زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج)

ارسال: #۶۰۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ)keywan78 نوشته شده توسط:  رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در فردا دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج اولیه به صورت کارنامه و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان از نتایج آزمون خود مطلع شوند.

وی افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، می‌توانند با مطالعه دقیق فرم راهنمای انتخاب رشته که از فردا روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، از روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه برای انتخاب رشته اقدام کنند.

رییس سازمان سنجش با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز تا روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: داوطلبان در این مدت فرصت دارند نسبت به انتخاب و ثبت حداکثر ۱۰۰ کدرشته تحصیلی از میان کدرشته یا کدرشته‌های مجاز اقدام کنند.

خدایی افزود: از مجموع حدود ۹۵۰ هزار داوطلبت ثبت‌نام کننده در این آزمون حدود ۴۰۰ هزار نفر در اعلام نتیجه اولیه مجاز به انتخاب رشته شدند.

وی درباره زمان برگزاری آزمون‌های تشریحی و عملی رشته‌های خاص که نیاز به برگزاری این آزمون‌ها دارند، اظهار کرد: این آزمون‌ها در خرداد ماه برگزار می‌شود که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

رییس سازمان سنجش درباره ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳، گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون تاکنون حدود ۱۰۰ هزار نفر است.

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ با یک هفته تاخیر به دلیل شرایط نامساعد جوی در برخی استان‌ها با رقابت حدود ۹۵۰ هزار داوطلب در روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه برگزار شد.

طی این چند ماه بیکاری الافی فهمیدم که همه خبرگزاری ها از هم دیگه کپی میزنن...فقط یکی سریع کپی میزنه یکی یه هفته بعد...اگه متن این خبرا هم دقت کرده باشید همه کپ همن....یعنی اگه یه خبرگزاری هفته پیش یه متنیو منتشر کنه ... بعضیا امروز اون خبرو منعکس میکنن....Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۶۰۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  مارو باش بعضیارو باش...!!!!!!!!!!!!!!!!
داشتم قدم میزدم تا بادی به کلم بخوره..یهو یکی صدام کرد برگشتم دیدم از بچهای دبیرستانه ازونایی که درس میخوند اما کشش نداشت بنده خدا :-) حالا ازش پرسیدم چه میکنی ؟؟؟؟جوابی که داد کم نمونده بود اشک از چشام جاری بشه و بشینم تو پیاده رو زار زار گریه کنم...
سربازیو که معاف شد ...الانم ترم دوم ارشده در دانشگاه آزاد ...خدایا دمت گرم کم بدبختی داریم تو هم هی بزن تو سرمون....

حســــــــــــــــــــــود Big GrinBig Grin

از تو حرکت از خدا برکت..
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۶۰۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  مارو باش بعضیارو باش...!!!!!!!!!!!!!!!!
داشتم قدم میزدم تا بادی به کلم بخوره..یهو یکی صدام کرد برگشتم دیدم از بچهای دبیرستانه ازونایی که درس میخوند اما کشش نداشت بنده خدا :-) حالا ازش پرسیدم چه میکنی ؟؟؟؟جوابی که داد کم نمونده بود اشک از چشام جاری بشه و بشینم تو پیاده رو زار زار گریه کنم...
سربازیو که معاف شد ...الانم ترم دوم ارشده در دانشگاه آزاد ...خدایا دمت گرم کم بدبختی داریم تو هم هی بزن تو سرمون....

حســــــــــــــــــــــود Big GrinBig Grin

بحث حسادت نیست...دارم به این فکر میکنم تا من بخوام برم یه دانشگاه خوب و فارغ التحصیل بشم امثال این دوستم فوق گرفتنو معافیم که دارنو خلاصه یه چند سالی زدن جلو ازم !!!!
باید یه راهی پیدا کرد که جبران شه این چند سال...

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorlin , neda_Network
ارسال: #۶۰۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  بحث حسادت نیست...دارم به این فکر میکنم تا من بخوام برم یه دانشگاه خوب و فارغ التحصیل بشم امثال این دوستم فوق گرفتنو معافیم که دارنو خلاصه یه چند سالی زدن جلو ازم !!!!
باید یه راهی پیدا کرد که جبران شه این چند سال...
داداش من
شما قله ی اورست رو هم که فتح کنی، همیشه توی زندگیت عقبی. Big Grin
شما حالت خوش نیستا Big Grin اون یه آدم دیگست! به شما چه او چی شده یا نشده! Big Grin

AI برار اگه میدونستم انقد ناراحت میشدی نمیگفتم...حالا چرا اورست ؟
به اندازه همه انسانها راه است برای رسیدن به موفقیت ...والا بخدا...

