تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۰۸۲ آی تی - راهنمایی انتخاب دانشگاه و دو سوال بسیار مهم - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱۰۸۲ آی تی - راهنمایی انتخاب دانشگاه و دو سوال بسیار مهم - delphiboy - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

[attachment=15933]سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!
۲- من سوالات مدیریت و معماری رو اصلاً نزدم (که کارنامه هم همین رو نشون میده) و بقیه مباحث هم در هر ۴ گرایش ضریب یکسان دارند. چطور میشه رتبه من در یک گرایش کمتر و در دیگری بیشتر باشه؟

لطف کنید راهنماییم کنید که کجا میتونم قبول بشم. بجز غیرانتفاعی و پیام نور.

RE: رتبه ۱۰۸۲ آی تی - دو سوال بسیار مهم - lord master - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)delphiboy نوشته شده توسط:  سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در زبان کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!
۲- من سوالات مدیریت و معماری رو اصلاً نزدم (که کارنامه هم همین رو نشون میده) و بقیه مباحث هم در هر ۴ گرایش ضریب یکسان دارند. چطور میشه رتبه من در یک گرایش کمتر و در دیگری بیشتر باشه؟

دوست عزیز شما اون۲درس رو نزدى ولى دیگران که زدن مسلما توى گرایش۲,۳ باید رتبه بهترى بیارى چون معمارى اصولا سنگینه و کمتر مىزنن.ولى مدیریت راحتتره و بیشتر میزنن پس رتبه شما پایین. میاد
بنظر من طبق تجربه پارسال مجازى قبول میشین

رتبه ۱۰۸۲ آی تی - دو سوال بسیار مهم - delphiboy - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)delphiboy نوشته شده توسط:  سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در زبان کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!

دوست عزیز شما اون۲درس رو نزدى ولى دیگران که زدن مسلما توى گرایش۲,۳ باید رتبه بهترى بیارى چون معمارى اصولا سنگینه و کمتر مىزنن.ولى مدیریت راحتتره و بیشتر میزنن پس رتبه شما پایین. میاد
بنظر من طبق تجربه پارسال مجازى قبول میشین

ممنون از رفع ابهام. آیا مجازی خواجه نصیر قبول میشم؟

RE: رتبه ۱۰۸۲ آی تی - راهنمایی انتخاب دانشگاه و دو سوال بسیار مهم - mndn - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)delphiboy نوشته شده توسط:  سلام. برای اولین بار ارشد امتحان دادم و بدون درس خوندن نتیجه زیر حاصل شد. حالا دو سوال بسیار اساسی دارم:

۱- من که در امتحان IELTS از دو اسکیل Listening و Reading نمره ۹ دارم، چطور در کنکور باید ۶۴ درصد زبان رو زده باشم؟ تصور خود من ۹۰ درصد بود!

به نظر من هم نتیجه غرعادیه ، من میانگینم ۲۵/۴۵ ، پارشال رتبه زیر ۲۰۰ اوردن ولی من رتبم شده ۳۹۲ ،
حالا من میخوام برای tofel بخونم ، شما از چه منبعی استفاده کردید ؟ چه مدت طول کشید ؟
کلاس رفتید؟؟