تالار گفتمان مانشت
میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - نسخه‌ی قابل چاپ

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - maryam... - 17 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

سلامم. خوبین دوستان گل مانشتی؟؟؟
دوستان دانشگاه آزادی یک سوال بسیار مهم:
آیا امکان این هست اسم استاد راهنما را در مقالات استخراجی از پایان نامه ننویسیم؟؟؟
آیا استاد راهنما باید فرمی را امضا کند که در صورت نبود نامش در مقاله از امضا نمودن خودداری نماید؟؟؟

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - crevice - 17 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ

ببینید اول از همه هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ آکادمیک اگر استاد راهنما شما رو کمک کرده و با شما همکاری داشته، مشکل داره این قضیه.
دوم اینکه برای دفاع، داشتن مقاله به کسب نمره بهتر در تز ارشدتون کمک میکنه و برای اینکه بگید من این پیپرو دادم باید اسم استاد راهنما هم باشه دیگه!.
در ضمن این مسائل اونقدرها هم مهم نیست! شما هم احتمالا بخاطر اینکه تازه شروع به مقاله دادن کردین روی این مسائل حساس نیست. بلکه اگر شما بتونید اسم فرد دیگه ای توی پیپرتون(حتی بالاتر از اسم خودتون) درون پیپر اضافه کنید به شرطی که به کیفیت کارتون منتهی بشه بسیار مفید تر از اینه که یه کار پایین تر(از لحاظ کیفی) به تنهایی ارائه بدید...
حالا درست هست که کار گروهی اینجا معنا نداره اما اونور، اینکه شما تحت عنوان یک تیم چندین مقاله داده باشید علاوه براینکه نکته منفی(به دلیل زیاد بودن نویسندگان) به حساب نمیاد؛ بلکه نکته مثبت هست از این لحاظ که نشون میده شما قابلیت کار تحقیقاتی به صورت گروهی رو دارا هستید.

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - maryam... - 17 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

خیلی ممنون بابت راهنمایی تون
ولی استاد راهنمای من هیچ کمکی نکرده نه در تزم نه در مقاله... اصلا و ابدا....
منم علاقه ای به نوشتن اسم ایشون ندارم... چون تمام کارها را بدون راهنمایی انجام دادم....
احساس بدی دارممممم
حالا واقعا برایم سواله اگه اسم ایشون رو ننویسم ایشون هم یه امضا نمیکنه فرم های مربوط به مقاله رو...
اصلا فرمی هست که بخواد امضا کنه؟

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - maryam... - 17 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ

ممنون بابت راهنمایی تون
فقط این فرم رو باید امضا کنن:؟
فرم تعیین ارزش مقاله و نمره نهایی پایان‌نامه کارشناسی ارشد

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - crevice - 17 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ

ببینید کلا توی دانشگاه ما که قانونه که مسئول مکاتبات مقاله های مستخرج از پایان نامه باید استاد راهنما باشه. حالا نمیدونم دانشگاههای دیگه هم اینجور هست یا نه... ولی فک کنم قانون سراسری باشه.
بله میتونه شما رو اذیت کنه! حتی مورد دیده شده که استاد ژورنال مقصد دانشجو رو پیدا کرده و به مدیر مسئول اونجا گفته که سرقت علمی انجام داده طرف!!! بعد هم کلی کش و قوس پیدا کرده که حتی ژورنال در نهایت اون پیپر رو میخواستن Plagiarism اعلام کنن و کلی حرف و حدیث... تا آخرش دانشجو میافته به التماس و از این حرفا. ولی این قضیه نادری بود که واقعا برای کل ایرانیا بد بود و میتونه باعث ایجاد دید بد این دست ژورنالها به ایرانیا بشه.
فقط یه نکته: اگه میخوای خودت تنهایی باز پیپر رو بدی. هیچی نگو اصلا که اینکارو کردم و بعد از دفاع اون رو سابمیت کن.

RE: میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - maryam... - 17 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

سلاممم دوستان
یه کاری کردمBlush
زنگیدم به استاد راهنمام و گفتم اسم شما رو باید می نوشتم به عنوان استاد راهنما؟ من نمیدونستم..Big Grin
استادم استاد مدعو هست گفت تو واحد ما باید بنویسی.. برای شما رو نمیدونم..
منم گفتم از دانشگاهمون پرسیدم گفتن اگه اسم استاد راهنما نباشه فرم ارزش مقاله رو امضا نمیکنیدHuh گفت : نه نگران نباش من امضا می کنم...Cool
حالا منم میخوام اسمشو پاک کنم.... جلسه دفاعیه ام برگزار شده..
دیگه مشکلی نیس که؟؟؟ از لحاظ دانشگاه چطور؟؟؟ اونا نمره ای کسر نمیکنن... از واحدمون خواهم پرسید اما طاقت ندارم تا فردا گفتم از شما بپرسم...Tongue

میشه اسم استاد راهنما را در مقاله های استخراجی از پایان نامه ننویسیم. - AmiriManesh - 18 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ

ّسلام
بنظرم اسم ایشون رو بنویسید! اطمینان داشته باشید که اذیتتون میکنه! من دیدم استادی که این حرف رو زده و بعد حسابی حال دانشجو رو گرفته! بنظرم برای خودتون مسئله نسازید...