارید هم دانشگاه های مطرح کشور اونجان، برید بپرسید و تحقیق کنید،
ارشد همش در پایان نامه خلاصه میشه، برید از دانشجوهای شریف و امیرکبیر بپرسید، یه پایان نامه توی اون سطح بدید.
ضمن اونکه برای این تحقیقات فکر کنید که همش توی خوابگاه باشید و بخواین تمرکز کنید که پایان نامه بدید!

یک دنیا تشکر از شما دوست عزیز راهنماییتون خیلی خیلی مفید بود... ممکنه بگید بین اصفهان-شیراز-همدان-صنعتی شیراز-بوعلی کدام رو اولویت قرار بدهم؟؟؟؟

۱
۱
ارسال: #۱۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط sadradin.)
دانشگاه محل زندگیت اونم تهران را ول نکنی بری مشهدا / از اون اشتباهات بزرگه ......... !! Angry
به نظرم بعد از تهران اصفهان را مد نظر داشته باشید .... Smile
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)fa.mo نوشته شده توسط:  مشکل دانشگاه فردوسی اینه که امسال اولین سالیه که شبکه آورده و معلوم نیست سطح عملی شون در چه حد باشه.
البته پارسال به صورت مجازی دانشجوی امنیت و شبکه گرفته بودند

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
چون تهرانی هستین اصفهان رو زودتر بزنید چون نزدیک تره شیراز هم از صنعتی شیراز قویتره

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۷۸۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۶۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close