زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام میشه ب من کمک کنید من رتبم ۲۸۵ توی گرایش تجارت و مهندسی فناوری اطلاعات و ۴۰۶ هوش

ارسال: #۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سلام میشه ب من کمک کنید من رتبم ۲۸۵ توی گرایش تجارت و مهندسی فناوری اطلاعات و ۴۰۶ هوش
سلام من کجا قبول می شم با ۳۹۲ Sad
روزانه شبانه فرقی نداره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
RE: سلام میشه ب من کمک کنید من رتبم ۲۸۵ توی گرایش تجارت و مهندسی فناوری اطلاعات و ۴۰۶ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام من کجا قبول می شم با ۳۹۲ Sad
روزانه شبانه فرقی نداره

به نظرم اگه شانس بیارید شبانه شهرستان!
وگرنه مجازی،غیرانتفاعی و...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط نازین.)
ممنون ۳۹۲ هوشSad؟

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام من کجا قبول می شم با ۳۹۲ Sad
روزانه شبانه فرقی نداره

سلام ۳۹۲ هوش؟Sad(((((((((
هوش هستم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
RE: سلام میشه ب من کمک کنید من رتبم ۲۸۵ توی گرایش تجارت و مهندسی فناوری اطلاعات و ۴۰۶ هوش
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  ممنون ۳۹۲ هوشSad؟

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام من کجا قبول می شم با ۳۹۲ Sad
روزانه شبانه فرقی نداره

سلام ۳۹۲ هوش؟Sad(((((((((
هوش هستم

شرمنده هوش نمیدونم!
واسه آی تی گفتم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام من کجا قبول می شم با ۳۹۲ Sad
روزانه شبانه فرقی نداره

تبریز روزانه قبول میشی فکر کنم...یزد و شاهرود و اینام حتما قبولی.مگه تو دانشجوی ارشد تبریزنیستی خودتExclamation
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
بدی اموزش محور چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  
روزانه شبانه فرقی نداره

تبریز روزانه قبول میشی فکر کنم...یزد و شاهرود و اینام حتما قبولی.مگه تو دانشجوی ارشد تبریزنیستی خودتExclamation

ممنون .نه کارشناسی تبریزم.اونو نوشتم خدا به دلش خوش بیاد قبول شمSmile)
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ
bacheha tehran vahed ghom to madrak mikhore vahed ghom ?kasi daghigh midone?
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  
روزانه شبانه فرقی نداره

ممنون .نه کارشناسی تبریزم.اونو نوشتم خدا به دلش خوش بیاد قبول شمSmile)

Azizam injori k man az parsal didam yazd tabriz ina miari
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  به نظرتون من که رتبه ام ۱۶۷تجارت و آی تی هستم امکانش هست روزانه شیراز قبول بشم؟
شاهد چی؟
شما رتبتون ۷ تا از من بیشتر شده Big Grin
چرا شبانه تهران نمیزنید؟؟؟
شیراز تازه گرایش آیتی رو آورده و زیاد جالب نیست. شبانه تهران ارزشش بیشتره، در نظر بگیرید شما فقط دو ترم تهرانید، بقیش برا پایان نامه هست. به نظر من اشتباه نکنید و برید شبانه تهران، حالا هر جاش شده. در ضمن اگر هم مشکل مالی دارید میتونید با وامی که میگیرید مشکلتون رو حل کنید. من پرسیدم از بچه های تهرون، گفتم وامی که میدن تقریبا با پول شهریه یکی هست. شاید قسمت شد با هم همکلاس شدیم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
۷۶۰ شبکه کجا چی ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۳۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۱۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۳۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۷۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۳۲ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close