زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک!!! میکروفن هدست

ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط s.sharif.)
کمک!!! میکروفن هدست
با سلام به دوستای عزیزم انشالله سال خوبی را پیش رو داشته باشید
یه سوال از دوستای گلم داشتم اینه که من اخیرا یه هدست کریتیو خریدم الان دارم با میکروفنش که تست میکنم میبینم که صدای من واضح نیست و صدای من به صورت وزوز هست واصلا واضح نیست وفقط صدا به صورت وزوز هست تنظیمات صدا ومیکروفن را باید کاری بکنم تا درست شه ؟ لطفا توضیح بدین

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ
RE: کمک!!! میکروفن هدست
سلام بر شما
خب نباید اینطور باشه ! اگه تا حالا تنظیمات رو دست نزدید که باید خودش اتومات درست باشه
اگه از PC استفاده میکنید حتما دقت کنید که پورت های ۳/۵ میلی متری کامل جا رفته باشه و مهم تر اینکه پورت های میلی متری بی استفاده مثلا برای بلند گوها به بدنه کیس اتصال نداشته باشه

اگه که اینا اکی هست روی علامت بلندگو کنار ساعت کلیک راست کنید و Recording Device رو انتخاب کنید
تو این پنجره میکروفونتون رو انتخاب کنید( میتونید یکم با میکروفون حرف بزنید معلوم میشه کدوم Device رو باید انخاب کنید )

حالا تنظیمات تب ها این شکلی باید باشه :

[تصویر:  72603032974689621373.png]

[تصویر:  70888214248188054034.png]

[تصویر:  15345945243744032415.png]

داخل تب Enhancement دو تا چک باکس داره اونا رو هم امتحان کنید گویا واسه رفع نویزه

در آخر اینکه با چند نرم افزار مختلف هم امتحان کنید Smile

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif , one hacker alone
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ
کمک!!! میکروفن هدست
با یه سیستم دیگه تست کنید اگر اونجا مشکلی نداشت، یه usb sound card 3D بخرید قیمتش ۷۰۰۰ تومان هست فکر کنم مشکلتون حل بشه. می‌تونید توی اینترنت سرچ کنید ببینید که چه شکلی هست.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
RE: کمک!!! میکروفن هدست
(۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)bargozideh نوشته شده توسط:  سلام بر شما
خب نباید اینطور باشه ! اگه تا حالا تنظیمات رو دست نزدید که باید خودش اتومات درست باشه
اگه از PC استفاده میکنید حتما دقت کنید که پورت های ۳/۵ میلی متری کامل جا رفته باشه و مهم تر اینکه پورت های میلی متری بی استفاده مثلا برای بلند گوها به بدنه کیس اتصال نداشته باشه

اگه که اینا اکی هست روی علامت بلندگو کنار ساعت کلیک راست کنید و Recording Device رو انتخاب کنید
تو این پنجره میکروفونتون رو انتخاب کنید( میتونید یکم با میکروفون حرف بزنید معلوم میشه کدوم Device رو باید انخاب کنید )

حالا تنظیمات تب ها این شکلی باید باشه :

[تصویر:  263846_72603032974689621373.png]

[تصویر:  263846_70888214248188054034.png]

[تصویر:  263846_15345945243744032415.png]

داخل تب Enhancement دو تا چک باکس داره اونا رو هم امتحان کنید گویا واسه رفع نویزه

در آخر اینکه با چند نرم افزار مختلف هم امتحان کنید Smile
مرسی یک دنیا ممنون از همون قسمت boost بود باید همونطور که شما توی شکل گذاشتین روی صفر باشه
بازم متشکرم

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozideh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۳۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  حساب لاندا ... کمک در اثبات..... کمک maryam.iii ۵ ۴,۶۰۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: vahidsamimi
  درخواست کمک برای ارشد یا بعبارتی کمک یه زندگی یه جوان نیازمند arman123494 ۴۷ ۲۲,۷۵۵ ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  درخواست کمک برای پایان نامه حل مسئله بن بست در غذا خوردن فیلسوف ها (کمک خیلی واجبه ) khayyam ۰ ۱,۸۱۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک در ترتیب دانشگاه های تهران لطفا کمک کنید unknown! ۲ ۲,۲۲۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sia.hatami
  کمک کمک تو رو خدا کمک کمک کمک!!!فوری sasool ۵ ۲,۹۵۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima1537
  کمک کمک ! وردپرس کار ماهر natanz ۲ ۲,۷۲۲ ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close