زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری رو چیکار کنم؟

ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ
معماری رو چیکار کنم؟
سلام.دوستان وقت بخیر.
من تو کارشناسی معماری رو اصلا نخوندم.یعنی صفر اندر صفر.
پاییز سالی که گذشت کلاس رفتم.تقریبا تازه فهمیدم معماری چیه.
میخوام امنیت شرکت کنم.گمونم اگر درصد خوبی ازش بزنم رتبم رو خیلی تغییر بده.
قصدم اینه واسه اینکه درس رو بفهمم یک سری دیگه کلاس برم(گفتم تحت هیچ شرایطی این درس رو نخونده بودم و حتی یک مدار هم ندیده و نکشیده بودم)
حالا ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که چیکارش کنم.
دوست ندارم هیچ درسی رو بذارم کنار.با روز ۵ ۶ ساعت خوندن از الان گمونم اگر خدا بخواد میتونم همه رو برسم.ولی بازم ببینم دوستان چه راهنمایی میکنند.
در ضمن بنده هنوز دانشجو هستم.کاردانی نرم افزار بودم.ولی کاردان IT معماری دارند.حالا این ترم با اجازه استاد میرم سر کلاس ترم ۲ کاردانی درس معماری باهاشون تا یاد بگیرم.ولی نه استادش زیاد خوبه و نه دانشجوها فعالن.فقط اگر بشه یه سری مسائل ابتدایی رو میگه یا حداکثر نصف کتاب رو.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ
معماری رو چیکار کنم؟
سلام
منظورتون مداره؟.چون معماری من ندیدم اونجا
۰
۰
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
RE: معماری رو چیکار کنم؟
(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ)saranipedram نوشته شده توسط:  سلام
منظورتون مداره؟.چون معماری من ندیدم اونجا
این لینکشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saranipedram
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
معماری رو چیکار کنم؟
ممنون.
شما که اینو خوندید من اول کتاب رو بخونم بعد بیام سراغ این یا اول اینو ببینم بعد برم کتاب؟.
کتاب جمعدار، مقسمی رو دارم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۳۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟ fo-eng ۴ ۷,۲۸۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: کیوان نامدار
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم khanum baangize ۲۵ ۱۴,۵۷۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khak
  سرفصل های VLSI و معماری کامپیوتر پیشرفته در کنکور دکتری معماری hardware ۰ ۲,۱۹۷ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hardware
  لطفا بهم بگید تو فرصت باقیمونده شبکه ۲ رو چیکار کنم؟ zorkide ۵ ۴,۰۱۹ ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close