زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارور ها و مشکلات مختلف کامپیوتر من! چه باید کرد؟

ارسال: #۱۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
ممنون برای من که خیلی مفید بود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad
ارسال: #۱۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
RE: ارور ها و مشکلات مختلف کامپیوتر من! چه باید کرد؟
(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  عمس سوم در رابطه با ویندوز شما اصلی یا genuine نیست و نیاز به کرکی چیزی هست
در رابطه با این موضوع من کرکی که گرفتم کار نکرد
اگر کرک معتبری رو در سایتی سراغ دارید که مشکل رو حل میکنه بهم معرفی کنید

(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  عکس پنجم مورد مربوط به ان درایو پیش فرض لپ تاپ ایسوس هست که وقتی ویندوز ترکید بخواهید ویندوز اصل رو ریستور کنید که ظاهرا پاک شده
منظور از این جمله رو متوجه نشدم
درایو پیش فرض چیه؟
و اینکه این پیغام از همان اول که ویندوز رو نصب کردم(ماه ها قبل)نمایش داده میشد_با نصب ویندوز

(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  عکس هشتم انتی ویروس بلاک کرد ادرسی رو.
اینو میدونم اما چرا بلاک میکنه خب من برای اینکه بتونم در سایت های مختلف برم مجبورم آنتی ویروسم رو در ابتدا از کار بندازم_حتی گاهی تو سایت پی سی دانلود هم نمیتونم بیام و بلاک میکنه دقیقا مثل همین الان که عکسشو واستون میذارم

(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  بهتره شما برنامه هایی رو که هنگام بالا آمدن سیستم بهش نیاز ندارید رو غیرفعال کنید تا همان اول در حافظه لود نشود. به قسمت run بروید و تایپ کنید msconfig و سپس در قسمت startup میتونید تغیرات اعمال کنید
من عکس ها رو قرار می دهم شما لطفا خودتان بگویید تیک کدامیک را بردارم
ممکن است اشتباها تیک یکی را بردارم و سیستم کلا بالا نیاید

چند تا مشکل دیگه هم دارم که واستون میذارم
از لطفتان سپاسگزارم

فایل‌(های) پیوست شده

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۱۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ
نقل قول: منظور از این جمله رو متوجه نشدم
درایو پیش فرض چیه؟
و اینکه این پیغام از همان اول که ویندوز رو نصب کردم(ماه ها قبل)نمایش داده میشد_با نصب ویندوز
ببنید شما احتمالا لپ تاپ ی که خریدید،ویندوز پیش فرض روش بوده.برای مواقع ضروری خود کمپانی سازنده یک درایو ی برای ریکاوری ویندوز اصل قرار میده که نیاز نباشه ویندوز نصب کنید و فقط ریستور کنید.شاید موقع پارتیشن بندی اون درایو رو پاک کردید. کلیک راست روی my computer سپس properties بعد disk management اونجا بهتر نشون میده که درایور پیشفرض هست یا حذف شده
نقل قول: اینو میدونم اما چرا بلاک میکنه خب من برای اینکه بتونم در سایت های مختلف برم مجبورم آنتی ویروسم رو در ابتدا از کار بندازم_حتی گاهی تو سایت پی سی دانلود هم نمیتونم بیام و بلاک میکنه دقیقا مثل همین الان که عکسشو واستون میذارم
بعضی سایت ها ویروس دارند و برخی واقعا ندارند!!!
مثلا سایت پی سی دانلود احتمالا کرک یا سریالی از نود۳۲ گذاشته و نود۳۲ هم به رسم همیشگی اون سایت رو جزو بلاک لیست خودش قرار میده!!!

نقل قول: من عکس ها رو قرار می دهم شما لطفا خودتان بگویید تیک کدامیک را بردارم
ممکن است اشتباها تیک یکی را بردارم و سیستم کلا بالا نیاید

شما برنامه هایی که سیستمی نیستند رو میتوانید بردارید مثل powerdvd یا yahoo messsegner یا امثالهم! مشکلی ایجاد نمیکنند.

