زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه دانشگاه شاهد

ارسال: #۷۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
RE: مصاحبه دانشگاه شاهد
منم دعوت شدم برای آی تی شبانه. از دوستم که پارسال رفته بود سوال کردم گف سوالاش اینه که:
چادری هستی یا مانتویی یا هم چادر هم مانتو
روابط پسر دختر چطور باید باشه چه با چت ویا برای پرسیدن مطالب درسی. و...
حدود ۱۰۰ تا تسته درمورد اصول دین و فروع دین.
و ...
کیا آی تی هستن دیگه؟؟
منکه امیدی ندارم دوستمو رد کرده بودن :/

برای رسیدن به چیزی که تاکنون نداشته ای باید کسی شوی که تاکنون نبوده ای...
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ، توسط saeed24.)
مصاحبه دانشگاه شاهد
منم با ۲ تا از دوستام واسه مصاحبه قبول شدم، مصاحبه ما ۶ تیره. یکی از دوستام هم پارسال مصاحبه رد شد. میگفت باید با تیپ مثبت و بسیجی وار برین. پسرا با ته ریش، پیرن آستین بلند سفید رنگ، شلوار پارچه ای گشاد. دخترا هم تریپ فاطی کماندویی

دوستان چند تا سوال، میشه لطفا کسایی که اطلاع دارند جواب بدنو ممنون
۱: اگه بخوایم PHD واسه امریکا یا کانادا یا اروپا اقدام کنیم به مشکل بر نمیخوریم؟ (با فرض اینکه جزء قبول شدگان اصلی باشم)
۲: ایا واسشون مهمه که از اقوام درجه یک خارج از کشور باشند؟ (مثلا امریکا)
۳: آیا رتبه ارشد واسه قبولی نهایی تاثیرگذاره؟ (مثلا کسی که با رتبه ۵۰ بیاد واسه مصاحبه با کسی که رتبش ۲۰۰ است)
۴: سوالات مصاحبه شفاهی در چه مورده؟ (سوالات سیاسی و دینی هم میپرسند)
۵: بسیجی بودن یا نبودن هم تو انتخابشون تاثیرگذاره؟
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: akilis , fa_shinobi
ارسال: #۷۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
دانشگاه شاهد هم مثل بقیه دانشگاه هاست.از نظر اپلای گرفتن هیچ مشکلی وجود نداره و کاری هم به خارج از کشور نداره
تنها فرقش با دانشگاه های دیگه اینه که خانم ها باید چادر سرشون باشه و فکر نمی کنم برای آقایون پذیرش اونقدر سخت باشه.
فاطی کماندویی هم لقب مناسبی برای چادر نیست .شمایی که از الان طرز فکرتون در مورد حجاب اینه پس دانشگاه شاهد نیاین خیلی بهتره توجه کنین که با دادن این لقب به کل دانشجویان خانم این دانشگاه توهین میکنین!!!!!!!!!!
و اما مصاحبه:
مصاحبه کتبی و شفاهیه
مصاحبه کتبی ۱۰۰ سوال در مورد اعتقادات و چادر و آرایش و...
مصاحبه شفاهی هم مخصوص کسانیه که مصاحبه کتبیشون پذیرفته شده باشه و به سختی مصاحبه مالک اشتر نیست!!! بسیج ریش برای آقایون و حتی عضو خانواده شهدا بودن ملاکی برای مصاحبه نیست.
و اما کسانی که اصرار به قبولی دارند. یه مقدار تیپی که برای مصاحبه می زنین باید ساده تر از تیپیه که بعد از قبولی می زنین! که طبیعی هم هست.
خانم ها حتی امکان از چادر ساده استفاده کنن و بدون آرایش بیان
آقایون هم که شلوار پارچه ای و لباس آستین بلند(در طی تحصیل به آستین کوتاه و شلوار لی تبدیل میشه!!!! پس نگران نباشین)
در کل توصیه من اینه اگر واقعا به پوشش چادر و... اعتقاد ندارین نیاین چون خودتون طی این دو سال خسته میشین.
موفق باشین

