زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر شما جای من بودید کار بر روی کدام یک را انتخاب میکردید؟

نظرسنجی: کار بر روی کدام یک؟
Qt
DirectX
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
۱-Qt(کیوت)
این موضوع رو استادم بهم معرفی کرده و گفته اگر روش کار کردی و مهارت پیدا کردی بهم خبر بده
شاید کار واسم سراغ دارهTongue
۲-Direct X
پروژه پایانیم بوده البته طراحی بازی بود که اول باید انجین ساخت که این هم باید در یک گروه چند صد نفره بود تا توانست به خوبی کار کرد
اما بالاخره در این مورد و بازی سازی اطلاعاتی دارم و یه مقداری هم برنامه نویسی با دایرکت ایکس رو بلدم

حالا از شما بزرگواران مانشتی درخواست دارم که راهنماییم کنید که روی کدامیک کار کنم؟به چه دلیل؟
و بعد از چه مدتی در هریک به مهارت خوبی از آن دست پیدا خواهم کرد؟
و اگر میشه
لطفا مقاله خوب هم بهم معرفی کنید که از پایه تا حرفه ای آموزش داده شده باشه هم فارسی معرفی کنید هم انگلیسی و بین آنهایی که معرفی میکنید بگید کدامیک بهترین است

سپاسگزارم از همه دوستای خوبم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: اگر شما جای من بودید کار بر روی کدام یک را انتخاب میکردید؟
یعنی هیچکس هیچکس توان راهنمایی منو نداشت؟Sad

چرا؟
اصلا کسی هست تو این سایت بزرگ؟
چرا میاین میخونید و میرید؟
یه عنایتی یه بررسی یه نظریUndecided

کجا هستن دوستام؟

دوست من

۰
۰
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ
سلام دوست عزیز

متاسفانه من نسبت به هیچ کدام از موضوعات آشنایی ندارم.
ابتدا بستگی به علاقه خودتون داره.
اما به نظرم اگر احتمال میدید که در صورت انتخاب موضوع اول ، استادتون پشتیبان شما خواهد بود و
ممکن است بتواند کاری برای شما درست کند، موضوع اول را انتخاب کنید.
از یک دید دیگه هم میگم موضوع اول و اونم اینکه ، Direct x را که کار کردید. پس اگر در این حوزه کاری برای شما باشد، از دست نخواهید داد. اما روی موضوع کیوت کار نکردید، پس بهتره این را هم امتحان کنید. تا حوزه علمیتون را گسترش بدید و مهمتر از اون اینکه استادتون هم تاییدش می کنه.

موفق باشید.

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , انرژی مثبت
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
سلام

قبل از انتخاب یکی از این دو، اگر بتوانم کلا نظر استاد رو تغییر می دم چون که سعی می کنم فیلدی رو انتخاب کنم که هم در بحث کار و هم ادامه تحصیل بهم نسبت به دیگری کمک بیشتری کنه که متاسفانه در هر دوی اینها موقعیت شغلی کمی به نسبت یه سری فیلدهای دیگه هست. مثلا اگر شما به سراغ تکنولوژی جاوا بیایید (نه صرفا جاوا به عنوان زبان برنامه نویسی) شما با طیف وسیعی از مفاهیم کم کم آشنا می شید که در حوزه Enterprise ازشون مکرر استفاده می شه.

و اگر هم اصلا نتونم نظر استاد رو تغییر بدم، Qt رو انتخاب می کنم. چرا که
۱- framework خیلی خاص منظوره ای نیست و در پیاده سازی یه سری از برنامه ها کاملا کاراست.
۲- در زبان‌های برنامه‌نویسی مانند سی++ ، جاوا و پایتون می‌توان از آن استفاده‌کرد.
۳- در سیستم عامل غیر ویندوز هم قابل استفاده است. (cross-platform application framework)
۴- دارای مجوز LGPL می باشد.

در پناه حق موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)agh42778 نوشته شده توسط:  سلام

قبل از انتخاب یکی از این دو، اگر بتوانم کلا نظر استاد رو تغییر می دم چون که سعی می کنم فیلدی رو انتخاب کنم که هم در بحث کار و هم ادامه تحصیل بهم نسبت به دیگری کمک بیشتری کنه که متاسفانه در هر دوی اینها موقعیت شغلی کمی به نسبت یه سری فیلدهای دیگه هست. مثلا اگر شما به سراغ تکنولوژی جاوا بیایید (نه صرفا جاوا به عنوان زبان برنامه نویسی) شما با طیف وسیعی از مفاهیم کم کم آشنا می شید که در حوزه Enterprise ازشون مکرر استفاده می شه.

و اگر هم اصلا نتونم نظر استاد رو تغییر بدم، Qt رو انتخاب می کنم. چرا که
۱- framework خیلی خاص منظوره ای نیست و در پیاده سازی یه سری از برنامه ها کاملا کاراست.
۲- در زبان‌های برنامه‌نویسی مانند سی++ ، جاوا و پایتون می‌توان از آن استفاده‌کرد.
۳- در سیستم عامل غیر ویندوز هم قابل استفاده است. (cross-platform application framework)
۴- دارای مجوز LGPL می باشد.

در پناه حق موفق باشید.

زبان جاوا رو در حد خیلی خوب بلدم اما نه عالی
واینکه منظورتون از تکنولوژی جاوا چیه؟
تا حالا Enterpriseاینو نشنیدم میشه یه کم توضیح بدید و راهنمایی و کمکم کنیدUndecided

ممنون از لطفتونBlush

دوست من

۰
۰
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط agh42778.)
توضیحاتی درباره Enterprise :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نام برخی از تکنولوژی های open source ای که با زبان جاوا پیاده سازی شده اند و یا API ها جاوایی در اختیار developer می گذارند: (عناوین به تفکیک حرف الفبا در سمت چپ لینک زیر مشخص شده اند)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ق.ظ)agh42778 نوشته شده توسط:  توضیحاتی درباره Enterprise :

نام برخی از تکنولوژی های open source ای که با زبان جاوا پیاده سازی شده اند و یا API ها جاوایی در اختیار developer می گذارند: (عناوین به تفکیک حرف الفبا در سمت چپ لینک زیر مشخص شده اند)

ممنون از لطف شما
اما لینک اولتون اصلا باز نشد

"دارای مجوز LGPL می باشد."
یعنی چی؟

دوست من

۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ
Information RE: اگر شما جای من بودید کار بر روی کدام یک را انتخاب میکردید؟
دوست عزیز لینک اول مشکل نداره، اگر به هر دلیل باز نشد، در سایت wikipedia عبارت "Enterprise software" رو جستجو کنید.

همون طور که می دونید کلمه مجوز یکی از معانی فارسی Licence است و در اینجا بحث های حق دسترسی و کپی نرم افزارها رو مطرح می کنه. LGPL هم یه نوع حق دسترسی نرم افزار است. برای جزئیات به لینک زیر مراجعه کنید:

۱
۰
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ق.ظ
متشکرم از راهنماییتون

دوست من

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close