زمان کنونی: ۰۸ تیر ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۱۰۸۲ آی تی - راهنمایی انتخاب دانشگاه و دو سوال بسیار مهم

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط delphiboy.)
رتبه ۱۰۸۲ آی تی - راهنمایی انتخاب دانشگاه و دو سوال بسیار مهم

سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!
۲- من سوالات مدیریت و معماری رو اصلاً نزدم (که کارنامه هم همین رو نشون میده) و بقیه مباحث هم در هر ۴ گرایش ضریب یکسان دارند. چطور میشه رتبه من در یک گرایش کمتر و در دیگری بیشتر باشه؟

لطف کنید راهنماییم کنید که کجا میتونم قبول بشم. بجز غیرانتفاعی و پیام نور.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط lord master.)
RE: رتبه ۱۰۸۲ آی تی - دو سوال بسیار مهم
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)delphiboy نوشته شده توسط:  سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در زبان کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!
۲- من سوالات مدیریت و معماری رو اصلاً نزدم (که کارنامه هم همین رو نشون میده) و بقیه مباحث هم در هر ۴ گرایش ضریب یکسان دارند. چطور میشه رتبه من در یک گرایش کمتر و در دیگری بیشتر باشه؟

دوست عزیز شما اون۲درس رو نزدى ولى دیگران که زدن مسلما توى گرایش۲,۳ باید رتبه بهترى بیارى چون معمارى اصولا سنگینه و کمتر مىزنن.ولى مدیریت راحتتره و بیشتر میزنن پس رتبه شما پایین. میاد
بنظر من طبق تجربه پارسال مجازى قبول میشین
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
رتبه ۱۰۸۲ آی تی - دو سوال بسیار مهم
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)delphiboy نوشته شده توسط:  سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در زبان کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!

دوست عزیز شما اون۲درس رو نزدى ولى دیگران که زدن مسلما توى گرایش۲,۳ باید رتبه بهترى بیارى چون معمارى اصولا سنگینه و کمتر مىزنن.ولى مدیریت راحتتره و بیشتر میزنن پس رتبه شما پایین. میاد
بنظر من طبق تجربه پارسال مجازى قبول میشین

ممنون از رفع ابهام. آیا مجازی خواجه نصیر قبول میشم؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
RE: رتبه ۱۰۸۲ آی تی - راهنمایی انتخاب دانشگاه و دو سوال بسیار مهم
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)delphiboy نوشته شده توسط:  سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!

به نظر من هم نتیجه غرعادیه ، من میانگینم ۲۵/۴۵ ، پارشال رتبه زیر ۲۰۰ اوردن ولی من رتبم شده ۳۹۲ ،
حالا من میخوام برای tofel بخونم ، شما از چه منبعی استفاده کردید ؟ چه مدت طول کشید ؟
کلاس رفتید؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۶۳۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۵۸۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۷۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۸۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۵۱۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۸۷۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۸۰۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۹۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۳۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۳,۹۸۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close