زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۸۳ هوش چقدر شانس تو روزانه مشهد . شیراز و تبریز دارم؟؟؟؟

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
امسالم که هیچچی معلوم نیست . ولی من خوشبینانه حس میکنم دیگه نصف ادمای قبل من میرن معماری نرم و ای تی .
حداقل با همین جمعیت ۳۰ ۴۰ نفره مانشت.
روزانه شیراز و مشهد تا چه رتبه ای سالای گذشته دانشجو گرفته ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
RE: 383 هوش چقدر شانس تو روزانه مشهد . شیراز و تبریز دارم؟؟؟؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  امسالم که هیچچی معلوم نیست . ولی من خوشبینانه حس میکنم دیگه نصف ادمای قبل من میرن معماری نرم و ای تی .
حداقل با همین جمعیت ۳۰ ۴۰ نفره مانشت.
روزانه شیراز و مشهد تا چه رتبه ای سالای گذشته دانشجو گرفته ؟

نمیخوام نا امیدت کنم . ولی تعداد افرادی که امسال رتبه شون زیر ۳۸۳ شده و نمیرن هوش کمه چون ضریب تخصصی ۴ شده و اونایی که هوش رتبه آوردن تو گرایش های دیگه رتبه شون خوب نشده . مثلا من ۱۷۰ نرم شدم ولی هوش ۵۰۰ شدم. البته حتی اگه این رتبه رو پارسال می آوردی بازم فکر نمیکنم روزانه مشهد و شیراز رو می آوردی . یه نگاهی به این لیست پارسه که برای هوش پارساله بنداز . موفق باشی

فایل‌(های) پیوست شده
karnameye 92computer-site hampa-Hoosh.pdf
اندازه فایل: ۷۶/۰۹ KB
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
ببین من میدونم. توی همین مانشت از۳۰ نفری که هوش بهتر از من بودن ۱۵ نفر میرن رشته های دیگه . تعدادشون کم نیست . خلاصه بودن ادمایی که نرم افزار بودن یه دو تا سوال طراحی الگوریتم هم تو هوش زدن و رتبه اشون تو هر دو نزدیک به هم شده .
من اینو عمومیت دادم .
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
روزانه تبریز احتمالا بیاری ولی مشهد و شیراز رو عمرا روزانه بیاری(از جهت کم شدن همپوشانی میگم)
تو انتخاب هوش یونی های شهرستان خیلی دقت کنید و حال و هوای اساتید و دانشگاه و ... رو جویا شو و بعدش انتخاب کن.
موفق باشی
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  ببین من میدونم. توی همین مانشت از۳۰ نفری که هوش بهتر از من بودن ۱۵ نفر میرن رشته های دیگه . تعدادشون کم نیست . خلاصه بودن ادمایی که نرم افزار بودن یه دو تا سوال طراحی الگوریتم هم تو هوش زدن و رتبه اشون تو هر دو نزدیک به هم شده .
من اینو عمومیت دادم .

کسایی که رتبه شون تو هوش ونرم نزدیک شده خیلی کم هستن . چون باید مشترک رو بالا زده باشن . مثلا نفر اول هوش توی نرم ۵ شده . خوب این فرد میره هوش . ولی نکته اینجاست که افرادی که تو هوش رتبه خوب آوردن همه مشترک خوبی ندارن و تعداد کمی از اونا نرم هم زدن . من پیشنهادم اینه که از روی دفترچه سنجش بشمری ببینی کلا چند تا روزانه و شبانه تو دانشگاههای مختلف داره و بعد با رتبه خودت مقایسه کنی . این وسط در خوش بینانه ترین حالت من فکر میکنم حد اکثر ۵۰ نفر با رتبه کمتر از شما نمیرن هوش حالا با این حساب ببین کجا ها رو میاری و با دقت بیشتری انتخاب رشته کن . امیدوارم جای خوبی قبول بشی
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ
salam bache ha man 392 hush avordam vali aslan omidi nadarm .darsadamam kamtar az unyeean ke khodam hesab kardam mishe begin koja ghabul misham va aslan shabane ruzane ghabul misham?gheyreentefayee nemikham .khahesh mikonam komak koninSad(((
kheili daghunam
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  روزانه تبریز احتمالا بیاری ولی مشهد و شیراز رو عمرا روزانه بیاری(از جهت کم شدن همپوشانی میگم)
تو انتخاب هوش یونی های شهرستان خیلی دقت کنید و حال و هوای اساتید و دانشگاه و ... رو جویا شو و بعدش انتخاب کن.
موفق باشی

مرسی . من شهرستانای دیگه رو نمیزنم . یه سال دیگه میشینم .
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ
بچه ها من ۳۹۲ کجا قبول می شم.تازه اومدم مانشت بلد نیستم سوالمو کجابنویسم .خیلی ناراحتم می شه کمکم کنید.ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  salam bache ha man 392 hush avordam vali aslan omidi nadarm .darsadamam kamtar az unyeean ke khodam hesab kardam mishe begin koja ghabul misham va aslan shabane ruzane ghabul misham?gheyreentefayee nemikham .khahesh mikonam komak koninSad(((
kheili daghunam

سلام - از این رتبه تقریبا ۴۰ یا ۵۰ تا کم کن به خاطر هم پوشانی . بعد از روی دفترچه سنجش تعداد کل روزانه و شبانه ها رو به ترتیب شهر حساب کن . بعد این تعداد رو با رتبه خودت (البته رتبه منهای ۵۰) مقایسه کن یه تقریب نزدیک از واقعیت به دست میاری. برات آرزوی موفقیت دارم . فایل قبولی های پارسال هوش هم برات گذاشتم.