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , neda_Network
ارسال: #۶۰۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  بچه ها میانگین درصد "تخصصی هوش" تقریبا چقده؟؟ با توجه به درصدای بچه ها؟؟
بالاترین درصد چقده؟؟

کسی نبود جواب منو بده؟؟ لطفاااا

دوستان مانشتی (گروه هوش مصنوعی )جهت شارژ شدن برای ادامه مباحث رفتن نهار میل بفراینننند...Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Riemann , مهرانگیز
ارسال: #۶۰۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من یکی از دوسام از الان داره واسه سال بعد میخونه!!!!

-------------------------------------------------------------------------------
دیشب رفتیم اینجا یه بستنی تووووووووپ زدیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چه عکس عاشقانه ایTongue

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , neda_Network , maryam.raz
ارسال: #۶۰۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط s.izadi.)
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج)
یاد حال روزهای پارسال افتادم، پارسال دقیقا همین موقع ها (به تاریخ و ساعت پاسخم دقت کنید)بود که فهمیدیم چیکار کردیم ارشد و اینا. در هر صورت، قبول دارم که ارشد در دانشگاه های معتبر خوندن می تونه فرصت ساز باشه تو زندگی بعضی از افراد ولی این رو اصلا قبول ندارم که اگر کسی رتبه خوبی کسب نکرد به معنای از دست رفتن فرصت های زندگیشه (جمله ام تا حدودی گیج کننده شد، خودم میدونم :دی) .

در هر صورت از صمیم قلبم آرزوی رتبه های ممتاز برای همه بچه هایی که زحمت کشیدن (و حتی اونایی که نکشیدن) رو دارم. هرگونه کمکی هم از دستم بر بیاد با کمال میل در خدمتم، چون واقعا مانشت و مانشتی ها تو موفقیت (اگه بشه اسمش رو گذاشت موفقیت) سهم داشتن و یه جور ادای دین هستش :دی

مفرح و مرفه باشید :-)

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , matt2007 , AI. , مهرانگیز , nasim** , saeed313 , nazanin2020 , neda_Network , tayebe68
ارسال: #۶۰۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  سلام.
۳ تا از تست های مشترک من رو درست کنید توی کارنامه. مچکرم Big GrinBig Grin
مگه شما آقای توکلی نبودین؟ Big Grin

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۶۰۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  چه عکس عاشقانه ایTongue
البته ۳ تا بودیم، منو گنجی و بحرینی

کل اون اطراف اومد تو ذهنمBig Grin

Ayyy ya ya ya
ارسال: #۶۱۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  هرگونه کمکی هم از دستم بر بیاد با کمال میل در خدمتم
ما نیازمند کمک مالی هستیم Big Grin
شماره حساب بدم ؟

از تو حرکت از خدا برکت..
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , sahar_rostami2 , s.izadi
ارسال: #۶۱۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
حالا همه درصداشون رو میدن رتبه میپرسن ، از فردا رتبه میدن دانشگاه میخوان !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ehsan_haqdoost , Golden68 , Riemann , مهرانگیز , Amoojan , neda_Network
ارسال: #۶۱۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ
حدس میزنم حداکثر تا ۲ ساعت دیگه نتایج می آد یعنی تا ۷۲۰۰ بشمار

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Riemann
ارسال: #۶۱۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط robert.)
آقا تورو خدا ...من که قراره فردا تیرباران بشم...لطف کنید یه نظر رو این درصد های من لطف کنید

زبان ۵۴

ریاضی ۳۱

مشترک ۱۱/۱۱

تخصصی معماری کامپیوتر ۲۹/۱۶

................................

این درصد ها چه رتبه ای میشه...؟؟؟

از استرس قلبم داره میاد تو دهنم...جرئت نمیکنم سایت سنجش اصلا طرفش برم...!!

یه سوال دیگه...کسی که تو ارشد آزاد ترازش میشه ۷۳۵۴ معمولا رتبه سراسری اش چجوری باید بشه..؟؟
ارسال: #۶۱۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)robert نوشته شده توسط:  آقا تورو خدا ...من که قراره فردا تیرباران بشم...لطف کنید یه نظر رو این درصد های من لطف کنید

زبان ۵۴

ریاضی ۳۱

مشترک ۱۱/۱۱

تخصصی معماری کامپیوتر ۲۹/۱۶
بازم خدارو شکر که الحمد و لله وگرنه والا بخدا

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  حدس میزنم حداکثر تا ۲ ساعت دیگه نتایج می آد یعنی تا ۷۲۰۰ بشمار
بازم خدارو شکر که الحمد و لله وگرنه والا بخدا

---------------------------------------------------------------
عاقا برید اینجا
شعرای منم لایک کنید
اینم از جواب ما...!!
کسی روانپزشک خوب سراغ داره...؟؟!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI. , neda_Network
ارسال: #۶۱۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ)mahsarad نوشته شده توسط:  

اینم آخرین خبر[/undefined]

کشتن مارو با این نتایجشون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۰۵۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۹۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۷۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۸۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close