عکس دوم هم هنگام باز کردن با کد اسکریپ مشکل داره که موضوع مهمی نیست. این لیتک کمک میکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عکس اول این لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کرک هم ندارم راستش. اما زیاد پیدا میشه - گوگل کنید اما مراقب باشید ویروس و این چیزها دانلود و نصب نکنید اشتباهی
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis
ارسال: #۱۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  ببنید شما احتمالا لپ تاپ ی که خریدید،ویندوز پیش فرض روش بوده.برای مواقع ضروری خود کمپانی سازنده یک درایو ی برای ریکاوری ویندوز اصل قرار میده که نیاز نباشه ویندوز نصب کنید و فقط ریستور کنید.شاید موقع پارتیشن بندی اون درایو رو پاک کردید. کلیک راست روی my computer سپس properties بعد disk management اونجا بهتر نشون میده که درایور پیشفرض هست یا حذف شده
الان من باید چه چیزی رو ببینم اینجا؟
من سر در نمیارم که چی نشون دهنده این مطلبه

(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  بعضی سایت ها ویروس دارند و برخی واقعا ندارند!!!
مثلا سایت پی سی دانلود احتمالا کرک یا سریالی از نود۳۲ گذاشته و نود۳۲ هم به رسم همیشگی اون سایت رو جزو بلاک لیست خودش قرار میده!!!
منظورم این بود که یه راه پیشنهاد کنید که این اتفاق نیفته و من مجبور به غیر فعال کردن نشم
این آدرس رو میدادم قبلا به نود که این پیامو نده
حالا که اسمارت هست نمیدونم چطوریه؟

(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  شما برنامه هایی که سیستمی نیستند رو میتوانید بردارید مثل powerdvd یا yahoo messsegner یا امثالهم! مشکلی ایجاد نمیکنند.
یاهو که تیکش رو برداشته بودم
از این لیست یعنی تنها یه مورد سیستم منو کند میکردهBlush

(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  عکس دوم هم هنگام باز کردن با کد اسکریپ مشکل داره که موضوع مهمی نیست. این لیتک کمک میکنه

عکس اول این لینک

منظورتون رو از این جملات متوجه نمیشم
چی میخواستید بگید؟

ارور میده لینکه

دوست من

ارسال: #۲۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)مهنیا نوشته شده توسط:  به لطف یکی از دوستان

مشکلم داره حل میشه

بعدش که حل شد صحبت های ایشون رو که در اینجا قرار نداره واسه دوستان میذارم

واسه مشکلاتی که وجود داشت یه سری چیز ها رو دانلود و نصب کردم که بد تر شد

و سیستمم خیلی کند شد

اما الان مطمئنم مشکلم به دست دوستان حل میشه و نیاز به نصب دوباره ویندوز نیست

من رفتم و دیگه قصد برگشت نداشتم
اما یادم اومد که قولی دادم اما تنها یه نفر استقبال کرده گفتم بیام قولم رو عملی کنم بعد کوله بارم رو جمع کنم و برمBig Grin
و بعد از اون هم آقای H-Arshad توضیح خوبی دادن
و نمیدونم چرا الان که برگشتم میبینم خیلیا سایت رو ترک کردن؟
همون کسایی که خوب جواب میدادن، هم صحبتم بودن
و برای توضیحات بهتر نیستن تا من ازشون راهنمایی بگیرمHuh
با وجود ارسال های بعدی این پست آیا لزومی به توضیح اضافه است؟
اگر لازمه ،هر سوالی دارید بگید من در خدمتمHeart

دوست من

سپاس‌گزاری شده توسط: maryam...
ارسال: #۲۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ
اگه راه حل هایی که جواب داده رو بفرمایید ممنونم
مخصوصا در مورد اروری که کروم می گرفت
کلا همشو بگید خیلی مفیده......

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
ارسال: #۲۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط aamitis.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ق.ظ)maryam... نوشته شده توسط:  اگه راه حل هایی که جواب داده رو بفرمایید ممنونم
مخصوصا در مورد اروری که کروم می گرفت
کلا همشو بگید خیلی مفیده......
از استقبالتون سپاسگزارم

اون مشکل کروم که همش رو پاک کردم و باید دوباره نصب کنم تا درست بشه_اما از آنجایی که وقت اومدن به اینترنت رو ندارم بیخیال نصب مجدد اون شدم
yahoo messenger،firefox،enternet explorerهم همین طور تا مشکلاتی که خاص این ها بود و عکسشو گذاشتم رفع بشه
که من تنها فایر فاکس و یاهو مسنجر رو از اول نصب کردم و الان هم از فایر فاکس استفاده میکنم
////////////////////////////////////////////////////////

برای از بین رفتن اون مشکل و ارور background
این راهو رفتم

که میگه:
۱/ تو استارت برو به run. تایپ کنی run خودش میاره. بعد MSCONFIG رو تایپ کن.
۲/ برو تب startup.
۳/ اینجا ببین چیزی به اسم background container.dll یا conduit پیدا می کنی؟
۴/ اگر هست تیکشون رو بردار و ok کن.
اینجا ازت می خواد ریستارت کنی. اجازه بده ریستارت بشه.

