زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم.

ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سلامم. خوبین دوستان گل مانشتی؟؟؟
دوستان دانشگاه آزادی یک سوال بسیار مهم:
آیا امکان این هست اسم استاد راهنما را در مقالات استخراجی از پایان نامه ننویسیم؟؟؟
آیا استاد راهنما باید فرمی را امضا کند که در صورت نبود نامش در مقاله از امضا نمودن خودداری نماید؟؟؟

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
ببینید اول از همه هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ آکادمیک اگر استاد راهنما شما رو کمک کرده و با شما همکاری داشته، مشکل داره این قضیه.
دوم اینکه برای دفاع، داشتن مقاله به کسب نمره بهتر در تز ارشدتون کمک میکنه و برای اینکه بگید من این پیپرو دادم باید اسم استاد راهنما هم باشه دیگه!.
در ضمن این مسائل اونقدرها هم مهم نیست! شما هم احتمالا بخاطر اینکه تازه شروع به مقاله دادن کردین روی این مسائل حساس نیست. بلکه اگر شما بتونید اسم فرد دیگه ای توی پیپرتون(حتی بالاتر از اسم خودتون) درون پیپر اضافه کنید به شرطی که به کیفیت کارتون منتهی بشه بسیار مفید تر از اینه که یه کار پایین تر(از لحاظ کیفی) به تنهایی ارائه بدید...
حالا درست هست که کار گروهی اینجا معنا نداره اما اونور، اینکه شما تحت عنوان یک تیم چندین مقاله داده باشید علاوه براینکه نکته منفی(به دلیل زیاد بودن نویسندگان) به حساب نمیاد؛ بلکه نکته مثبت هست از این لحاظ که نشون میده شما قابلیت کار تحقیقاتی به صورت گروهی رو دارا هستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam... , AmiriManesh
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
خیلی ممنون بابت راهنمایی تون
ولی استاد راهنمای من هیچ کمکی نکرده نه در تزم نه در مقاله... اصلا و ابدا....
منم علاقه ای به نوشتن اسم ایشون ندارم... چون تمام کارها را بدون راهنمایی انجام دادم....
احساس بدی دارممممم
حالا واقعا برایم سواله اگه اسم ایشون رو ننویسم ایشون هم یه امضا نمیکنه فرم های مربوط به مقاله رو...
اصلا فرمی هست که بخواد امضا کنه؟

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
ممنون بابت راهنمایی تون
فقط این فرم رو باید امضا کنن:؟
فرم تعیین ارزش مقاله و نمره نهایی پایان‌نامه کارشناسی ارشد

ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ
ببینید کلا توی دانشگاه ما که قانونه که مسئول مکاتبات مقاله های مستخرج از پایان نامه باید استاد راهنما باشه. حالا نمیدونم دانشگاههای دیگه هم اینجور هست یا نه... ولی فک کنم قانون سراسری باشه.
بله میتونه شما رو اذیت کنه! حتی مورد دیده شده که استاد ژورنال مقصد دانشجو رو پیدا کرده و به مدیر مسئول اونجا گفته که سرقت علمی انجام داده طرف!!! بعد هم کلی کش و قوس پیدا کرده که حتی ژورنال در نهایت اون پیپر رو میخواستن Plagiarism اعلام کنن و کلی حرف و حدیث... تا آخرش دانشجو میافته به التماس و از این حرفا. ولی این قضیه نادری بود که واقعا برای کل ایرانیا بد بود و میتونه باعث ایجاد دید بد این دست ژورنالها به ایرانیا بشه.
فقط یه نکته: اگه میخوای خودت تنهایی باز پیپر رو بدی. هیچی نگو اصلا که اینکارو کردم و بعد از دفاع اون رو سابمیت کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam... , AmiriManesh
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط maryam....)
RE: میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم.
سلاممم دوستان
یه کاری کردمBlush
زنگیدم به استاد راهنمام و گفتم اسم شما رو باید می نوشتم به عنوان استاد راهنما؟ من نمیدونستم..Big Grin
استادم استاد مدعو هست گفت تو واحد ما باید بنویسی.. برای شما رو نمیدونم..
منم گفتم از دانشگاهمون پرسیدم گفتن اگه اسم استاد راهنما نباشه فرم ارزش مقاله رو امضا نمیکنیدHuh گفت : نه نگران نباش من امضا می کنم...Cool
حالا منم میخوام اسمشو پاک کنم.... جلسه دفاعیه ام برگزار شده..
دیگه مشکلی نیس که؟؟؟ از لحاظ دانشگاه چطور؟؟؟ اونا نمره ای کسر نمیکنن... از واحدمون خواهم پرسید اما طاقت ندارم تا فردا گفتم از شما بپرسم...Tongue

ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
ّسلام
بنظرم اسم ایشون رو بنویسید! اطمینان داشته باشید که اذیتتون میکنه! من دیدم استادی که این حرف رو زده و بعد حسابی حال دانشجو رو گرفته! بنظرم برای خودتون مسئله نسازید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۴۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۸۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۴۸,۰۶۳ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۵۸ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۶۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۱۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close