تالار گفتمان مانشت
ارزش داره برم شیراز؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
ارزش داره برم شیراز؟؟؟ - Asemaneabi - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ

دوستان ارزش داره برم شیراز یا صنعتی شیراز ارشد بخونم با بخونم سال دیگه؟؟

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - MR_Sharbaf - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ

به نظر من تهران بمونید خیلی بهتره، شهرستان و خوابگاه دردسرای خودشو داره، تازه الزهرا هرچی نباشه یه دانشگاه پایتخته و مزیتهایی داره

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - Amoojan - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ

به قول یه بنده خدایی ، دانشگاه تهران باشه ، کوفت باشه! Big Grin
جدای از هزینه که دانشگاه شهر دیگه داره حتی اگر روزانه باشه ، تنها زندگی کردن و دور از خانواده بودن سخته...
الزهرا بد هم نیست خوبه. بعد از علم و صنعت و تربیت مدرس و بهشتی بزاریدیش. راستی یه تاپیکی بود از چند سال پیش که مفصل درباره ترتیب دانشگاه ها بحث شده بود. اونو پیدا کنید بخونید اطلاعات خوبی داشت.
موفق باشید. Smile

RE: دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - sara_omd - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان من کدام رو اولویت قرار بدم؟؟ من تهران هستم خودم و... شما بودید چکار میکردید؟؟؟

دقیقا حرف دل منو زدی این دقیقا مشکل منم هست اما من علاوه بر فردوسی بین صنعتی اصفهان و الزهرا هم موندم که کدوم رو اول بزنمHuh

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - npour - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ

بستگی به شرایط داره اگه میتونید اصفهان یا مشهد رفت و آمد کنید،معلومه که خیلی بهتره..ولی اگه شرایط رفت و امد ندارید الزهرا

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - Amoojan - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ

از بچه های ارشد الزهرا توی مانشت پیدا کنید از اونا مشورت بگیرید بهتره...
راستی گرایشتون امنیته؟ برای اون دارید تحقیق میکنید؟

RE: دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - Asemaneabi - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ

سلام... با تشکر از همه دوستانی که کمک میکنند دعاتون میکنم به خدا....

من چطوری میتونم در رابطه با سظح علمی الزهرا اطلاعات کسب کنم؟؟؟؟ البته جز انتخاب های آخر تهران من هست

ولی خب... خیلی از رتبه های خوب امسال دوران کارشناسی در الزهرا بودن و ضمن اینکه هیت علمی خوبی هم داره...

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - fa.mo - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ

مشکل دانشگاه فردوسی اینه که امسال اولین سالیه که شبکه آورده و معلوم نیست سطح عملی شون در چه حد باشه.
تنها اساتیدی که دارن دکتر یغمایی و دکتر حسینی سنو هستن فکر میکنم.
من خودم کارشناسی فردوسی بودم.

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - Brueder - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ

کدوم سطح علمی؟
آیا در ارشد استاد میاد به شما کمک میکنه؟ درس میده؟ جزوه میگه؟
شما اگر برید شهرستان بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید، نگران سطح علمی هستید برید از دانشجوهای دانشگاه شریف و امیرکبیر بپرسید درباره چه مسائلی دارن کار میکنن، خیلی از بچه های اینجا از این دانشگاه ها هستن.

ارشد مثل لیسانس نیست که کلاس داشته باشید، استاد میاد یه تمرین میگه دو هفته بعدم ازتون میخواد.
از این اشتباه ها نکنید، هم خانواده تهرانن و دردسر اضافی رفت و آمد ندارید هم دانشگاه های مطرح کشور اونجان، برید بپرسید و تحقیق کنید،
ارشد همش در پایان نامه خلاصه میشه، برید از دانشجوهای شریف و امیرکبیر بپرسید، یه پایان نامه توی اون سطح بدید.
ضمن اونکه برای این تحقیقات فکر کنید که همش توی خوابگاه باشید و بخواین تمرکز کنید که پایان نامه بدید!

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - mahshidq - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ

دوستان منم بین الزهرا و صنعتی اصفهان موندم با این تفاوت که من تهران نیستم اراکم در هر صورت خابگاهی میشم.حالا کدوم رو انتخاب کنم؟

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - nlp@2015 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ

من یکی از دوستام ک هوش میخونه خیلی راضیه .کلا الزهرا استادای خوبی داره امکاناتشم خوبه.

RE: دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - Asemaneabi - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  کدوم سطح علمی؟
آیا در ارشد استاد میاد به شما کمک میکنه؟ درس میده؟ جزوه میگه؟
شما اگر برید شهرستان بزرگترین اشتباه زندگیتون رو کردید، نگران سطح علمی هستید برید از دانشجوهای دانشگاه شریف و امیرکبیر بپرسید درباره چه مسائلی دارن کار میکنن، خیلی از بچه های اینجا از این دانشگاه ها هستن.

ارشد مثل لیسانس نیست که کلاس داشته باشید، استاد میاد یه تمرین میگه دو هفته بعدم ازتون میخواد.
از این اشتباه ها نکنید، هم خانواده تهرانن و دردسر اضافی رفت و آمد ندارید هم دانشگاه های مطرح کشور اونجان، برید بپرسید و تحقیق کنید،
ارشد همش در پایان نامه خلاصه میشه، برید از دانشجوهای شریف و امیرکبیر بپرسید، یه پایان نامه توی اون سطح بدید.
ضمن اونکه برای این تحقیقات فکر کنید که همش توی خوابگاه باشید و بخواین تمرکز کنید که پایان نامه بدید!

یک دنیا تشکر از شما دوست عزیز راهنماییتون خیلی خیلی مفید بود... ممکنه بگید بین اصفهان-شیراز-همدان-صنعتی شیراز-بوعلی کدام رو اولویت قرار بدهم؟؟؟؟

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - sadradin - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ب.ظ

دانشگاه محل زندگیت اونم تهران را ول نکنی بری مشهدا / از اون اشتباهات بزرگه ......... !! Angry
به نظرم بعد از تهران اصفهان را مد نظر داشته باشید .... Smile

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - tayebe68 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)fa.mo نوشته شده توسط:  مشکل دانشگاه فردوسی اینه که امسال اولین سالیه که شبکه آورده و معلوم نیست سطح عملی شون در چه حد باشه.
البته پارسال به صورت مجازی دانشجوی امنیت و شبکه گرفته بودند

دانشگاه الزهرا تهران یا فردوسی مشهد؟؟؟ - maryam.raz - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ

چون تهرانی هستین اصفهان رو زودتر بزنید چون نزدیک تره شیراز هم از صنعتی شیراز قویتره