خوب تا اینجا اگر اون تیک ها بودن که ریستارت می کنی میای بالا. در غیر این صورت هنوز تو ویندوز هستی.
چه ریستارت شده باشه و چه نشده باشه این کارو انجام بده :
۱/ این مسیرو برو :Start -> Control Panel -> Administrative Tools.
۲/ برو به Task Scheduler. و بعدش Task Scheduler Library
۳/ اینجا دوباره بررسی کن ببین background container.dll یا conduit تو لیست هست یا نه.
۴/اگر بود دیلیت کن .
۵/ خوب حالا یه بار دیگه ریستارت کن.

خوب علتش هم همون نصب بد افزاری که اسمش هم conditهست
می دونید یعضی وقتا می خواید یه چیزی دانلود کنید بعد قبلش از شما می خواد چیز دیگه رو دانلود کنید که اون چیز یک بدافزار است یا اینکه به اشتباه شما به سایت دیگه ای هدایت میشید و به اسم اون نرمافزار مورد نظر یک بد افزار دانلود می کنید
///////////////////////////////////////////////////////////////

این که آنتی ویروسه ایراد میگیره میگن نود اصلا خوب نیست و بهم گفتن کسپراسکای نصب کنم
بدیش هم اینه که اصلا ویروسا رو پیدا نمی کنه

regclean pro هم باید پاک میکردم که نرم افزار به درد نخوری بود و علت اصلی کند شدن سیستمم رو هم همین نرم افزار میدونم
اما باید درست پاکش کنی مرحله به مرحله و پشت سر هم
من چون درست پاکش نکرده بودم باز در کنترل پنل بودش و مجبور شدم از اول نصبش کنم و بعد دوباره پاکش
و فهمیدم پاک کردنش مثل پاک کردن نرم افزار های عادی نیست
مراحل پاک کردن:

اگه تمام عکس ها رو واستون نشون نمیده با فیلتر شکن اقدام کنید
//////////////////////////////////////////////////////////

واسه کرک هم هیچ کرکی پاسخگو نبود
اجرا که کردم یه مشکل دیگه هم بوجود اومد

این هم به خاطر قانونی نبودن ویندوز است. موقع کرک کردن update ویندوزنباید فعال باشه.
ولی با این:

اگه تا اخر اجرا بشه کرک قبلی رو پاک میکنه!
اما من خودم انجام دادم اما این ارور رفع نشدSad
//////////////////////////////////////////////////////////

در آخر باز هم به من گفته شد ویندوزم رو عوض کنم
الان که کار میکنه و اگه مشکلی پیش نیاد موکولش میکنم به تیر که کارم کم تر شده باشه
این هم ارسال یکی از دوستان بسیار خوبم :
بهر حال من اگه جای شما بودم سراغ تعمیر نمیرفتم. ویندوزم رو عوض میکردم. سایتش فـیلـتره ولی خود تورنت فیلتر نیست:

فکر کنم ویندوزم رو از همین تورنت گرفتم. اگه تا حالا با تورنت کار نکردید اول نرم افزار µTorrent یا bitTorrent رو نصب کنید و بعد روی Get This Torrent از لینک بالا کلیک کنید. خودش دانلود میشه.
/////////////////////////////////////////////////////////

و دیگه چیزی یادم نمیاد انشاالله که چیزی از قلم انداخته نشده باشه
وامیدوارم همین ها کافی و مفید باشه
یه قولی دادم الان همین طور توی تنگنا قرار گرفتمSmile
همین هم خیلی وقتم رو گرفتUndecided
امیدوارم متوجه این مطالب شده باشید باید میرفتم تک تک سایت هایی که توش رفته بودم رو پیدا میکردم

امیدوارم قولی که دادم رو عملی کرده باشم و مورد رضایت و پسند شما قرار گرفته باشهBlush
موفق و موید باشیدWink
ملتمس دعای شما خیلی زیادHeart

دوست من

سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , maryam...
ارسال: #۲۳
۲۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
ممنون دوست عزیز
فک کنم برای من و خیلی ها مفید باشه

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۰۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۸۱۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۸۷ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۹۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۱۰۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close