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , 3369916381 , fa_shinobi
ارسال: #۷۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
در جامعه ای که همه ی ادمها دو روو شدن، اینکه بخاطر تحصیل یکم منعطف شدو ظاهرو اونجور که برای اون دانشگاه پسندیده س تغییر داد، ایرادی نداره، با کارشون کاملا مخالفم ولی اگر در این شرایط بودم کنار میومدم، همونطور که دبیرستان بخاطر مدرسه ی نمونه دولتی رفتن، چادر سر کردم، چادر واقعا مشکلی نداره، تنها مشکل سختیش با اون کیفو کتابا و وسط اون گرمای تابستونش بود

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  ، تنها مشکل سختیش با اون کیفو کتابا و وسط اون گرمای تابستونش بود
شما وسط تابستون مدرسه میرفتی Big Grin

اندکی صبر،سحر نزدیک است...
۲
۰
ارسال: #۸۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
دوستان حدودا تا چه رتبه ای برای مصاحبه شاهد قبول شده؟ ممنون
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  دوستان حدودا تا چه رتبه ای برای مصاحبه شاهد قبول شده؟ ممنون

سلام.
من رتبم ۴۰۵ ای تی و تجارته و به خاطر انتخاب ۲۱ که شاهد شبانه بود دعوت شدم.
بالاتر از رتبه ی منم هست ؟!!!

.
۰
۰
ارسال: #۸۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دانشگاه شاهد هم مثل بقیه دانشگاه هاست.از نظر اپلای گرفتن هیچ مشکلی وجود نداره و کاری هم به خارج از کشور نداره
تنها فرقش با دانشگاه های دیگه اینه که خانم ها باید چادر سرشون باشه و فکر نمی کنم برای آقایون پذیرش اونقدر سخت باشه.
فاطی کماندویی هم لقب مناسبی برای چادر نیست .شمایی که از الان طرز فکرتون در مورد حجاب اینه پس دانشگاه شاهد نیاین خیلی بهتره توجه کنین که با دادن این لقب به کل دانشجویان خانم این دانشگاه توهین میکنین!!!!!!!!!!
و اما مصاحبه:
مصاحبه کتبی و شفاهیه
مصاحبه کتبی ۱۰۰ سوال در مورد اعتقادات و چادر و آرایش و...
مصاحبه شفاهی هم مخصوص کسانیه که مصاحبه کتبیشون پذیرفته شده باشه و به سختی مصاحبه مالک اشتر نیست!!! بسیج ریش برای آقایون و حتی عضو خانواده شهدا بودن ملاکی برای مصاحبه نیست.
و اما کسانی که اصرار به قبولی دارند. یه مقدار تیپی که برای مصاحبه می زنین باید ساده تر از تیپیه که بعد از قبولی می زنین! که طبیعی هم هست.
خانم ها حتی امکان از چادر ساده استفاده کنن و بدون آرایش بیان
آقایون هم که شلوار پارچه ای و لباس آستین بلند(در طی تحصیل به آستین کوتاه و شلوار لی تبدیل میشه!!!! پس نگران نباشین)
در کل توصیه من اینه اگر واقعا به پوشش چادر و... اعتقاد ندارین نیاین چون خودتون طی این دو سال خسته میشین.
موفق باشین
ممنون بخاطر جوابتون، من قصد توهین به شما یا هیچ کس دیگه ای را نداشتم و اگه ناخواسته این کارو کردم ازتون عذر میخوام. منظورم از فاطی کماندویی تیپی است که مورد قبول و تایید مصاحبه کنندگان است نه چیز دیگه
۲
۱
ارسال: #۸۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
بچه ها با چه رتبه هایی شبانه و روزانه برای مصاحبه قبول شدین؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط sana2014.)
مصاحبه دانشگاه شاهد
بچه ها کسی هست برای مهندسی کامپیوتر دعوت شده باشه؟

