زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست های مباحث آزمون آزاد (در کتاب هوش راهیان چاپ ۴ یا ۵)

ارسال:

pedram25teh پرسیده:

تست های مباحث آزمون آزاد (در کتاب هوش راهیان چاپ ۴ یا ۵)

سلام به دوستان
من از بچه های که کتاب هوش راهیان چاپ ۴ یا ۵ رو دارن یه خواهشی داشتم!
جواب های تست های تکمیلی۲ مربوط به شبکه های عصبی - فازی - پردازش تکاملی - خبره) تو کتب من که مال چاپ ۳ هست اکثرا غلطه
تو کتاب مقسمی یه چیز دیگه گفته
می خواستم از دوستانی که چاپ ۴ یا ۵ رو دارن خواهش کنم که یه چند تا سوال تو کتبشون نگاه کنن ببینن آیا تصحیح شده !!!
ممنون می شم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

مورتن پاسخ داده:

RE: تست های مباحث آزمون آزاد (در کتاب هوش راهیان چاپ ۴ یا ۵)

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
من از بچه های که کتاب هوش راهیان چاپ ۴ یا ۵ رو دارن یه خواهشی داشتم!
جواب های تست های تکمیلی۲ مربوط به شبکه های عصبی - فازی - پردازش تکاملی - خبره) تو کتب من که مال چاپ ۳ هست اکثرا غلطه
تو کتاب مقسمی یه چیز دیگه گفته
می خواستم از دوستانی که چاپ ۴ یا ۵ رو دارن خواهش کنم که یه چند تا سوال تو کتبشون نگاه کنن ببینن آیا تصحیح شده !!!
ممنون می شم

سلام. مباحث طرح شده در آزمونهای هوش مصنوعی آزاد یکی دوساله مثل سراسری شده.

۰
ارسال:

pedram25teh پاسخ داده:

RE: تست های مباحث آزمون آزاد (در کتاب هوش راهیان چاپ ۴ یا ۵)

من تا سال ۹۱ زدم اکثرش مال مباحث شبکه های عصبی - فازی - پردازش تکاملی - خبره بودن
فقط ۹۲ مثل دولتی بوده!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close