فایل‌(های) پیوست شده
karnameye 92computer-Hoosh.pdf
اندازه فایل: ۷۶/۰۹ KB
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
salam mamnun ba in vaz ghabul nemishamSad ruzane shbane 306 ta barmidare hushSad
bazam mamnun
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  salam bache ha man 392 hush avordam vali aslan omidi nadarm .darsadamam kamtar az unyeean ke khodam hesab kardam mishe begin koja ghabul misham va aslan shabane ruzane ghabul misham?gheyreentefayee nemikham .khahesh mikonam komak koninSad(((
kheili daghunam

سلام - از این رتبه تقریبا ۴۰ یا ۵۰ تا کم کن به خاطر هم پوشانی . بعد از روی دفترچه سنجش تعداد کل روزانه و شبانه ها رو به ترتیب شهر حساب کن . بعد این تعداد رو با رتبه خودت (البته رتبه منهای ۵۰) مقایسه کن یه تقریب نزدیک از واقعیت به دست میاری. برات آرزوی موفقیت دارم . فایل قبولی های پارسال هوش هم برات گذاشتم.

۵۰ نفر بیشتر میشه بابا. تو همین مانشت الان برو کارنامه های رو بشمر . ۱۰-۱۵ نفر پیدا میکنی که معماری یا نرم میرن و هوش خالی میمونه .
حاال ای تی هم هستن چون هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم داره همپوشانی ای تی رو هم باید با مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی در نظر بگیریم .
فقط جامعه مانشت نیست ..... ولی ازینجا میشه تعمیم داد.
من خودمو امیدوار نمیکنم. چون به قول بچه ها اگه پارسال هم بود من با این رتبه روزانه قبول نمیشدم.
ولی فکر میکنم زیاد داریم رو این قضیه جو میدیم هممون. هیچ کی نمیدونه چی میشه. به روال عادی انتخاب رشته کنیم ببینیم چی میشه .
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ
از خدا رتبه خوب خواستم که بتونم برم ارشد .رتبم بدنشد ولی جایی نتونستم قبول شم .حکمت خدا است حتما:|
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  salam bache ha man 392 hush avordam vali aslan omidi nadarm .darsadamam kamtar az unyeean ke khodam hesab kardam mishe begin koja ghabul misham va aslan shabane ruzane ghabul misham?gheyreentefayee nemikham .khahesh mikonam komak koninSad(((
kheili daghunam

۵۰ نفر بیشتر میشه بابا. تو همین مانشت الان برو کارنامه های رو بشمر . ۱۰-۱۵ نفر پیدا میکنی که معماری یا نرم میرن و هوش خالی میمونه .
حاال ای تی هم هستن چون هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم داره همپوشانی ای تی رو هم باید با مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی در نظر بگیریم .
فقط جامعه مانشت نیست ..... ولی ازینجا میشه تعمیم داد.
من خودمو امیدوار نمیکنم. چون به قول بچه ها اگه پارسال هم بود من با این رتبه روزانه قبول نمیشدم.
ولی فکر میکنم زیاد داریم رو این قضیه جو میدیم هممون. هیچ کی نمیدونه چی میشه. به روال عادی انتخاب رشته کنیم ببینیم چی میشه .

به نظر شما با ۱۹۰ معماری می تونم تبریز قبول شم...بقیه شهرا مثل اصفهان و شیراز خیلیی دوره واسم....تهران شبانش هیچ امیدی نیست؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
kheili daghunam

سلام منظورت اینه که به رتبه فعلی خودمون ۵۰ تا اضافه کنیم و ببینیم پارسال با رتبه ای که حساب کردیم چی قبول شدن؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  
kheili daghunam

سلام منظورت اینه که به رتبه فعلی خودمون ۵۰ تا اضافه کنیم و ببینیم پارسال با رتبه ای که حساب کردیم چی قبول شدن؟

خیر منظورم اینه که تقریبا ۵۰ تا کم کنی از رتبه اونم برای رتبه ۳۸۳ و گرنه رتبه های پایین تر مثل ۱۵۰ باید ۲۰ یا ۲۵ تا کم کنن تا به واقیت نزدیک تر باشه . بعد از این که کم کردی رتبه رو با تعداد ظرفیتی که توی دفترچه امسال هست مقایسه کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۳۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۴۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۴۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۱۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۸۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۹۶۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۷,۹۷۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۵۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close