من دیروز با یکی از بچه ها که دانشگاه شاهد برق می خونه حرف زدم نکته هایی که گفت رو می گم شاید بدرد کسی بخوره..
اولین چیزی که بهم گفت این بود اصلا محیطش بد نیس البته روز مصاحبه خیلی سخت می گیرن اما بیشتر به خاطر اینکه اگه سبک
فکری خیلی فرق داره خودتو لو بدی...
خودش گفت: من شلوار پوشیده بودم بهم گفت: اینجا نمی شه شلوار پوشیدا... منم گفتم رد شدم ولی خوب قبول شدم..
گفت بهتر چادر معمولی (بخصوص عربی سر نکنید) سرت کنی. بسکتم نپوشی
اینم گفت که محیط بعدش خیلی باز می شه... و گیر نمی دن سر این چیزا بهت..(البته چادر که اجباریه)
سوال شفاهی ها هم که یادش بود: یکی اینکه آخرین نماز جمعه ایی که رفتی کی بوده؟نماز جمعه رو چطور؟
و اینکه از کی چادر سر می کنی؟
سوال کتبی هاشو هم می گفت: یه سری روانشناسی بود؟( مثلا آیا کسل می شوید؟ هرگز گاهی همیشه یا از دیگران احساسیبا ترم؟
که خیلی آسون جواباش یه سری هم اینکه چادر و سوالای خیلی ساده مذهبی...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۸۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ
منم جمعه باید اونجا باشم ساعت ۱۶

Sent from my ST26i using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)sana2014 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی هست برای مهندسی کامپیوتر دعوت شده باشه؟

من دیروز با یکی از بچه ها که دانشگاه شاهد برق می خونه حرف زدم نکته هایی که گفت رو می گم شاید بدرد کسی بخوره..
اولین چیزی که بهم گفت این بود اصلا محیطش بد نیس البته روز مصاحبه خیلی سخت می گیرن اما بیشتر به خاطر اینکه اگه سبک
فکری خیلی فرق داره خودتو لو بدی...
خودش گفت: من شلوار پوشیده بودم بهم گفت: اینجا نمی شه شلوار پوشیدا... منم گفتم رد شدم ولی خوب قبول شدم..
گفت بهتر چادر معمولی (بخصوص عربی سر نکنید) سرت کنی. بسکتم نپوشی
اینم گفت که محیط بعدش خیلی باز می شه... و گیر نمی دن سر این چیزا بهت..(البته چادر که اجباریه)
سوال شفاهی ها هم که یادش بود: یکی اینکه آخرین نماز جمعه ایی که رفتی کی بوده؟نماز جمعه رو چطور؟
و اینکه از کی چادر سر می کنی؟
سوال کتبی هاشو هم می گفت: یه سری روانشناسی بود؟( مثلا آیا کسل می شوید؟ هرگز گاهی همیشه یا از دیگران احساسیبا ترم؟
که خیلی آسون جواباش یه سری هم اینکه چادر و سوالای خیلی ساده مذهبی...
اینارو من متوجه نشدمHuhBig Grin
شلوار جین منظورتون بود؟
بسکتم نپوشی یعنی چی؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh
ارسال: #۸۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
من که ۷و نیم صبح باید اونجا باشم. فکر کنم باید سه از خونه بزنم بیرونBig Grin
من یه چیزی رو خوب متوجه نشدم. اگه روزانه دانشگاهها قبول بشی و نری محروم میشی. حالا اگه تو مصاحبه روزانه این دانشگاهها رد بشی چی؟
البته من خودم برا شبانه دعوت شدم. هم مالک هم شاهد. ۲۹۰ شبکه. ۳۸۱ تجارت
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)saeed24 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
ممنون بخاطر جوابتون، من قصد توهین به شما یا هیچ کس دیگه ای را نداشتم و اگه ناخواسته این کارو کردم ازتون عذر میخوام. منظورم از فاطی کماندویی تیپی است که مورد قبول و تایید مصاحبه کنندگان است نه چیز دیگه

خواهش می کنم امیدوارم دانشگاه خوبی قبول شین

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱
۰
ارسال: #۹۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط sana2014.)
مصاحبه دانشگاه شاهد
ببخشید سریع نوشتم جا افتاده ...
بله شلوار لی
و بطور کلی کفش اسپرت

بطور کلی دوستم می گفت اتفاقا خیلی گیر لباس نیستن یا حتما باید چه مدلی بپوشی
اما خیلی خیلی مهمه که ثابت کنی خیلی به قوانین دانشگاه احترام می گذاری حتی اگه معتقد نباشی بهشون
راستی بچه ها یه سوال توی سوالهای سه گزینه اشو بوده شبیه اینکه:
دیدن عکس زنهای فامیل اشکالی ندارد
جوابش اینکه : موافقم تاحدی موافقم مخالفم
دخترا باید چی جواب بدن به این سوال؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۹ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۴۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۴۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۸۶۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۶۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۱۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close